Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:22

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2012-07-27 12:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pirmi gandai ir pranešimai apie šitą reikalą pasklido prieš pusmetį*. O šiomis dienomis pasirodė rimtesnis pranešimas su išleidimo data (rugsėjo 18-oji) ir šiaip informacija. Taigi, kas čia per dalykas?

- Baldur's Gate ir ekspansijos Tales of the Sword Coast atnaujinta versija, pritaikyta šiuolaikiniams kompams (taip pat bus Mac, iPad ir Android versijos).
- Trys nauji NPC, galintys prisijungti prie partijos.
- Naujas scenarijus "The Black Pits", kurio esmė - taktinės kovos. Nesusijęs su BG istorija.
- Ištaisyta krūva klaidų klaidelių.
- Antro Baldur's Gate patobulinimai, perkelti į pirmąjį žaidimą.

Man šis žaidimas yra nuostabi naujiena, nes BG seriją visada prisiminsiu kaip vieną geriausių (jei ne geriausią) žaistą cRPG. Tai pamaniau, gal kam nors čia dar bus įdomu.

* - man taip atrodo, t.y. tada apie juos išgirdau ir jie atrodė švieži.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
PostPosted: 2012-07-27 12:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Niekada nežaidžiau BG, bus proga išmėginti jei rasiu laiko. „Pritaikyta šiuolaikinims kompams“ tikiuosi ir grafika.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-07-27 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nomad wrote:
tikiuosi ir grafika.
Liks 2D, bet ji tikrai patrauklesnė nei bet kokia dabartinė 3D. Bet taip, bus dar pagerinta :) Bent mano ir spėju ~90% BG perėjusiųjų nuomone.
Pats jau žaidžiau BG1 su visa BG2 grafika ir sistema (BG tutu ar BG Trilogy neprisimenu) bet vistiek šitas žaidimas bus 'must have'. Nors labiau norėčiau Planescape Torment enhanced edition. Be jau istorijos rašytojo reikėtų labai gero, kad naujas turinys per daug nenubluktų.


Top
   
PostPosted: 2012-07-27 16:23 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Liks 2D, bet ji tikrai patrauklesnė nei bet kokia dabartinė 3D. Bent mano ir spėju ~90% BG perėjusiųjų nuomone.
Tamstos nostalgijos akiniai turi gerokai per daug dioptrijų, žiūrėk akių nesusigadink

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-07-27 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nesiginčykime dėl skonio.


Top
   
PostPosted: 2012-07-28 0:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Žinote, šiaip aš atsargiai skaitau kandžias Nomad pastabas :) bet šiuo atveju sutinku su juo... Bandžiau žaist Baldur's gate jau stipriai pavėlavęs ( na ta prasme su "šiuolaikiniais" kompiuteriais :)). Viskas man ten "turinio" prasme patikdavo... Bet, žinote, grįžus po sunkios darbo dienos norisi ne tik gilaus turinio, bet ir saldainių :) . O jų Baldur's gate saldainių, "šiuolaikinių kompiuterių" prasme ir nebūdavo. Ir koks nors išėjęs "Dragon Age: Origins" vėl mane išplėšdavo iš eilinių įpusėtų Naškelio kasyklų... :) Tai vat, tikiuosi, kad čia bus pakankamai saldainių ir chalvos, kad taip neatsitiktų (ir kad Witcher kūrėjai netyčia vėl Naškelio kasyklose nepaleis savo žadamo CRPG kodiniu pavadinimu "Cyberpunk") ir aš galėsiu galų gale pamatyt kuo viskas baigiasi :)


Top
   
PostPosted: 2012-07-31 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
BG1 grafika prastoka. Nors man turbūt irgi dėl nostalginių priežasčių miela ir patinkanti. BG2 viskas geriau.


Top
   
PostPosted: 2012-08-01 10:19 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
tiek balduru, tiek icewindalu grafika neuzkliuvo, labai maloni akiai ir graziai piesta, net ir dabar salia skyrimu visu blogai neatrodo (tutu interfeisas tik gal kiek patogesnis).

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
PostPosted: 2012-08-01 13:42 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Kristijonas wrote:
BG1 grafika prastoka. Nors man turbūt irgi dėl nostalginių priežasčių miela ir patinkanti. BG2 viskas geriau.
Šitokios nuomonės laikosi daug mano pažįstamų BG gerbėjų, bet man ji visiškai nesuprantama. BG1 grafika prastesnė tik tuo, kad ten mažesnė rezoliucija. Visu kitu ji yra žymiai gražesnė už BG2. Ir čia ne nostalgija - BG1 žaidžiau vėliau, nei BG2; vėliau, grįžęs prie BG2, vis nervinausi, kad nebėra BG1 vaizdų grožio, o viskas nupilkinta.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
PostPosted: 2013-09-07 18:52 
Offline

Joined: 2013-09-07 18:45
Posts: 1
Labai, labai blogai. Ir su knygomis bendro jis turi tik tiek, kad prieš misiją kalbanti galva iš „A Song of Ice and Fire“ duoda kažkokią užduotį. O tada prasideda generic žmogeliukų bėgiojimas – lėtas, negražus, neįdomus. Teoriškai galimybių ten daug, praktiškai jos kažkaip nedžiugina ir neįtraukia. Gal hardcore wargame'ų fanams ir patiks, bet tik ne dinamiško veiksmo ir gražių vaizdų išlepintiems „Starcraft“ ir pan. gerbėjams.

_________________
From Americna or from UK?
Need pakistani bridal dresses? then click at trendy dresses online shopping and buy all pakistani dresses and indian dresses.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited