Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »
Author Message
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-12 23:59 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
antram variantui lenoleumas irgi pats tas - maziau hemorojaus ir lengviau apdirbti, sujungti kaip tik su kniedem labai puiku iseitu. galetum dar ir kniedytus sarvus padaryti
apie pirma varianta, ten turbut darbo daugiau idieta negu ziedmarske nupinti ir rankos ne is subines pas crafteri :shock:

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 1:02 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Pritariu dėl galimo mažo pralaidumo , bet manau galima būtų panaudoti padangą kaip elementą šarvuose tarkim iš linoleumo.. kažkokia detalė..

Neminėjau dviračio padangų, o dėl pjovimo padangos , tai įsivaizdavau kad jei jau likčiau su kartono peiliuku ir be įrankių , tai išpjaučiau šonus padangos ir juos naudočiau kaip gabalelius kuriuos jungčiau.. apie ta briauną su vielom net neina kalba, ja su elektriniais pjūklais mačiau kad pjausto..

Manau žinant kad padangų šonai yra plonesni ir lengvesni , idomu būtų kaip dėl lamelarų gamybos ?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lbqdb ... o1_500.jpg

http://www.skornictwo.pl/english/jpg/ar ... mour_2.htm

Manau geresni pralaidumą turėtų ir nebūtų tokie sunkūs.. faktas kad smūgius tai labai gerai atlaikytų :)

Lieka klausymas iš kokios padangos daryt kad gabalėliai nebūtų per stori.. Ar mašinos padangos šonas būtų per storas, kaip manot ?

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 10:08 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
ziuriu megstantis hemoraju zmogus esi :D tavo darbo vaizda isivazduoju taip:

pagaliau parsitempiau ta susikta padanga
nu ka reik pjaut, hmmm be eletkros irankiu neapsiausiu
nu ka jungiu turbinke, kazko vielos kibirksciuoja
blin nuo karscio deformavos dalis, teks naujai pjaut,
hmmm, reiktu istrukt gal tas vielas nesinori susibraizyt kuno
...............................
f*** this shit

nu vo linoliaumas
uztenka paprasto utility knife
voba nesitikejau per diena susipjaustyt visas dalis
nu va vakare grizes jau ir skyles pasidariau
penktadieno vakare nudazau
sestadienio ryt viskas isdziuve
nu ka savaitgalis baigtas ir sarvai jau sukniedyti*

*results may vary


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 11:42 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
+10 interneto Dark_meiun'ui ;D

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 11:55 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Ištiesu visiškas nonsansas ka dabar išgirdau :)

Visu pirma jau minėjau naudoti tik šonus , neminėjau kad gyvenu prie miško , tad artimiausios padangos už 100-300metrų, visų trečia KOkio velnio man tą padangą kažkur tempti ??

20 sekundžių žmogus pjauna padangą : http://www.youtube.com/watch?v=VfID9TxFA_0

Kaži , gal labai pavargo poto..? :)

Eina kalba apie įdėja , o ne apie tai kaip lengviau ir greičiau ir tiems kam norisi lengviau ir greičiau galiu pasiūlyti net neskaityti mano blevyzgų.

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 12:09 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
jei darysi lemelara beda islis ne sono nupjovime, daugiausia darbo bus pjaut pacias dalis, padangos guma nera tokia minksta kad greit ir lrngvai pjaut teks greiciausiai karpyt.
kitas dalykas kiek supratau sarvus darysi pirma karta, todel tikrai butu geriau daryt is medziagos kuri lengviau apdirbama, nes klaidos kainuos daug laiko ir vargo. visada lengva ir grazu kai kiti daro, bet kai pats pradedi visada atsirada kazkokiu kliuciu, nes truksta patirties, o jai igyt reik eit po truputi o ne bandyt iskart kazka uber daryt

kitas dalykas linoliaumas butu gerokai lengvesnis nei padangos guma, mes tau nesakom kad tai neigyvendinama ar kazkas pan, mes tau sakau kaip yra geriau in the long run. ir jei perejai prie "odiniu" sarvu kokio velnio isvis darai is gumos? dermantinas zymiai geresnis pasirinkimas butu. nemokamai beveik niekada nepasidarysi, o 20-30lt investicija nera tokia jau didele


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 12:41 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Mano pati idėja padanginiams šarvams yra ne pačiam juos dėtis , bet į juos šaudyti uždėjus ant manekeno.. Padangą pasirinkau todėl kad panašiausia medžiaga į šitą http://media.giantbomb.com/uploads/0/61 ... _large.jpg žinoma oda būtų labai gerai jei voliotūsi miške , beto labiau žiūrėjau kad strėlėm nekenktų, aišku mano paties klaida kad iš ansto nepasakiau paskirties šarvų tačiau šarvų praktinė pusė mane domino ne ką mažiau.

Taip kad vienu ar kitu atveju- dėkoju :)

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
hm.. sarvus i manekena ir i ji saudyt? :) o kodel tada neuzdejus padangos ant manekeno vietoi to kad vargt dar kazka daryt? :D
o siaip, jeigu esi vilnietis
tai va sitoi parduotuvei
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=582 ... tops,zebra
gali surast tinkamos larpo ginklam/sarvam gumos lapais. kazkada pirkau 10mm guma kirviu asmenims daryt. buvo ir tvirtos, ir "pustos". bet bet kokiu atvieju, tas parduotuviu kompleksas yra larperio dziaugsmas.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 15:37 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Eretik wrote:
hm.. sarvus i manekena ir i ji saudyt? :) o kodel tada neuzdejus padangos ant manekeno vietoi to kad vargt dar kazka daryt? :D
o siaip, jeigu esi vilnietis
tai va sitoi parduotuvei
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=582 ... tops,zebra
gali surast tinkamos larpo ginklam/sarvam gumos lapais. kazkada pirkau 10mm guma kirviu asmenims daryt. buvo ir tvirtos, ir "pustos". bet bet kokiu atvieju, tas parduotuviu kompleksas yra larperio dziaugsmas.
Šitoje miesto dalyje visai nesigaudau.. Gal žinai pavadinimą tos parduotuvės (to komplekso)? Ar ji vienetinė ir tik ten ją rast galiu ?

Dėkoju už nuorodą, o dėl padangos ant manekeno , tai aš uruk hai'aus nuotrauką ne bereikalo parinkau, tame- visa esmė..nieko nepadaręs nenoriu nei girtis nei žadėti, tačiau kai pavyks, galėsiu rezultata imesti čia :)

p.s. jei nesunku , parodykite apie kokias konkrečiai medžiagas eina kalba, prašau nes man žymiai artimesnės parduotuvės kaip "senukai, banginiai ir akropoliai", nei Kirtimų rajonas, tad gal ten rasiu tų pačių prekių ?

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Šarvų gamyba
PostPosted: 2012-04-13 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
sedi i 2 auta. perdolini iki aero uosto. ada dar paeini 300m ir ten 3 dydeles parduotuves. ten pagal zemelapi tikrai turetum susigaudyt kur yra. faktiskai reik lipt prie posukio i aero uosta. ir nuo ten toliau ta pacia gatve paeit.
viena - irankiai ir panasiai. kaip senukai. kita skirta ukiui(traktoriu detales, ir t.t) ten yra ta guma. ir trecia - metalas.(vielos, skardos ir panasus slamstas)
senukuose didziaja dalim yra viskas kas yra ten. bet sisose parduotuvese yra zaliavu. nepazadu kad ten rasi tai ko tau reikia. bet pasidaryt sau kada ten ekskursija keliu valandu tikrai nepakenktu.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited