Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2012-06-18 14:35 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pasakojama, kad Dawn of War III: turės (potencialiai) didžiules, customizable armijas. Ir bus „more MMO-like“ experience. Turint omeny, kad THQ jau bandė melžti žaidėjus su „free to play“ microtransactions Company of Heroes Online; turbūt nedaug abejonių, kad gausime puikią, ilgai visų lauktą galimybę pirktis virtualias 40k armijas. Ką gi, bus labiau GW-like experience :kramtyti:

Diena, kai tokius bajerius pamatysiu StarCrafte, bus diena, kai mesiu geiminti.

Žinau, kad kiekviena karta complainina dėl visų nesąmoningų naujovių, ir senais laikais ten žolė visaip žalesnė buvo, bet nu c'mon... Iš visų senų mano mylimų franšizių į pinigų karves nepaverstos tik StarCraft ir tos, kurios nebetęsiamos (Dungeon Keeper) ir tos, kur... jokios daugiau. Visos eina online ir visur galima mokėti babkes kad improvinti gaming experience DLC packais ir t.t. Fallout (atrodo) to dar neturi, bet MMO teisės po teismų priklauso Bethesdai, tai spėju turėsim. Net ir konsolės eina online.

Vienintele prošvaiste atrodė didžiulis Minecraft'o išpopuliarėjimas... bet Notchas dabar kuria kažką MMO-like...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-07-02 12:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Iš visų senų mano mylimų franšizių į pinigų karves nepaverstos tik StarCraft ir tos, kurios nebetęsiamos (Dungeon Keeper) ir tos, kur... jokios daugiau. Visos eina online ir visur galima mokėti babkes kad improvinti gaming experience DLC packais ir t.t.
Ghmmm, nelabai suprantu, kodėl tai stebina ar kelia pasipiktinimą. Žaidimus paprastai kuria būtent dėl pinigų, o online ir DLC leidžia tiek apsisaugoti nuo piratavimo, tiek padidina pardavimų galimybes, taigi, gamintojų požiūriu nesinaudoti šiomis priemonėmis būtų absoliučiai kvaila. Turbūt tik laiko (ir labai neilgo) klausimas, kol tai taps vieninteliu gyvybingu AAA klasės žaidimų platinimo modeliu.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-07-03 10:55 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Neabejoju, kad iš įvairių požiūrio taškų žiūrint, beveik viskas yra labai protinga, racionalu, prasminga ir dažnai net kvaila to nedaryti. Bet aš dažniausiai žiūriu tik iš savo požiūrio taško, tai ir piktinuosi tuo kas man nepatinka, nenaudinga, neprasminga, etc. Kartais savo pasipiktinimą išreiškiu forumų postais :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-07-03 11:35 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Šiuo atveju sutinku su Nomad... Kodėl man, kaip vartotojui turi patikti leidėjų noras iš Š spausti vašką? Pvz., mano mylima frančizė HoMM nusivažiavo iki to, kad leidėjas single player žemėlapiuose sudėjo tiesiog kampanijų žemėlapius (ir tai, atrodo ne visus), o papildomus ~10 vienetų pavadino DLC ir plėšia už tai 10 eur, pavadinęs viską "papildoma kampanija".
Tipo turiu džiaugtis ir dėkot?


Top
   
PostPosted: 2012-07-04 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
http://tobolds.blogspot.com/2012/07/i-a ... awyer.html

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2012-07-04 18:46 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nomad wrote:
Žinau, kad kiekviena karta complainina dėl visų nesąmoningų naujovių, ir senais laikais ten žolė visaip žalesnė buvo, bet nu c'mon... Iš visų senų mano mylimų franšizių į pinigų karves nepaverstos tik StarCraft ir tos, kurios nebetęsiamos (Dungeon Keeper) ir tos, kur... jokios daugiau. Visos eina online ir visur galima mokėti babkes kad improvinti gaming experience DLC packais ir t.t. Fallout (atrodo) to dar neturi, bet MMO teisės po teismų priklauso Bethesdai, tai spėju turėsim. Net ir konsolės eina online.
Dėl šios priežasties piratinu tokius žaidimus net be sąžinės graužaties. Užtat paradox interactive esu porą nusipirkęs, net turėdamas juos kompe tuo metu. O šiaip žinau, kad net daug amerikonų, kurie šiaip piratinimo labai kratosi nusiperka žaidimą, o DLCs piratuoja. Tad kol kas pasidžiaukime, kad nėra nei vieno žaidimo, kuris nebūtų nulaužtas :uz:


Top
   
PostPosted: 2012-07-04 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Kristijonas wrote:
Dėl šios priežasties piratinu tokius žaidimus net be sąžinės graužaties. Užtat paradox interactive esu porą nusipirkęs, net turėdamas juos kompe tuo metu. O šiaip žinau, kad net daug amerikonų, kurie šiaip piratinimo labai kratosi nusiperka žaidimą, o DLCs piratuoja. Tad kol kas pasidžiaukime, kad nėra nei vieno žaidimo, kuris nebūtų nulaužtas :uz:
Apibendrinant: vagiu iš parduotuvės viską, ką tik pajėgiu panešti, o jie ėmė ir apsaugos kameras sumontavo. Kokie niekšai, jokios pagarbos klientui!

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-07-04 21:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
What? Aš ne apie apsaugas kalbu, o apie DLCs. Man kaip vagiui gaila pirkėjų, kai naktį parduotuvėje pilna kuprine matau, kad snickers kaina tokia pati kaip visada, tik už riešutus ir nugą sąžiningiems pirkėjams teks dar susimokėti, jeigu nenori tuščiavidurio šokolado.
Apsaugos tebūnie būna bet kokios, kad tik patiems pirkėjams pirštų nekapotų. Aš tai visai neturiu kuo skųstis dėl savęs 8)


Top
   
PostPosted: 2012-07-05 9:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-06-04 22:38
Posts: 33
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Apibendrinant: vagiu iš parduotuvės viską, ką tik pajėgiu panešti, o jie ėmė ir apsaugos kameras sumontavo. Kokie niekšai, jokios pagarbos klientui!
Ne vagyste o copyright infringement, etc.

(paaiskinimas: pavogus is parduotuves, preke is lentynos dingsta)

_________________
Pjovejas wrote:
mano prosenelių antkapiai kaimo graboriaus irgi pakankamai idealiai nušlifuoti, turbūt juos statė ateiviai


Top
   
PostPosted: 2012-07-05 11:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tad kol kas pasidžiaukime, kad nėra nei vieno žaidimo, kuris nebūtų nulaužtas
Būkim sąžiningi, korporacijų godumas ir žaidimų blogumas tau rūpi tik kaip pretekstas pateisinti piratavimą prieš save ir kitus, ar ne? Jei žaidimas iš tiesų būtų toks blogas, nežaistum, veiktum kažką kitą, alternatyvų juk pilna, ir alternatyva nebūtinai turi būti kompiuterinis žaidimas.

Aš „dėl šios priežasties“ paprasčiausiai nežaidžiu nepatinkančių žaidimų. Tų, kurie išleidžiami su tiek bugų, kad yra unplayble (Civ5), ar tų kurie skirti numelžti žaidėjus, ar t.t. ar t.t. Išbandyti dažnai išbandau piratines versijas, bet kam žaist kažką, kas man nepatinka?

Ir apskritai Ghoul akivaizdžiai teisus, kad didelė dalis mano apverktų blogybių žaidimuose atsirado dėl masiškai paplitusio piratavimo. Kaip bežiūrėsi, faktas akis bado. Nuo to aišku man DLC ir DRM nepradeda nei per plauką labiau patikti, bet jais teisinti piratavimą tai jau reikia būt gerokai susipainiojus priežasties-pasekmės srity

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited