Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 20:29

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject: TRYS NORAI, blyn
PostPosted: 2003-01-07 22:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Neturiu nei laiko, nei noro aptarinet, tai tik pacituosiu loga ish IRC, ka kalbejom su Maumu, kol skaiteme.

[19:35] <bangis> "Toje pozicijoje, kur buvo isvedamas laivo greitis, skaiciai mirksejo ir kito. Tai vyko gana greitai, taciau zmogiska akis spejo uzfiksuoti, kad duomenys kinta i didejimo puse. Gal per desimti sekundziu skaitine israiska igijo pastovia forma, ir dabar greiti nurodantys simboliai bade zmonems akis."
[19:35] <bangis> blyn
[19:35] <bangis> nu ir mura
[19:35] <bangis> tris kart skaichiau ta atkarpele
[19:35] <Maumaz> aha, ash irgi zhvengiau
[19:35] <bangis> :)
[19:36] <Maumaz> ish viso
[19:36] <Maumaz> atrodo, jis nesimoko
[19:36] <Maumaz> rasho, bet nesimoko
[19:39] <bangis> "ir ikiso veidu i deguonies padavimo zarna" :))))))))))
[19:39] <bangis> blyn Gavelis
[19:39] <Maumaz> :)
[19:39] <Maumaz> apskritai, tokia pavarde taip profanuoti
[19:43] <bangis> "Markas neislaike itampos. Jis suriko ir eme vedzioti ginklo spinduli, nesirinkdamas nei krypties, nei aukscio. Tik per laiminga atsitiktinuma mirtis nepaliete ne vieno zmogaus. Edgaras buvo priverstas nusauti Marka."
[19:43] <bangis> blyn
[19:43] <bangis> lakonishkumas - talento brolis?
[19:45] <bangis> "Dingsta tai vienas taskiukas sone, tai kitas ant peties, po to trecias pilve, ketvirtas ant galvos, paskui vel..."
[19:45] <bangis> tashkiukai blyn jam dingsta
[19:45] <bangis> nu cedzip
[19:45] <bangis> chia dar blogiau nei budavo
[19:46] <bangis> "mano samone nepajegia tokiu tempu apgaubti sitos galybes neimanomu dalyku"
[19:46] <bangis> cedzip
[19:47] <bangis> "Kodel tu turi Emilio isvaizda?"
[19:47] <bangis> cedzip, blyn
[19:47] <Maumaz> ha ha ha
[19:48] <bangis> "nelauktai astronautai pradejo dvejintis. Tai buvo skausmingas procesas, ir jo metu niekas negalejo zioplineti aplinkui"
[19:48] <bangis> negaliu, blyn
[19:48] <bangis> juk polnyj cedzip
[19:48] <bangis> nu shakes
[19:48] * bangis apie ta gaveli dar praschiau galvos
[19:50] <bangis> "beveik puse ju tasesi mirties agonijoje."
[19:50] <bangis> cedzip
[19:51] <Maumaz> :)
[19:51] <bangis> nezhinau
[19:52] <bangis> parashyt ka nors i foruma, ar ne
[19:52] <Maumaz> pacituok loga
[19:52] <bangis> :))
[19:52] <Maumaz> ir bus daug fan :)

Tiek. :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-07 22:04 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Supratom, oi supratom ;]]]]]]]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 0:41 
Ale bet jus, vyruciai, ir snobai. Suprantu, rasytojai, mat vashu tak pere tak. Tipo, mes vezham, o visi kiti - "mura, blyn".

Nu ir skeskit savo sultyse


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 2:36 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
>is> "nelauktai astronautai pradejo dvejintis. Tai buvo skausmingas >procesas, ir jo metu niekas negalejo zioplineti aplinkui"

Kad astronautai dvejinasi tai pakankamai normalu, pavyzdziui Narfas
nedviprasmiskai pasake kad dauginasi DALIJIMOSI (arba kitaip tariant dvejinimosi) budu. Tai be abejo yra fantastika, tad nieko cia ipatingo. Tik isomu kas toliau nutiko su tais dviem astronautais

>Dingsta tai vienas taskiukas sone, tai kitas ant peties, po to trecias >pilve, ketvirtas ant galvos, paskui vel..."

Lygiai toks pat efektas buvo filme "Vyrai su pedkelnemis" kur princui Dzonui apgamas sokinejo nuo vienos veido vietos ant kitos. A dzonas is visos nusistebejo kad turi apgama. Taigi - cia normalus dalykas

>Tik per laiminga atsitiktinuma mirtis nepaliete ne vieno zmogaus. >Edgaras buvo priverstas nusauti Marka

jei mirciai nesiseka - kazkas jai turi padeti. edgaras butent toks zmogus

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 3:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
eee, gerai ash durnas, bet apie ka chia bazaras?

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 10:35 
o'Kokskirtumas labai teisingai pastebejo. rashytojai, blyn.
Sitaip kabinejantis galima prisizhvengti is bet kieno kurybos. Net is bangio. Net is Maumo. Kitas dalykas, kad draugai "savojo" taip niekad nesudirbines. Visai kitas dalykas - nauja pavarde. Ar ne? Dusinkim naujus, kad senieji butu aukstesni.
Man, kaip neieskanciam aukstu materiju, apsakymas patiko. Visiskai galiu nekreipti medesio i kelias smulkmenas, kad ir lendancias i akis, bet skaityti buvo malonu.
Bent jau diskusija issauke :-).


Top
   
 Post subject: Re: TRYS NORAI, blyn
PostPosted: 2003-01-08 11:17 
bangis wrote:
[19:48] * bangis apie ta gaveli dar praschiau galvos
Tiek. :cry:
Apsakymas rasytas pries kelis metus. Taisyti jo nesiruosiau, toki ir nusiunciau. Ir del jo negeda :wink:
Dabar tik isitikinau, kodel be reikalo siunciu apsakymus i GLF. Aciu, bangi, pasitaisysiu.
Bet jei bent vienam zmogui "Trys norai" patiko, tai labai dziaugiuosi, kad parasiau ne veltui. Niekad nesimusiau i fantastikos rasytoju virsunes, o "tamsuoliu", kuriems patinka paprastas isdestymas yra nemazai, ar ne? :)
Beje, boni, jei jis toks nepriimtinas, gal ji reiketu isimti is fantasy.lt?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 14:05 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Vidai, man labai toli iki literaturos kritiko. As kai pirma karta perskaiciau man ideja visai patiko (nors nepatinka man sf, oi nepatinka), o apie literaturines vingrybes ne velnio as nenusimanau. Buvo prizadeta, kad bus ideti visi apsakymai, taip ir bus. Tikrai manau, kad atsiras, kuriems sis apsakymas patix, juk ne visi pas mus Lietuvelej tokie kritikai kaip Maumaz su bangiu ;]. Taciau manau, kad nuo siol bus galutinai baigta su sf. reikia visdelto atitikti pavadinima. Laukiama visa f kuryba. Vidai, tikiuosi neisizeidete del sios kritikos ir sulauxime dar jusu apsakymu ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-08 14:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
2Darkelf: tu galetum netik forume sedeti, o ir i puslapi musu uzsukti ;] Vat ir suprastum apie ka tada ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject: Re: TRYS NORAI, blyn
PostPosted: 2003-01-08 14:27 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Vidas wrote:

Apsakymas rasytas pries kelis metus. Taisyti jo nesiruosiau, toki ir nusiunciau. Ir del jo negeda :wink:
Dabar tik isitikinau, kodel be reikalo siunciu apsakymus i GLF. Aciu, bangi, pasitaisysiu.
Hmm, jei kam kyla klausimu - ash nesprendzhiu, kokie kuriniai pateks i GLF, o kurie - ne. Shtai ir naujausiame spaudai ruoshiamame rinkinyje yra kurinys, priesh kuri esu itin nusistates, tachiau nepakliuvo mano nuomone labai puikus kito autoriaus apsakymas (ne mano :lol: ) - ir man labai gaila, kad nutiko butent taip. Tad tai, jog Gavelio kuriniai "be reikalo" siunchiami i GLF - ne mano nuopelnas.
Toliau - del kritikos. Reakcija naturali - pasikele "rashytojai" pjauna ne savishki, ane?
Man parodykit, kur ash esu pasakes ar parashes, kad esu rashytojas? Kad esu kietesnis uzh ka nors kita ish musu fendomo?
Zhinoma, galechiau chia papostint ka parashau Maumui, kai perskaitau jo nauja kurineli :lol: patikekit - bunu toks pat negailestingas - skirtumas tik tas, kad vis delto Maumas nusirasho kur kas mazhiau. Nesakau to apie save - ne man sprest. Savas kudikis visiems atrodo mieliausias. Taip ir pachiam Gaveliui gi.
Tachiau - negi manishkiu apsakymu niekas nesudirbinejo? Sudirbinejo ir ishsakinejo savo nuomone. Su kuria gali sutikt, gali nesutikt - bet isiklausyt visada verta.
Mazhiausiai naudingos rashanchiajam tushchios pagyros - "O, koks geras kurinys! faina!"
Jos juk nieko tau nepasako, o jei girdi tai ish draugu - ishvis gali nekreipt demesio - meluoja jie, padlos. :lol:
Vienintelis smeli, nors ir ne be ironijos, pamegino aishkintis, kodel gi kabinausi prie tos ar kitos frazes.
Jei Gaveliui ar kam kitam idomu, galiu konkrechiai ishdestyti pagal kozhna punkta, blyn. Jei jau nesimato, kas cituotose frazese buvo blogai, blyn.

P.S. Atsiprashau forumo "sheiminku" uzh visus "cedzip" ir "blyn". Pazhadu, blyn, kad tai nebesikratos.
Cedzip.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited