Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 13:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1063 posts ]  Go to page « 199 100 101 102 103107 »
Author Message
PostPosted: 2012-12-19 0:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-10 9:09
Posts: 551
Location: Siauliai
Nomad wrote:
Sveikinu save, parašiusį tūkstantąjį „pranešimą“ šioje temoje:
Puslapis 100 iš 100  [ 1000 pranešimai(ų) ]
Sveikinu, Nomad!

O save sveikinu su tūkstantuoju atsakymu šioje temoje :)

Skaitau Paolo Bacigalupi "The Drowned Cities", "Ship Breaker" tęsinį. Tai jaunimo literatūra, nors apie antrąją knygą to nepasakytum. Veiksmas nusigyvenusiose JAV, draskomoje vietinių warlordų. Siužetas - jaunimas bando išgyvent nepakliūdamas į kariuomenę arba Anapilin.

Autorius už "The Windup Girl" gavo Hugo ir Nebula apdovanojimus, tad artimiausiuose planuose ir šis romanas.

_________________
«And on the eighth day, god created Bakoozhe.» ©Sloganizer.net


Top
   
PostPosted: 2012-12-19 0:47 
Offline
User avatar

Joined: 2010-05-09 17:34
Posts: 42
Location: Vilnius
Ir mane kažkokia nostalgija pagavo, taigi Terry Pratchett visas Discworld iš eilės, artėju prie trečio dešimtuko. Net sunku pasakyti, ką rekomenduočiau skaityti, o ką galima ir praleisti. Pratchettas visgi yra Pratchettas. I.e., būtina susipažinti, jei per stebuklą dar yra nepažįstančių, ir tikrai ne su viena knyga :)
Jei iš ne visai fantastikos serijos (su klaustuku :) ), tai Umberto Ecco "Prahos kapinės". Gal išsilavinimo trūksta ar dar ko neįkertu, bet man prastokai, iki "Fuko švytuoklės" kaip iki padebesių.


Top
   
PostPosted: 2012-12-25 18:58 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
>Autorius už "The Windup Girl" gavo Hugo ir Nebula apdovanojimus

O ne jis cia juos gavo po antro perskaiciavimo, kai rezulatai kazkam nepatiko? Nors knyga vienu ar kitu atveju gera.

I tema tai Philip Reeve 'pragaro mechanizmai'. Irgi is teenage dirtbag skirta serija, pirma buvo nieko ipatingo, antra patiko, nes kazkaip rimciau viskas, dabar vel paauglys scenoje tai vel nekazka. :roll:

_________________
So close and yet so far...


Top
   
PostPosted: 2013-03-04 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Tema gaila apmirus tai pasidalinsiu savo knygutėm :D

Dave Wong-John Dies at the End + This book is full of spiders- Stilius paprastas linksmas lengvai skaitosi, humoras kaip reikiant. Kai kurie mano, kad autorius kopijuoja Lovecraft. Nesutikčiau nėra jo knygose rasinių, nationalinių nesąmonių ir humoras jo tikrai malonus.

Charles Bukowski- Postoffice + Women čia dėl bendro išsilavino reikėtų kiekvienam paskaityti. Genialu tiesiog nėra ką pridurti. Nukeliu kepurę ir statau spiritualinį butelį Bukowskio vėlei. Netgi jo poezijos jo tomelį pradėjau kažkas visai naujo :shock:

Viktor Palevin- Šventojo vilkolakio knyga- Tikėjausi Lukjanenko stiliaus Rosijos imperijos išaukštinimų. Ačiū visiems dievams tarp 10 rusų fantastikos rašytojų vienas pasitaikė nesantis šovininistiniu nacionalistu :shock: . Keliu kepurę super knyga su budizmo ir Dao prieskoniais.

Viktor Palevin- Čiapajevas ir Pustota, buvau nuoširdžiai nustebintas, kad Čiapajevas nėra, tik anekdotų veikėjas, bet ir istorinė asmenybė. Maloniai skaitosi, bet pasijautė mano istorinių žinių spragos Revoliucija niekad nesidomėjau. Matysim kaip skaitysis toliau, bet kol kas smagu.

Ateičiai mąstau Fausto adaptaciją nors kokią pavartyt Vokietijoj gyvenu ir net neskaitęs gėda beveik :? . Pavasarinė saulutė priminė skaitinių pamokoj skaitytą ar girdėtą Fausto ištraukos dalį kai Homunkulas kelia rankas link saulės. Tai va broliai kelkim ir mes rankeles ir skaitykim naturaliam apšvietime, parūkykim ir tiesiog pasidžiaukim, kad nenumirėm per žiemą.


Top
   
PostPosted: 2013-03-04 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-10 9:09
Posts: 551
Location: Siauliai
domas wrote:
...Viktor Pelevin- Šventojo vilkolakio knyga- Tikėjausi Lukjanenko stiliaus Rosijos imperijos išaukštinimų. Ačiū visiems dievams tarp 10 rusų fantastikos rašytojų vienas pasitaikė nesantis šovininistiniu nacionalistu :shock: . Keliu kepurę super knyga su budizmo ir Dao prieskoniais.
...
Jo, šita nustebino ir pamalonino, ko negaliu pasakyt apie "Empire V", kurią skaičiau iškart po to. Pastaroji nuobodi savo pilstymais iš tuščio į kiaurą ir beveik veiksmo nebuvimu.

Dabar skaitau W.Gibsono "Neuromancerį" anglų kalba. Sunku. Tekstas sudėtingas, momentais nebesusigaudau kas kur ir kada, ypač kai kelias dienas nepaskaitau. Gal dar persilaušiu. Nes laukia dar bent vienas tęsinys.

_________________
«And on the eighth day, god created Bakoozhe.» ©Sloganizer.net


Top
   
PostPosted: 2013-03-05 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Bakoozhe wrote:
Dabar skaitau W.Gibsono "Neuromancerį" anglų kalba. Sunku. Tekstas sudėtingas, momentais nebesusigaudau kas kur ir kada, ypač kai kelias dienas nepaskaitau. Gal dar persilaušiu. Nes laukia dar bent vienas tęsinys.
Oooh šitas gerulis. Mane tai gąsdina ant kiek autentiškai pagautas nesveikai greitas ir kintantis gyvenimo ritmas, ir pats pateikimas atspindi hiperbolizuotą Youtubo komentatorių, facebooko ir kitokių web kultūros polių bendruomenės stilių. Mano galva labai stiprus kūrinys ir tai įskaitant sunkų pateikimą (kad lengviau nebūtų skaičiau per commanderio editoriu atsidaręs iš txt formato, baltu ant mėlyno fono be paragrafų. Tik pagilino įspudį :))

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2013-06-28 16:26 
Offline

Joined: 2013-05-31 21:36
Posts: 22
dabar skaitau stephen king it :pasikart:


Top
   
PostPosted: 2014-01-06 15:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Perskaičiau ir aš Wheel of Time pirmą knygą, prisiklausęs rekomendacijų. Iš esmės prisiverčiau perskaityti iki galo, kad būčiau susipažinęs su šia klasika, nes tokią nuobodybę paskutinį kartą skaičiau dar mokyklos suole iš programinės literatūros sąrašo. Siužetas maždaug vidutiniško DnD campaigno lygio, veikėjai nuobodūs ir neįsimenantys, ir šiaip nieko ten gero. Net gi, sakyčiau, pvz. Neverwinter Nights 2 veikėjai man buvo įdomesni ir labiau rūpėjo. Nežinau, gal savo išleidimo metu ta knyga buvo baisiai originali ir įdomi ir panašiai, ir gal ji man nebepatiko nes esu skaitęs/matęs/žaidęs belenkiek jos klonų, bet dabar nerandu joje nieko.

Ir kaip tikras mazochistas pradėjau antrą knygą, pradžia lygiai tokia pati nuobodi, tai turbūt nebeužbaigsiu. Bet užmigti padėjo.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-01-06 16:54 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
yay! maniau, man vienam wheel of time pasirodė nykuma visiška. irgi tik vieną knygą kažkada senai teįveikiau.


Top
   
PostPosted: 2014-01-06 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
tai letai isivaziuojanti serija, bet uztai labai nuosekliai charai developinasi, paskiau neretai visokios detales paaiskeja praejus kelioms knygoms, ivykiai kitaip interpretuojami suzinojus faktus velesnese knygose. reta serija gali pasigirti tokiu kiekiu referencu ir ju kokybe,
kai kuriu nuomone ten paskiau gereja su velesnemis knygomis,
bet jei nekabina tada geriau padet i sali, gal veliau kada pramus, as pirma song of ice &fire knyga perskaites irgi numeciau serija, ir tik po keleriuu metu gryzes visas knygas sudorojau viena po kitos

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1063 posts ]  Go to page « 199 100 101 102 103107 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited