Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aš labai už tiek kibirą ant galvos, tiek "parduok-pavok tą patį pistoletą merchantui 15 kartų", tiek už bet kokį panašiai juokingą žaidimo sulaužymą, kokio amžiaus žaidimas bebūtų. Kas do "oldschool gerulių" tai va ką tik vėl perėjau Arcanum ir dar 2 buildai pusiau pereiti ir po truputį pabaiginėjami. Ir nepaisant problemų, kurių geimas tikrai turi, jis per visus galus padaro visokius Dragon Age, o debilišką šūterį ME2 tai net tam pačiam sakiny gėda minėti. Nu bet grafika, aišku, ne pretty shiny razzledazzle -> geimas sux ir viskas tik nostalgia goggles. :x

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 20:07 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
O į kurį oftopinį klausimą aš turėčiau atsakinėti? Ar peržaidinėju senus žaidimus? Žinoma, nuolat. Tiesą sakant, tai naujus žaidimus dažniausiai pereinu kartą, o prie senų grįžtu vėl ir vėl. Pavyzdžiui, kone kiekvienais metais vis pradedu iš naujo žaisti Baldur's Gate. Prieš pusmetį žaidžiau Pool of Radiance, greitu metu tikriausiai žaisiu vėl. Diablo II tai nežinau kiek metų kaliau, iš pradžių single-player, po to battle.net. Taigi, jei kam nors tai įdomu, aš senus žaidimus žaidžiu nuolat.

Kitas klausimas, į kurį, kaip suprantu, norima, kad atsakyčiau, tai apie kažkokias tariamas nesąmones, kurias reikia atleidinėti seniems žaidimais. Apie ką čia apskritai kalba? Baldur's Gate ar Fallout 1/2 NPC iškart šokdavo ginti savo nuosavybės, vos prikišus rankas prie svetimų dėžių. Gothic gyventojai supykdavo vos įkėlus koją į jų būstą. Tuo tarpu Witcher ir Dragon Age 2 gali eiti ir rinkti viską, kas tik pasitaiko po ranka :) Tai aš nelabai suprantu, ką reikia atleisti seniems žaidimams. Nebent kad buvo daug geresni :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
to revenant:
Aivaras wrote:
Offtop Revenantui. Taip tamsta labai snobiškai čia pasisakėte pradedant nuo kelių linksmų argumentacijos liapsusų (Tikras škotas, apeliaciją į masę), baigiant subjektryvių žaidimu apibrėpimais (LARP iš principo neįmanomas kompiuteryje LA raidės tai garantuoja). Kas man įdomu, kad tai nėra, pagal jūsų postus šiame forume sprendžiant, jums būdingas rašymo stilius. Klausimas kodėl Skyrim sukelia tokią ryškią emocinė reakciją?

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 21:11 
Offline
User avatar

Joined: 2011-07-05 16:12
Posts: 31
Location: Vilnius
nes kompas paveza tik gerus zaidimus
/troll
su tais senais sedevrais reikia mesti karta is galvos, jie buvo geri nes tuomet issiskyre, dabar issiskirti kurkas sunkiau nes aplink pilna visokiu milijoniniu biudzetu zaidimu.
paprastas budas patikrinti sena sedevra, duoti zmogui kuris jo nezaides ir neturi emociniu attachmentu, pazaisti ir ivertinti/palyginti su tuo paciu skyrimu. Tai bent bus aisku, kad jis ne siaip pirmos meiles sindromu serga.

_________________
6kiB avatarui, bleeding edge technologies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 21:26 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
krakadyla wrote:
o debilišką šūterį ME2 tai net tam pačiam sakiny gėda minėti.
Vienas mano mėgstamiausių RPG. Visos šalutinės istorijos ir pasirinkimai - epic. Dar galimybė pamatyti savo pasirinkimų pasekmes iš ME1... Nesuprantu kuo galėjo nepatikti, juolab kad bent aš tikrai daugiau nei pusę žaidimo praleidau dialoguose,o ne kovose.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-17 21:44 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
jie buvo geri nes tuomet issiskyre
Tai kad ir dabar išsiskiria. Dauguma šiuolaikinių RPG su jais gali konkuruoti tik grafika ir įgarsinimu.
Quote:
O jai teko kodėl jiems yra atleidžiamos nesamonės kai vagimas naujame žaidime uždėjus kibirą ant galvos ne?
Jei čia klausimas man, tai aš nesu nusistatęs prieš Skyrim. Visa, ką apie jį žinau, yra tas filmukas (parodė bendradarbis, Elder Scrolls fanas). Visai neatmetu galimybės, kad ten geras žaidimas.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-18 0:30 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Kristijonas wrote:
Dar galimybė pamatyti savo pasirinkimų pasekmes iš ME1
T.y. perskaityti e-mailus ir apsikeisti dviem sakiniais su pora NPC? :mrgreen:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-18 4:03 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Dėmėsio SPOILERS!

Negalėjau nepasakyt, ką tik pro mane prajojo raitelis be galvos :D tik visas gosto pavidalu :D Ir svarbiausia pasišnekėt galima, tik nespėjau pasigaut :D :D :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-20 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
http://www.youtube.com/watch?v=xE4uzGaQ ... e=youtu.be

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-21 14:45 
Offline

Joined: 2007-09-18 14:57
Posts: 13
complexxL9 wrote:
nes kompas paveza tik gerus zaidimus
paprastas budas patikrinti sena sedevra, duoti zmogui kuris jo nezaides ir neturi emociniu attachmentu, pazaisti ir ivertinti/palyginti su tuo paciu skyrimu. Tai bent bus aisku, kad jis ne siaip pirmos meiles sindromu serga.
Greičiausiai atmetimo reakcija bus vien dėl grafikos, nes nenori nenori, tenka pripažinti, kad tai yra nemaža patrauklumo dalis. Jei sugebėtų skirti daugiau nei 10min tada senas žaidimas gal ir paimtų viršų, nepaisant senesnės grafikos.
Nors man asmeniškai Fallout'ų abiejų dalių grafika daug mielesnė nei kitų šiuolaikinių žaidimų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited