Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 21:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1216 »
Author Message
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-03-27 22:48 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Sveiki, pats as nelabai esu dalyvaves larpiniuose zaidimuose , taciau laiks nuo laiko vis pasidomiu, pasvajoju :)

Va ideja galvoju imest, kas jei nusipirkti sita varianta ir apklijuoti ta metalic spalvos lipnia juosta , manau labai grazus ir saugus durklas gautusi :) priedo nebrangus , dar pigesnis jei kas tarkim lipniai juostai susimestu keli vyrukai ir pasidalintu :)

nezinau del praktiskumo tokio durklo , bet atrodytu tikrai gerai :)

https://aic.lt/images/uploads/035500-es ... peilis.jpg

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-03-30 10:20 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
na cia visu pirma ne durklas, o peilis.del kainos tai klausimas, kas pigiau, pirkt gumini treniruociu peili ar susirast kazkoki pagali ar ta pati pagali nusipirkt (~10-13lt) ir is jo pasidarai kokiu 20 tokiu peiliu, ar praktiska visa savo arsena kardas + 2 durklai ir 1-2 peilia ir dar lieka + izoliacija, ar perki ta treniruociu peili uz 20lt + izoliacija. tai labiau gaunas klausimas ar nori pats darytis ar tiesiog nenori gaist laiko darydamas ir tiesiog pirk gatava.


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-03-31 2:13 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
As labiau saugumo klausymu pamaniau kad variantas visai neblogas butu, pagali aisku irgi apklijuot galima , taciau sitas islaikytu forma (nebutu storas ir gremezdiskas) ir butu pakankamai minkstas manau (jei naudot bandyt)

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-03-31 21:06 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
saugumas visada labiau priklauso nuo naudotojo. plus priklausomai nuo to is kokios gumos padarytas tai melynius skaicius gali but net didesnis nei nuo medinio. o kad kokia aki isdurt netycia tai ir pirsto pakanka


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-19 0:46 
Offline
User avatar

Joined: 2011-12-27 18:43
Posts: 10
Location: Vilnius
Tiesą sakant, net nežinau ar tikrai čia reikia rašyti, bet kadangi temos apie ginklų dėklus neradau, tikiuosi čia tiks :)

Man įdomu, ar tokio tipo dėklas iš tikro taip laikytųsi ir amžinai žemyn koja neslystų? Spėju, kad reikėtų papildomų dirželių, kur nors pritaisytų?

http://www.apbrwiki.com/w/images/6/6b/F ... ThighR.png


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-19 12:01 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
su tokiais deklais gan sunku pasakyt, slys ar ne priklauso nuo to is ko pagaminti dirzeliai, rubai ir kaip aptempti rubai, del to neretai pridedamas tiesiog papildomas dirzelis sone kuris segasi prie dirzo ar kelniu ties klubu


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-19 17:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Moni wrote:
Tiesą sakant, net nežinau ar tikrai čia reikia rašyti, bet kadangi temos apie ginklų dėklus neradau, tikiuosi čia tiks :)

Man įdomu, ar tokio tipo dėklas iš tikro taip laikytųsi ir amžinai žemyn koja neslystų? Spėju, kad reikėtų papildomų dirželių, kur nors pritaisytų?

http://www.apbrwiki.com/w/images/6/6b/F ... ThighR.png
Atsiprašau, norėčiau užduot pašaliečio klausimą :) Aš visad pamatęs tokį dalyką stebėdavausi... Na taip, jis labai dailiai atrodo kompiuteriniame žaidime, bet pvz., realesniais atvejais (net ir fentezi pasaulyje) ar nėra toks daiktas nepraktiškas? T.y. koviniu/turistiniu požiūriu tokie šortukai iš vis ne apranga IMHO. O kadangi dėvimos ilgesnės kelnės, tai ir pats įtaisymas dažniausiai gerokai skiriasi, ar ne taip? :)


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-19 18:18 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na aš suprantu, kad tokį daiktą gali slėpti tik po sijonu/suknele su giliu skeltuku ar pan :)

nors plačiose kelnėse prie blauzdos (na bet tikrai ne prie šlaunies) irgi realu turėt ginklą.


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-19 19:08 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
galiu teigti kad toks pritvirtinimas reikalingas greiciausiam ginklo isimimui ir panaudojimui is bet kokios kuno padeties
ir kaip jau parase "pridedamas tiesiog papildomas dirzelis sone kuris segasi prie dirzo ar kelniu ties klubu"

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2012-04-20 1:40 
Offline
User avatar

Joined: 2011-12-27 18:43
Posts: 10
Location: Vilnius
Aš tai įsivaizdavau po sijonu/suknele nešiojimą. Na, tarkim kaip ir paslėptas ginklas. Bet tada vėl klausimas iškilo - jei su sijonu, tai nei diržo, nei kelnių nėra, prie ko būtu galimą papildomą dirželį pritaisyti :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1216 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited