Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
PostPosted: 2014-07-14 8:30 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Viskas buvo daugmaž gerai. :dragon2:

Tik keletas pastabų iš žaidimo pusės:

1) Šventikas man atrodo nebuvo jau toks "šventas" kaip visi manė. Raganos, ant šventyklos slenksčio, perpjauna gerklę pakeleiviui ir nieks net akim nemirktelna. Kokia joms pritaikoma bausmė? Jos įšventinamos į ordiną. Pas nykštukus keturis kart randami pavogti artefaktai ir nieks net nebando jų apkaltinti vagyste. Nors nuo tų artefaktų priklauso visų miestelėnų saugumas. Po galais, vieną kart auksinė grandinė buvo rasta po nykštuko lovą, o kitą kart jo barzdoje. Taip pat apsauginių amuletų dalinimas ir nebandymas jų vėliau atgauti irgi atrodė labai įtartinas. Vienintelis kas bandė kovoti su erezija - buvo inkvizitorius. Ir kaip gi taip atsitiko, kad jis buvo gan greit nugalabytas. :pasiduodu:

2) Baltasis magas prisipažįsta pavogęs auksinį šalmą ir gavęs už tai atlygį. Bet užtenka jam bakstelti pirštu bei apkaltinti prašalaitį ir visas miestelis supuola galabyti vargšelį. Galiausiai baltasis magas be jokių įrodymų papjauna dar vieną miestelėną bei pats gauna galą už savo niekšybes. :threaten:

3) Nežinau kas atitempė į miestelį chaositų totemą, bet nemanau, kad tai buvo geranorė fėja. :dragon1:

4) Smuklininkas vaišina miestiečius apnuodytu vandeniu ir galiausiai tampa miestelio meru. Nieks nebando nieko aiškintis. Tyrimas vilkinamas ir galiausiai byla yra nutraukiama. Nieko neprimena? Nenoriu baksnot pirštu, bet manau jog daugiausiai pelno iš to turėjo HP potionų prekeiviai. Įskaitant ir anksčiau minėtasias raganas. :boogie:

5) Kalviai pasirodė labai neilgaamžiai. Nors realiai nežinau ar jie darė ką nors blogo. Bet kažkodėl miestelėnai jų nemėgo. Samdė visokius banditus, kad įkrėst jiems į kailį. Kapojo rankas ir vykdė panašias nesąmones. Ko pasekoje Mordkhaimas liko be kalvės. :stupidme:

Iš nežaidybinės pusės - buvo daugoka offtopic'o. :whip: Neišvengiau jo ir aš. Bet tą dar reik atidirbinėt.
Taip pat vaikščiojimas per Kapinyno zoną, net ir su baltu raiščiu nėra sveikintinas dalykas. Čia manau labiau organizatorių bėda. Kadangi žaidimo lokacijos buvo sukeistos vietomis. Tik skaudžiom bausmėm pavyko išgyvendinti šį dalyką. Tam teko paaukot ir vargšą nykštuką. :garbinti:

Kolkas tiek. Jei kas nesutinka - laukiu komentarų :idea:

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 10:53 
Offline

Joined: 2014-07-14 10:33
Posts: 3
Quote:
Sventikas man atrodo nebuvo jau toks "sventas" kaip visi mane.
Ne tik jis. Nuo pat pradziu at turejau itarimu kalviui ir dviem dvarfams is Warrior Guild, bet ieskojau irodimu. Kalvis mire greiciau, negu as spejau questa uzbaigti, dvarfai irgi pradingo, na ir gerai, nes jie tarnavo chaosui - as pamenu, kai penktadieni sitie neksai isvijo mane is kaimelio, kada as paminejau, kad tarnauju imperatoriui. Buciau vis vien situs uzpjoves.
Quote:
Pas nykstukus keturis kart randami pavogti artefaktai ir nieks net nebando ju apkaltinti vagyste
As maniau, kad ne jie kalti del grandines vogimo, o yra isdavikas, kuris ta grandine vogia, ir kietiem meta, kad mes kitus kaltintum. As buvau teisus, bet ne ta zmogu pasirinkau izdaviku, todel paciam gale isdavikas mane uzpjove.
Quote:
>> Vienintelis kas bande kovoti su erezija - buvo inkvizitorius
Ne tiesa, as visa zaidima slaptai tai dariau, bet niekas to ne galejo zinoti.
Quote:
>> Baltasis magas prisipazista pavoges auksini salma ir gaves uz tai atlygi. Bet uztenka jam bakstelti pirstu bei apkaltinti prasalaiti ir visas miestelis supuola galabyti vargseli.
Ne visai taip. Vienas riteris pasake man, kad jeigu as to salmo ne atgaunu, mane jis nuzudo. AS pripazinau, kad kaltas, ir kad selma atgausiu. Kad as "parodziau pirstu" tai buvo logiska. Kai pasake elfas: "Baltas magas durnas, bet jis ne melagis". Tai buvo tiesa. To labiau, kad elfas sitam apkaltintam jau pries tai turejo itarimu.

Quote:
>> Galiausiai baltasis magas be jokiu irodymu papjauna dar viena miestelena bei pats gauna gala uz savo nieksybes
Tu tirkiausiai ne supratai, kas buvo tikrasis mestelio isdavykas.

Quote:
>>Nezinau kas atitempe i miesteli chaositu totema, bet nemanau, kad tai buvo geranore feja.
As jis atsitempiau, kad sventikas sita daikta sunaikintu, kadangi kultistai su situ totemu keldavo labai dideli pavoju.
Quote:
>>>Smuklininkas vaisina miestiecius apnuodytu vandeniu ir galiausiai tampa miestelio meru. Nieks nebando nieko aiskintis.
Ji pakeiti warpstounas, ir as kad ji ir kaimeli isgelbiti, ta warpstouna ir smuklininko pavogiau ir is kaimelio isnesiau. Aiskintis as bandziau, kai tik pastebejau pakeitimus - jis pats skundiesi, kad jo lezuvis pradejo kalbeti nesamones.
Taip pat as bandziau visa zaidima del kalvio, ir tam buvo skirtas man atskiras questas. Bet reikejo raganu pagalbos, kurios as taip ir ne gavau, nes kita dienos dali raganos buvo uzimtos savo questu, o veliau prisigere kaip kekses ir is zaidimo iskrito.
Quote:
>>Bet kazkodel miestelenai ju nemego
Antrasis kalvis buvo idealus, as kaupiau pinigus kad padariti ji antroju meru, ir jo pagalba pastatiti trebuchete, katapulta ir sunaikinti pili. Kol as buvau isejas priziureti suknistas raganas, antraji kalvi kaskoks balvonas nuzude.
Quote:
>>Raganos, ant sventyklos slenkscio, perpjauna gerkle pakeleiviui ir nieks net akim nemirktelna
Sitas dvi as buciau senei uzpjoves, galimybiu buvo daug, bet as suzinjau kad jie supirkineja warpstonus. As laukdavau antros dienos, kad jie supirktu is visu ko daugiau, ir tada as raganos isnaikinciau. To labiau, labai buvo reikalingas ju ritualas su veidrodziu. Deja, ne buvo antros dienos. Warpstounus as norejau visus is kaimelio isnesti is pasliepti, kad keimeli isgelbiti.

Tas pakaleivis turejo tam tikraji amuleta ant kaklo, apie kuri visi zinojo is raganu ritualo, ir ne turejo veido, bet tik kauke. Todel as uzdariau i tai akis - laikinai. To labiau, as as tureaju itarimu, kad musu sventikla ne buvo tokia jau 'sventa', kaip ir pats sventikas.


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 12:20 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-05 0:53
Posts: 43
Location: Vilnius
Quote:
Ji pakeiti warpstounas, ir as kad ji ir kaimeli isgelbiti, ta warpstouna ir smuklininko pavogiau ir is kaimelio isnesiau. Aiskintis as bandziau, kai tik pastebejau pakeitimus - jis pats skundiesi, kad jo lezuvis pradejo kalbeti nesamones.
Taip pat as bandziau visa zaidima del kalvio, ir tam buvo skirtas man atskiras questas. Bet reikejo raganu pagalbos, kurios as taip ir ne gavau, nes kita dienos dali raganos buvo uzimtos savo questu, o veliau prisigere kaip kekses ir is zaidimo iskrito.
ir kas gi tau trukdė paimti bent vieną raganą už rankos, nusivesti, pasiūlyti ką nors ir aiškiai paprašyti pagalbos ;) matyt nerimtai prašei arba per mažai siūlei arba taip ir rūpėjo tau tas questas. raganos kiekvieno random praveivio prašymo tokiam amžiuje jau nebegali laisvai atsiminti
o prisigėrė ne šiaip sau, o su proga. net dvejas vestuves ir sesers atradimą šventė! ;)


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
man svarbiausias momentos sito larpo buvo tas, kad pakele nora daugiau larpint :)
sitame buvo daug bardaku.. bet daugiau del to kad daug zaideju atvaziavo daugiau patusint nei rimtai zaist. bet is esmes, to irgi reikia. :) tas pats Summerlandas buvo darytas "for fun", visokiu zaidimu reikia :)

Jeigu MK nepatinges ir tes darbus, po sito larpo as rimtai patikejau larpo atgimimu lietuvoi.

Visiem linkejimai nuo barbariano/kultisto/elfo bardo!

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 14:51 
Offline

Joined: 2014-07-14 14:30
Posts: 1
Dėkui už šaunias žaidynes. Buvo labai smagu. :banana:
Gaila, kad nors ir tiek vestuvių įvyko, bet merui Kazei nepavyko padidinti miestelio populiacijos. Tikiu, kad ten ne nuodai, o viagreentea buvo :boogie:

O štai ir visų labai lauktos nuotraukos (atsisiųskite, nes po kelių savaičių ištrinsiu):
https://www.dropbox.com/sh/in7sweuolpy3 ... uCjJBx5sza#/

Linkėjimai nuo bankininkės


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 16:38 
Offline

Joined: 2014-07-14 10:33
Posts: 3
Quote:
matyt nerimtai prašei arba per mažai siūlei arba taip ir rūpėjo tau tas questas.
Prasiau rimtai, man buvo pasakita 'uz valandos'. Na bet as suprantu, kad su visom tom vestuvem, jiems neuztekdavo laiko rutualinti kiekvienam keleiviui :)


Top
   
PostPosted: 2014-07-14 18:48 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
Eretik wrote:
man svarbiausias momentos sito larpo buvo tas, kad pakele nora daugiau larpint :)
sitame buvo daug bardaku.. bet daugiau del to kad daug zaideju atvaziavo daugiau patusint nei rimtai zaist. bet is esmes, to irgi reikia. :) tas pats Summerlandas buvo darytas "for fun", visokiu zaidimu reikia :)

Jeigu MK nepatinges ir tes darbus, po sito larpo as rimtai patikejau larpo atgimimu lietuvoi.

Visiem linkejimai nuo barbariano/kultisto/elfo bardo!
Elfai geri, elfai duoda ALAUS :alus: :lol:


Top
   
PostPosted: 2014-07-15 12:59 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-05 0:53
Posts: 43
Location: Vilnius
užsimiršo, tokiam amžiui tris kartus pakartot kartais neužtenka :D
o šiaip labai ačiū už geimą! jaučiuos labai pozityviai nusiteikus dar kur nors dalyvauti


Top
   
PostPosted: 2014-07-15 14:53 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
:badger: GOOD LARP :badger:
Ačiu Spaliui kad surenge ir pravede larpa. Kad savanoriskai uzsieme dar vieno poligono statybomis
Dziugu kad larpinis "gimstamumas" paskutiniais metais tapo teigiamas, ir atsiranda norintis meistrauti
Metinis zaidimu kiekis per paskutinius 5 metus tapo rekordinis, net 4 larpai per vasara! :banana:

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
PostPosted: 2014-07-15 16:46 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
Rakot wrote:
:badger: GOOD LARP :badger:
Ačiu Spaliui kad surenge ir pravede larpa. Kad savanoriskai uzsieme dar vieno poligono statybomis
Dziugu kad larpinis "gimstamumas" paskutiniais metais tapo teigiamas, ir atsiranda norintis meistrauti
Metinis zaidimu kiekis per paskutinius 5 metus tapo rekordinis, net 4 larpai per vasara! :banana:
Ner uz ka, cia meistram dekui uz pagalba, vienas, matyt, pasikores buciau, ar surenges kazka dar painesnio-bugiskesnio :lol: . Tu taip neskubek, eina gandai, kad gal 1 ar 2 larpai rudeni gali but surengti + jei kas is entuziastu staiga sumastytu vienadieni (ar nebutinai) ziema, kaip senais gerais laikais, tai as visai pasirasyciau sudalyvaut :pjuklas:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited