Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 8:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Gana miegoti žiemos miegu (žiema gi tik prasidėjo;)), visiems kelt!

Noriu pranešti, kad 2013 m. kovo 2 d. Vilniuje, "Congress" viešbutyje planuojamas Hukonas - humoristinis fantastų konventukas, organizuojamas VFK "Dorado" klubo ir laisvųjų fantastų.

Jo tema - DRAKONAI.

Formatas tradicinis (paskaitėlės, vorkšopėliai, konkursėliai, protmūšėlis...), tikslas - smagiai ir naudingai praleisti laiką.

Idėjos visokiutėlės priimamos, jei jos konspiracinės - priimamos į paštą arba AŽ.

Kviečiami seni ir nauji fantastai, jauni ir pagyvenę, ir išvis juniorai, o jei tokių susidarys kritinė masė, kažką specialaus jiems pasiūlysime.

Aukos renginio organizatorių labui:

5 litai - nuo moksleivių, bedarbių ir pensininkų.
10 litų - nuo visų kitų, įskaitant ir dirbančius studentus;)
15 litų ir daugiau - iš tų, kas turės tik stambių kupiūrų:P

Drakonai* ir organizatoriai įleidžiami už ačiū. Asmenys, kurių nikai ir pavardės prasideda "Drak(g)..." gauna bonusą.

Turiu prašymą gijui - gal galima smailiką su drakonu iškapstyti?;)

* Ne pagal horoskopą, o pagal išvaizdą.

PROGRAMA.

(Kaip visada, tikslią programą žinosime jau PO Hukono, bet tradicijas gi reik išlaikyti:)

1 srautas 1 salėje
11:10 Atidarymas. Renginiai nebus pristatomi, tik jei kur reikia registruotis iš anksto, galės paskelbti, pas ką. Reklaminio filmuko pristatymas ir bonusai.
11:20 – 12:00. Kaip drakoną „išperinti“ iš popieriaus lapo: origamis pradedantiesiems (frontas5; popieriaus bus)
12:10-13:10. Paskaita „Drakonų kovos: nuslėptoji Lietuvos krokodilų istorija“ (Gedas)
13:30-14:30. Viktorina „10 drakono užuominų“ (shizzar)
14:40-16:00. Masterklasė (shizzar, Justinas)
16:10-17:00. Blic žaidimas „Drakonų kovos“ (Kliaksa, lonaja)
17:00-19:00. Protmūšis (shizzar)
19:00-20:00. Knygų „Apelsinų kontrabanda ir kiti pasakojimai apie smetoninę Lietuvą“ (Gediminas Kulikauskas) ir „KGB vaikai“ (Justinas Žilinskas) pristatymas (gal tai dar ne viskas...).
20:00 - ? Pakvaišusi arbatėlė: drakonai tarp mūsų, fantastikos likimas, kodėl anksčiau viskas buvo geriau ir kurlink eina fendomas. Ir ar Marse yra gyvybė, aišku.

Po visko: Atsisveikinimas iki kažkada

2 srautas 2 salėje
Vaikams ir suaugusiems: lipdymas iš modelino, komiksų apie drakonus „pildymas“, stalo žaidimai (savarankiškai), knygų mainai ir pokalbiai.


Last edited by Klia on 2013-02-24 15:00, edited 4 times in total.

Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:08 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Klia wrote:
Hukonas - humoristinis fantastų konventukas,
Koks sutapimas. Aš lig tai specialei ir ne rašau humoristines fantastikos (aš išvis bandau rimta fentezi rašiti), bet dauguma mano skaititijo kažkodel sako, kad butent humoristine ir išeina.

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
kniazmiloslav wrote:
Klia wrote:
Hukonas - humoristinis fantastų konventukas,
Koks sutapimas. Aš lig tai specialei ir ne rašau humoristines fantastikos (aš išvis bandau rimta fentezi rašiti), bet dauguma mano skaititijo kažkodel sako, kad butent humoristine ir išeina.
Kniazmiloslav, o gal iš šono tikrai geriau matosi?:)))

btw, jei užteks kantrybės koordinatoriui, gal bus koks humoristinės prozos konkursėlis. tiesa, sudėtingoka su puslapio administravimu (tiksliau, niekaip), tai mini prozos, kad forume tilptų. o gal poezijos? o gal kas turi kokių pageidavimų? realistinių.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
tiesa, kad nereiktų iš naujo kurti, kopijuoju pernykštį paaiškinimą iš temos apie Hukoną (viewtopic.php?f=7&t=6592):

"Paaiškinu naujokams, kad Hukonas arba HuKonas (arba Hucon'as) - humoristinis fantastų konventas, kuris surengtas pirmą kartą prieš kokį dešimtį metų (senbuviai kviečiami priminti). Jis visada vyksta Vilniuje, jį rengia "Dorado". Jo esmė - smagiai praleisti laiką, t.y., nors fantastų renginiuose sveiko humoro jausmas ir taip yra būtinas, šiuo atveju rimtumo dar mažiau. Fantastika ir humoras dažnai duoda apykreizį rezultatą, bet tai ir yra siekiamybė - kad dar sugebėtume ir pasijuokti iš to, ką mėgstame, tuo labau - ką mėgsta kiti, o mes ne;).

Kažkada jis trukdavo ne vieną dieną, bet vėliau susitraukė. Šis Hukonas taip pat truks vieną dieną."

Nuorodoje galite pasiskaityti, kas buvo pernai gero.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Laukiu nesulaukiu... :ploti:
Nepamirškite paskelbti fantastų grupėje facebooke. Tikrai džiugi žinia

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:28 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Klia wrote:
Kniazmiloslav, o gal iš šono tikrai geriau matosi?:)))
Gal.
Kai susipažinau su pirmu gyvu LARPu (preš tai ne pažinojau nei vieno, kas nesutrugde man parasyti visa knyga ape LARP žaidiejus), na tai vot, kai susipažinau su pirmu gyvu LARPu, daviau jam paskaitit viena savo knyga. Paskui man sake, kad žvenge visa laika, kol skaite, prisimindamas ivikius iš žaidimu.

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Turiu klausima. Gal aš blogai suprantu lietuviu kalbos pluonibes? Ankek žinau, žuodis "fantastas" reiške fantastiniu kuriniu autorius. Bet kaip itariu šio atveju jis naudojamas kur kas platesne prasme?


P.S.
Klia wrote:
Asmenys, kurių nikai ir pavardės prasideda "Drak(g)..." gauna bonusą.
O autoriams, kuriu knygu pavadinimose minimi drakonai, bonusai numatomi?

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Nuo šiol mane vadinkite Drakfox'u :D gausiu bonusą?

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-07 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
:ploti: yeee

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2012-12-08 0:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
kniazmiloslav wrote:
Turiu klausima. Gal aš blogai suprantu lietuviu kalbos pluonibes? Ankek žinau, žuodis "fantastas" reiške fantastiniu kuriniu autorius. Bet kaip itariu šio atveju jis naudojamas kur kas platesne prasme?
paprasčiausias apibrėžimas - fantastas - tai žmogus, kuris domisi įvairiais fantastiniais dalykais ir dalyvauja fendomo* gyvenime. jei žmogus tik skaito fantastines knygas pas save namie, tai jis fantastikos mėgėjas, fantastinės literatūros skaitytojas. jei jis rašytojas fantastas, tai jis rašytojas fantastas:)

dar gali būti visokių vienas kitam prieštaraujančių patikslinimų, vienas pasakys, kad fantastas turi būti šiek tiek išprotėjęs, o kitas - kad jis yra skeptikas, tuo skiriasi nuo fantazuotojų, kurie tiki visokiais fantastiniais dalykais, o ne jais domisi ir turi fun.

Fox'as wrote:
Nuo šiol mane vadinkite Drakfox'u :D gausiu bonusą?
cha cha, tikėkis:)
Klia wrote:
Asmenys, kurių nikai ir pavardės prasideda "Drak(g)..." gauna bonusą.
kniazmiloslav wrote:
O autoriams, kuriu knygu pavadinimose minimi drakonai, bonusai numatomi?
nebent mainais į knygą!:)

(gijau, noriu smailiko su drakonu:/)


*http://www.qedata.se/dr/kas_yra_fendomas.htm


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited