Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-22 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Kaip siuzetas sios dalies ir siaipp singleplayer rezimas? Nes bent pirmoje siuzetas buvo neidomus, vienam losti greit atsibosta, tikros zaidimo spalvos atsiskleidzia tik co up, idomu kaip dabar, nes coup losti nelabai yra su kuo, o su uzsenieciais losti ne mmo kazkaip nelabai.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-22 21:47 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Lyg ir puikiai viskas bet kartu lyg ir nekabina per daug. Pirmos dalies kabino labiau. Nežinau. Aš pirmą šiaip daugiausiai ir žaidžiau multiplayer, nacionalistinių nusistatymų neturiu (gal net priešingai :D) tai su užsieniečiais. Antros dalies dar nežiūrėjau kiek ten galimybių per kokį nors hamachi ar panašiai susijungti.

Apskritai kol kas įspūdis teigiamas. Ne be trūkumų, bet geras žaidimas. Vienas svarbiausių trūkumų, kad kažkaip padrika viskas. Pirmoje dalyje kažkaip buvo aiškiau kas esi, kur, kodėl, kas vyksta, kodėl, o čia na tipo teoriškai maždaug aišku, bet realiai tai nerūpi per daug tuos questus daryt. Ir leveliai kyla nesąmoningai greitai, bent jau pradžioje, pora questų padarai ir likusių nebeapsimoka, paprasčiausiai priešai per žemo lygio. O kartais tenka vien dėl siužeto (main quest line) grįžti į tas vietas, kur priešai jau po 1xp teduoda.

Na o atmosfera aišku išlaikyta :tv: :tv: NPC taikiniai smagūs ir jų daugiau skirtingų ir įdomesni už pirmąją dalį, mašinėlė ummm nebėra lock target arba neradau :evil: special skillas na mano mėgstamiausias charas buvo Sirena, tai Sirena 2 yra kažkokia lame ir neįspūdinga lyginant su pirma, visiškai nusivyliau. To rub it in, dar siužete kai kur sutinki senuosius veikėjus kaip NPC, įskaitant senąją Sireną ;)

Žukai: ką aš sakiau, paremta subjektyvia patirtim teamliquide ir reddito starcraft communičiuose, o ne mano asmeniniai norai. Galima tai aišku vadint ir mano šitom kaip ten spekuliacijom

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-23 12:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Thetruth wrote:
Kaip siuzetas sios dalies ir siaipp singleplayer rezimas? Nes bent pirmoje siuzetas buvo neidomus, vienam losti greit atsibosta, tikros zaidimo spalvos atsiskleidzia tik co up, idomu kaip dabar, nes coup losti nelabai yra su kuo, o su uzsenieciais losti ne mmo kazkaip nelabai.
Nežinau. Pirmą dalį žaidžiau tik single player ir nepasiilgau kitų žaidėjų visiškai. Mano giliai subjektyvia nuomone esu nusivylęs Coop režimu apskriai kaip tokiu: arba viskas pasidaro trivialiai lengva, arba kiti žaidėjai maišosi (nuiminėja kilus, renka lootą ir t.t.).

Šiaip pirmos dienos žaidimo įspudis buvo maždaug kaip ir Nomado (Citata iš žaidimo specialiai jam: You (no)Mad bro?), tačiau antrą dieną įspudis pasitaisė ir kilo noras klausytis nesamonių, kurias vapa npc, daryti side questus (kad ir trivial) tiesa mano galva jų smarkiai mažiau. Galų gale adaptavausi.

Dėl Sirenos: jei dar yra noro sveikatos ir per toli nenueitą keisk į Zero. Jo action skilas bent jau panašus į Lilith. O šiaip tai, kad iš originalių Vault Hunterių padarė pilanverčius personažus man patiko. Pvz daugybė Rolando kalbų propagandinių sudaro įspudį gero kalbėtojo, tačiau kai jis su Lilith kalba tai suvoki, kad asmeniniame gyvenime visai neprisitaikęs kareivėlis :).

Vo dar vienas dalykas: Guns. Kažkaip dar maloniau jie veikia. Dar įvairiau.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited