Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 11 »
Author Message
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-06 0:03 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
parduotuve tikriausiai atsirastu jeigu butu auditorija :D

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-08 1:11 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Noriu pasidalint mintimi..

Ar tikrai visi norime trankytis kaip Europiečiai tais guminiais spalvotais gandonais ? Kiek peržiurėjau youtube tai atrodo tikrai apgailėtinai, trankosi kaip mergaitės ir skaičiuoja taškus tik, o smūgiai tokie kad net smūgiais juos pavadint negalima, ginklai atrodo kaip ginklai tačiau jų prasmės nebelieka nes jie liečia vienas kita jais.. tiesiog prisilietimu lietus kažkoks gaunasi..

Mano mintis tokia, jei jau Vesterose buvo pakankamai griežtos taisyklės ginklam, kodėl nesukurti savo larpo tipo ir nepadaryt griežtą šarvų kontrolę ?

Nori eit luptis - turėk normalius šarvus.. Manau tai duotų kur kas geresnį estetinį vaizdą pačiam larpui. Ginklai liktu ginklais - ir bijotum gaut ir gintis ištikrųjų pradėtum :)

O su lateksu žaidimas ilgas ir nuobodus .. Taip , jų nesulaužysi, tačiau pasidomėkite dėl priežiūris.. pastoviai purkšt, slėpti įbrėžimus.. Žodžiu man atrodo taip primetus - Jei visi būtų su ateksiniais ginklais , armoras automatiškai prarastų prasmę ir taptų mažiau naudojamas, taip pat kovos taptu totaliai netikroviškos.. Kam gintis jei per tą laiką galiu pats smogt ir stovi du tokie lupasi bananais su minimaliu gardu. Tai tik mintis, nesakau kad man nepatinka visai tie lateksiniai ginklai , tačiau manau būtų paprasčiau ir efektyviau jei atkreiptume dėmesį į armorą ir žvelgdami iš tos prizmės galėtume turėti ir estetinį gerą bendrą vaizdą ir tikroviškumo daugiau. O dėl traumų tai viskas atsiremia į žmogiškumą, jei bus netramdomas asilas kuris kapos per rankas ar taikys kur skaudžiau, tuomet žinoma jų bus , vėlgi viską galima pasiekti griežtesnėm taisyklėm ir reikalavimais įrangai.

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-08 9:12 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
neatsimenu kada maciau jau kad kasnors detusi sarvus i larpa del apsaugos :D dedasi del vaizdo ir hit pointu.

nereik cia kurt naujo tipo larpo. jau yra SCA. tai daugmaz toks misinys rekonstrukcijos ir larpo.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-08 9:16 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Latexas ir šarvai mano galva viens kitam netrukdo: http://www.youtube.com/watch?v=_y2goHi9wzY
Taip pat nebūtina pirkti brangių parduotuvės ginklų. Su šiek tiek vaizduotės visas reikalingas medžiagas galima rasti "Senukuose".
Kaunantis su buferiu kova kaip tik tampa aršesnė, nes kovotojai nebijo sužeisti vienas kito.
Be to nepanašu, kad Lietuvos LARP'as būtų tiek gyvybingas jog naujokai dėl vieno žaidimo į metus ruoštųsi tikrai nepigiai kainuojantį pilną šarvų setą. O po to nukištų jį spinton iki sekančių metų.
Be to LARP'as nėra rekonstrukcija. Kitaip iš kur jame orkai ir elfai atsirastų? Nori tikroviškai pasidaužyti iki smegenų sukrėtimo? Stok į rekonstruktorių būrelį. O LARP'as mano galva turėtų būti šiek tiek daugiau nei pasidaužymas.

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-08 9:37 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
pasidaryt paciam laiko reik :) as jo beveik pvz neturiu.

esme tokia visvien. nori gero dalyko turi idet pastangu. pastangos = laikas = pinigai. prasom rinktis savo varianta :)

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-08 10:58 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
sufuan wrote:
Noriu pasidalint mintimi..

Ar tikrai visi norime trankytis kaip Europiečiai tais guminiais spalvotais gandonais ? Kiek peržiurėjau youtube tai atrodo tikrai apgailėtinai, trankosi kaip mergaitės ir skaičiuoja taškus tik, o smūgiai tokie kad net smūgiais juos pavadint negalima, ginklai atrodo kaip ginklai tačiau jų prasmės nebelieka nes jie liečia vienas kita jais.. tiesiog prisilietimu lietus kažkoks gaunasi..

Mano mintis tokia, jei jau Vesterose buvo pakankamai griežtos taisyklės ginklam, kodėl nesukurti savo larpo tipo ir nepadaryt griežtą šarvų kontrolę ?

Nori eit luptis - turėk normalius šarvus.. Manau tai duotų kur kas geresnį estetinį vaizdą pačiam larpui. Ginklai liktu ginklais - ir bijotum gaut ir gintis ištikrųjų pradėtum :)

O su lateksu žaidimas ilgas ir nuobodus .. Taip , jų nesulaužysi, tačiau pasidomėkite dėl priežiūris.. pastoviai purkšt, slėpti įbrėžimus.. Žodžiu man atrodo taip primetus - Jei visi būtų su ateksiniais ginklais , armoras automatiškai prarastų prasmę ir taptų mažiau naudojamas, taip pat kovos taptu totaliai netikroviškos.. Kam gintis jei per tą laiką galiu pats smogt ir stovi du tokie lupasi bananais su minimaliu gardu. Tai tik mintis, nesakau kad man nepatinka visai tie lateksiniai ginklai , tačiau manau būtų paprasčiau ir efektyviau jei atkreiptume dėmesį į armorą ir žvelgdami iš tos prizmės galėtume turėti ir estetinį gerą bendrą vaizdą ir tikroviškumo daugiau. O dėl traumų tai viskas atsiremia į žmogiškumą, jei bus netramdomas asilas kuris kapos per rankas ar taikys kur skaudžiau, tuomet žinoma jų bus , vėlgi viską galima pasiekti griežtesnėm taisyklėm ir reikalavimais įrangai.

Na nežinau, bet pažiūrėjus Westeroso foto, tai ten pusė buvo su numuštais pirštais ir prakirstom kaktom, dar gerai, kad ne į akį kam pataikė su tais mediniais... Aš už saugų LARP'ą , kam reik tik ateit ir vienas kitą kuokom palupt, tam rekonstrukcija yra, juolab, kad geležiniai kardai už medinius dar tikroviškiau atrodo, bei lupa, jei jau prie to kalba eina ir smūgis ojoj kaip jaučiasi :stupidme: ... RPG yra RPG, rekonstrukcija yra rekonstrukcija, kam tą kratinį daryti, čia kaip Star wars'ų įdėja, einam žaist LARP'ą kardai prieš airsofterius, norisi? Nemanau. O dėl šarvų visiems, tai čia jau gausis visi kaip bačkos ar vėžliai ir tik vienas viduramžių stilius, aš pvz nei elfo, nei mago šarvuoto taip kad jį daužyt iš širdies galėtum neįsivaizduoju.


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-11 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Tie patys orkai ir elfai gali tureti savo sarvus , nei vienas neturi atrodyti vėl gi kaip bačka ar vėžlys , aš nekalbu apie "full set medieval plate armour" aš kalbu apie paprastus lengvus šarvus kurie apsaugo būtent nuo tiesioginio kontakto.. Jokiais būdais nesakau kad tiks ar patiks visiems, tiesiog bandau rast kompromisą tarp buff'ų , kurie man asmeniškai ne tik atrodo kaip dildo bet ir daro stiprų neigiamą įspūdį ir vaizdą, ir medinių ginklų kurie daro žalą didelę bet atrodo gražiai ;)

Mano galva atsakymas galėtų tapti pvc..

http://www.youtube.com/watch?v=_Kg1Lmp9EVU

taip pat tas čiūvas daro nesveikus pvc lankus kurie beje irgi puikiai tinka larpui

Vienintelis klausimas lieka svoris.. bet tai jei jau žiurėti į latexą, tai jis svorio irgi neturi :) beto tai lengvai ištaisomas dalykas.

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-11 19:38 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
sufuan wrote:
Tie patys orkai ir elfai gali tureti savo sarvus , nei vienas neturi atrodyti vėl gi kaip bačka ar vėžlys , aš nekalbu apie "full set medieval plate armour" aš kalbu apie paprastus lengvus šarvus kurie apsaugo būtent nuo tiesioginio kontakto.. Jokiais būdais nesakau kad tiks ar patiks visiems, tiesiog bandau rast kompromisą tarp buff'ų , kurie man asmeniškai ne tik atrodo kaip dildo bet ir daro stiprų neigiamą įspūdį ir vaizdą, ir medinių ginklų kurie daro žalą didelę bet atrodo gražiai ;)

Mano galva atsakymas galėtų tapti pvc..

http://www.youtube.com/watch?v=_Kg1Lmp9EVU

taip pat tas čiūvas daro nesveikus pvc lankus kurie beje irgi puikiai tinka larpui

Vienintelis klausimas lieka svoris.. bet tai jei jau žiurėti į latexą, tai jis svorio irgi neturi :) beto tai lengvai ištaisomas dalykas.
va sitas tai atrodo kaip tikras elfu kardas :shock: dar padaryti graviravimo imitacija ir pilnai tiktu, va tik svoris ne i visur praeis...


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-11 22:01 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Esmė tame, kad kai kuriems kariams aš net plastikinių ginklų nepatikėčiau naudot. Ką jau kalbėt apie medinius. Viskas galiausiai atsiremia į saugumą. Šarvuokis tu kaip nori, vis tiek lieka nedidelė tikimybė, kad akin pataikys smaigaliu. Nuo tokių karžygių gelbėja tik apsauginiai akiniai. Bet nemanau, kad riteris labai šauniai atrodytų su šiuolaikine airsofto atributika. :fork:

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Del latexo weaponu
PostPosted: 2013-08-12 1:20 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
AbraGry wrote:
Esmė tame, kad kai kuriems kariams aš net plastikinių ginklų nepatikėčiau naudot. Ką jau kalbėt apie medinius. Viskas galiausiai atsiremia į saugumą. Šarvuokis tu kaip nori, vis tiek lieka nedidelė tikimybė, kad akin pataikys smaigaliu. Nuo tokių karžygių gelbėja tik apsauginiai akiniai. Bet nemanau, kad riteris labai šauniai atrodytų su šiuolaikine airsofto atributika. :fork:

Atsakysiu labai paprastai

http://www.youtube.com/watch?v=yemPrnyIqjQ Labai smagiai kalba dėdė ir parodo labai smagius ir nesmagius ginklus. Principas paprastas , darai pvc karda su "thrusting tip" gale ir baigtas kriukis. Tiem kas taupo labai laiką, tai kalba eina apie 3:30 ir 5:45 ..

O saugumo klausimas kaip ir žaidimo eigos turi būt sprendžiamas Prieš patį žaidimą, suprantu kad visų nesužiūrėsi, tačiau jei larpai taps (o jie tikiu taps) dažnesni ir panašesni arba tiesiog "tradiciniai" tuomet yra tikimybė labai sumažint nelaimingų atsitikimų tikimybę..

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited