Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:32

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
PostPosted: 2013-04-22 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nu va išleido Rusai savo Eadoro naują versiją. Grafikos atnaujinimas, kažkiek pakaitaliota žaidimo strategija (bet nežymiai).

Tačiau kol kas ne viskas taip gerai ir gražu. Nedadarytas UI, kaip kurie pakitimai man patinka, tačiau didžiąja dalimi paslėpta informacija (arba blogai matoma). Bugai, kartais išmeta iš žaidimo (nors pagal pranešimus ne pas visus vienodi tai spėju optimizaciojs su skirtinga įranga klausimas), lėtumas pačio žaidimo (net ant didžiausio greičio kareivėliai juda kaip kisielium plauktu).

Čia kažkoks prakeiksmas, niekas nebesivargina leisti išdebugintų žaidimų. Nepamenu kada paskutinį kartą ne atvirai nedadirbtą turn based on release žaidžiau (na gerai su Warloku ir Endless Space nedaėjau iki bėdų). Ką manote kolegos šiuo skaudžiu klausimu?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2013-04-22 17:50 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Čia kažkoks prakeiksmas, niekas nebesivargina leisti išdebugintų žaidimų.
Tu juk tarp tų, kur preorderina? :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-04-22 19:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Čia kažkoks prakeiksmas, niekas nebesivargina leisti išdebugintų žaidimų.
Tu juk tarp tų, kur preorderina? :)
Iš tiesų viskas yra daug blogiau/geriau: avanso diena tik rytoj! Ir noriu numesti savo (ne)teisingo sprendimo naštą ant Jūsų. Jei ką neteisinguose situose atsirado valandos bėgyje (Kas būdinga beDRMiams GoG releasams. Tai nebūtinai užkerta pirkimo galimybę, bent mano atveju). Taigi čia grynai moralinis klausimas ar aš toleruoju nedadirbimą ir ar pasitikiu, kad padarys pakankamai pakitimų iki tinkamos kokybės.

Kaip atsvara kai mėginau Heroes of Might and Magic trys po geros pauzės, smarkiai nustebau, koks jis nepilnas ir netvarkingas be Shadow of Death ir Armagedons Blade pratęsimų. Taigi "nepilni" žaidimai nėra šio amžiaus atradimas...

Dėl Eadoro yra dar senesnė Genesis versija. Gameplay esme visiškai tas pats su jau įprastu (kai kuriais atvejais geresniu kai kuriais blogesniu) UI. Šie tiek skiriasi ką gali rasti tyrinėjant provincijas MotBw. Kas mano galva vienareikšmis pliusas. Tačiau ar tai, plius kiek geresnė (nors ir kažkiek erzinanti) stamina, moralė ir hp atvaizdavimo sistema kovoje (plius heroes, king bounty like info apie tikimąsi žalą) atsveria random išmetimus iš žaidimo, pakeitimą return back a turn sistemos išėmimą, pablogintą UI mieste, magijos mokyklose ir parduotuvėse bei riziką įlipti į naujas bėdas. To aš tiesiog nelabai žinau.

Tai vat ir klausimas broliams Išmintingiesiams kurmiams. Ar verta imti nedabaigtą produktą/preorderinti (kas nūnai yra more or less taisyklė :()? Paskaičiuokime?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2013-04-23 9:03 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aivara, aš galiu remtis HoMM ir Witcher II analogu :) Buvau HoMM serijos fanu (casual žaidėju, aišku, nes niekada nemėgau impossible režimų, bet fanu :)). Tai va, ta serija mane nuvylė tiek, kad esu nusistatęs daugiau jos nebežaisti.
Witcher II priešingas atvejis. Po Witcher I jį irgi pirkau vos ne iš kart pasidrodęs. Bugų, sako, buvo... bet aš jų nelabai pastebėjau + gamintojas labai nuoširdžiai viską taisė ir stengėsi. Už tai jiems didelis pliusas.

Jei daryčiau išvadas tik iš šių dviejų pavyzdžių, tai susidaro įspūdis, kad jaunos ir ambicingos studijos stengiasi, kad išsikovot vietą po saule, o vat tingūs seni banginiai dažnai spjauna į tokius dalykus ir plaukia ant vardų bei nostalgijų. O kaip atspėt, kuris naujokas yra ambicingas ir žiūrintis į ateitį, nežinau :)


Top
   
PostPosted: 2013-04-23 11:48 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Jei nieks nepirktų nebaigtų gaminti žaidimų, niekas jų ir neleistų. Nekalbant jau apie preorderinimą, kas yra užtikrintas pirkimas as opposed to marketingo skyriaus prognozės. Tad prisidėk prie geresnio rytojaus ir nustok preorderinti bei pirkti ką tik išleistą bugovą šlamštą.

Taip, suprantu, kaip utopiškai skamba viltis, kad masės pusgalvių paauglių fanų kada nors atsisakys "shut up and take my money" filosofijos, ar kad Aivaras, Pjovejas ir aš padarysim susimąstyti verčiantį nuostolį ubisoftams :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-04-23 12:23 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad, o vat pvz., kaip tu ruošies elgtis Age of Wonders III atžvilgiu? :)


Top
   
PostPosted: 2013-04-23 13:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Nomad, o vat pvz., kaip tu ruošies elgtis Age of Wonders III atžvilgiu? :)
Šiaip korektiškas ėjimas būtų palaukti review ir tada spręsti. Ekonomiškai korektiškas palaukti skaitmeninio išpardavimo.
Tačiau aš asmeniškai jaučiuosi vos ne blogiau negu pirataudamas kai perku per sale žaidimus idejas už kurių labai smarkiai palaikau (turn based ir šiaip miela širdžiai. na tas "teisingas" požiūris į žaidimą). Dėl tos pačios priežasties bugovi tokių žaidimų releasai labaiu užknisa. Koks Diablo su savo error trimseptyni ir balanso niuansais kažkaip per daug neužkliuvo.

Tiesa čia straipsniukas apie SimCity naują. Ir kaip PR sugeba daryti iš šūdo vašką RPS straipsnis.

Tiesa pasakius neturiu vilčių išgelbėti pasauly nuo savo kvailumo. Tad labiau grindžiu sprendimą ar AŠ pats apturėsiu gerų jausmų ar blogų padaręs preorder/early buy sprendimą.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2013-04-23 14:36 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Nomad, o vat pvz., kaip tu ruošies elgtis Age of Wonders III atžvilgiu? :)
Palauksiu independent review iš žmonių, kurių objektyvumu ir skoniu pasitikiu (TotalBiscuit, AngryJoe) ir jei manysiu kad verta, nusipirksiu.

IGN ir panašių žurnalių reviu reklamos manęs nedomina. Nepasitikiu balų skale 7 - 10 :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-05-02 13:51 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Pazaidziau, neuzkabino, istryniau.


Top
   
PostPosted: 2013-05-11 19:56 
Offline

Joined: 2009-06-20 21:22
Posts: 33
Location: Vilnius
Šitas daiktas yra labai ir labai neblogas. Tikriausiai, geriausias TBS pasirodęs per keletą pastarųjų metų (gal net nuo Civ4: BtS laikų). Didelė strategijos ir taktikos įvairovė - nuo herojų vystymo, pastatų statymo (kur ribojamas jų skaičius) iki gilios mūšio sistemos, su trijų rūšių atakomis ir gynyba, bei staminos, moralės rodikliais, nuo kurių priklauso tų pačių atakų/gynybos efektyvumas. Jau vien to būtų gana, bet dar yra random event'ų ir karmos meta-lygis. Labai įdomi sistema, yra kur dantis suleist. AI kaip visada, žinoma, galėtų būti geresnis, bet savo darbą atlieka kur kas geriau, nei tarkim Dominions 3.

Man vis dar labiau patinka pirmoji Genesis versija vien dėl geresnio UI, stabilumo ir aiškesnio 2D vaizdo, nes šitam naujesniam 3D sunku gaudytis iš pirmo žvilgsnio: "fak, tas hex'as, kuris atrodė nepereinamas kalnas iš tiesų yra kalva ant kurios dabar įsitaisė nemirtingas dvarfas su +8 hills knowledge... FU". Nors kai kurios naujovės yra tikrai sveikintinos, pvz. shardų rūšys (world of rust, sand ir pan.) ir ypač kampanijos pertvarkymas (nereikia pereiti 10 shardų kol pagaliau pasirodo padoresni priešininkai ar atrakini bent antro rango pastatus). Vis dėlto kol kas palauksiu keletą patchų, nors tikriausia neverta jau tikėtis, kad pakeis tą visiškai niekam tikusį miesto interfeisą...

Jeigu jie nenustos patchinti, pridės naujų shardų rūšių, vietovių, dalinių, sugebėjimų jiems ir svarbiausia, galų gale paleis online Astralo versiją, žaidimas gali tapti tikrai kultine klasika. Abejoju ar Age of Wonders 3 sugebės jam prilygti, jei remsimės pastarųjų metų klasikinių TBS tęsinių ir remeikų pavyzdžiais. Mane tik šiek tiek neramina, kad originalus Eador kūrėjas, berods, jau nebedirbs prie Masters of Broken World versijos.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited