Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 102 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »
Author Message
PostPosted: 2014-07-06 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
nenustebsiu jei kažkelintoji knygos dalis bus pagal tavo, Flūderi, pasiūlytą scenarijų

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2014-07-06 22:35 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
galiu pasufleruoti idėją dar vieną kitą. žydomasonai su driežažmogiais anunakių smogiamuosius būrius jau atsigabeno ir laiko juos požeminiame mieste po sfinksu irgi piramidėmis. aha. ir vienintelis išsigelbėjimas: sarmatų palikimas, katras pakastas po merkinės piramide, nes ta piramidė ne veltui ten buvo pastatyta, o tam ka į nepaprastos galios sarmatų sarmatų (katrie buvo visos žemės civilizacijos irgi kultūrų pradininkais, aha) artefaktą transliuotų iš kosTmoso sklindančią energiją ir taip jį (artefaktą) pakrautų. a, i dar. artefaktu naudotis gali tik vienintelė lietuvaitė, katra yra tyro baltiško (skaityk, to paties sarmatiško) kraujo irgi vis dar nekalta. nu ten paskui visokie riterių ant balto arklio analogai, babah babah iš blasterių, glavniausias sadistas anunakis sprogsta nuo savo paties bombės (arba jį vytauto didžiojo kalavijų (neas ans gi išsaugotas irgi +5 to hit nukauna riteris ant balto arklio), ant driežažmogių irgi žydomasonų orgijos metu užkrenta anunakių kosTminis laivas, katrą numuša stepono dariaus proanūkis - ANBO lėktuvo pilotas. a, i dar turi būti daug filosofinių pamąstymų apie tyrą meilę tėvynei, technologijos žalą, grįžimą atgal į gamtą irgi vegetarizmą.

va. naudokitės į sveikatą.


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 15:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
katrame renkasi potencialūs jo knygos skaitytojai
Hahahaha :rofl:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 15:16 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
nu o ko haha. žmogas bendė save tame, ką jis įsivaizduoja esant fantastika. čia, kiek rodo kairysis mano monitoriaus kampas, yra fantastika.lt forumas. tobiš, pagal visą idėją (bentjau mano kukliu supratimu) rinktis čia turėtų fOntastikos mėgėjai. irgi kitokie panašūs frykai. ergo - potencialūs afftariaus skaitytojai.

tai, kad afftarius yr ne itin vykęs, o jojo šūdevras yra vykęs dar mažiau, esmės šičia nekeičia. va.

galitė sėstis.


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 15:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
tai, kad afftarius yr ne itin vykęs, o jojo šūdevras yra vykęs dar mažiau, esmės šičia nekeičia. va.
Aš manau kad esmę keičia, ir potencialūs jo knygos skaitytojai renkasi ne čia o tik kėdėje prie jo kompo ir daugiau išvis niekur. Lets agree to disagree :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 15:31 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
tamsta daba bando rektume sliekų ieškot. ne kitaip. musiet, dėl karščio.


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 16:37 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fleimeris-Flūderis wrote:
nu o ko haha. žmogas bendė save tame, ką jis įsivaizduoja esant fantastika. čia, kiek rodo kairysis mano monitoriaus kampas, yra fantastika.lt forumas. tobiš, pagal visą idėją (bentjau mano kukliu supratimu) rinktis čia turėtų fOntastikos mėgėjai. irgi kitokie panašūs frykai. ergo - potencialūs afftariaus skaitytojai.

tai, kad afftarius yr ne itin vykęs, o jojo šūdevras yra vykęs dar mažiau, esmės šičia nekeičia. va.

galitė sėstis.
Parašau pagailėti mano akių ir galvos ir rašyt normalesne kalba :) Nes ir taip šie mano organai/kūno dalys nukentėjo skaitant kitus šios temos tekstus :)


Top
   
PostPosted: 2014-07-07 16:39 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
kaip moku, taip rašau. jūs per mažai laiko turite, skubate bėgate irgi šiaip sumaterialėję visai ir be dvasingumo. todėl ir nesuprantat, nes nesusimąstot apie gyvenimo prasmę.


Top
   
PostPosted: 2014-10-28 16:16 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Perskaičiau temą vienu ypu. Tai čia kas? Saviitaigos tezės?
Martynas Domeika wrote:
bus dešimtis kartų visokeriopai geresnė. Pasirodys šiais metais. Pavadinimas „Solemija“.
<..>
„Solemija“ tai jau bus visai kitas reikalas. Tai knyga bomba, pagal maštabą ir rašymo kokybę
<..>
„Solemijoja“ tai jau visai kitas reikalas, knyga patenkins net ir pačius išrankiausius fantastikos gerbėjus. Tiek moksline tiek kaip grožinės literatūros, prasme.
<..>
„Solemija“ bus tiek įdomi tiek ir vertinga.
<..>
„Solemija“ bus įdomi, be galo įdomi knyga.


Top
   
PostPosted: 2014-10-28 19:45 
Offline

Joined: 2014-06-26 17:39
Posts: 23
Sveiki,
fantastikos mėgėjai. Kaip sakoma šimtas metų. Kol kas dar preliminariai: knyga „Solemija“ pasirodys sausio mėnesį popieriniame formate.
Ties tekstu buvo daug dirbama su literatūros kritikais, redaguotojais. Sekė bemiegės naktys, kai kava tampa geriausias rašytojo draugas. Rašiau ir perrašinėjau. Sapnavau tai ką kuriu. Gyvenau knygos personažais. Trumpai tariant, įdėjau į kūrinį visą savo sielą. Būtinai įkelsiu čia kelias ištraukas, kad prieš knygai pasirodant knygynuose, galėtumėte dalinai susipažinti su turiniu.
Autorius


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 102 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited