Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2014-08-15 7:06 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Tai gana keistas žaidimas, praktiškai beveik vien pikselinis pasaulių redaktorius, tačiau jis skatina fantaziją ir lavina erdvinę vaizduotę beveik taip pat gerai, kaip geros fantastinės knygų serijos.

Žaidžiu MCPE versiją aipedu, todėl nesinaudoju jokiais pačais/glyčais. Koncentruojuosi į išgyvenimo ekonomiką (survival mode) ir statinius.

Savo bloge ėmiau šiek tiek aprašinėti kai kurias mintis, įdėdamas ir vaizdų.

Ieškau bendruomenių, žmonių, kuriems tai įdomu, kurie ir patys turi minčių ir vaizdų. Gal yra kokie netušti forumai? Galima dalytis nuorodomis ir čia?

[ img ]

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-08-15 11:13 
Offline

Joined: 2011-07-22 19:58
Posts: 59
Location: Vilnius
www.reddit.com/r/minecraft


Top
   
PostPosted: 2014-08-16 8:03 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Daugmaž taip?

Bet čia šiek tiek perlų mėtymas prarajon...

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-08-16 21:07 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Jau ne vienus metus nuolat žaidžiame su keliais pažįstamais. Jei nori prisijungti, you're welcome, parašyk PM parašysiu ką iš kur siųstis ir kaip konfigūruoti kad galėtum prisijungti. Mes naudojame pačių modifikuotą „FTB monster“ modpacką, prideda labai daug naujų galimybių. Dabartiniam serveriui yra koks mėnuo, tai dar kažin ko žmonės neprisistatę. Žinoma ten normali versija, ne aipedinė.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-08-17 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Ieškau ne visai to. Su malonumu prisijungsiu ir išmėginsiu, bet mano tikslas ne visai toks.

Man norisi aptikti arba suburti entuziastų būrį, kuriems įdomu dalytis ne tik savo pastatytais stainiais, bet ir idėjomis (rzu.lt kelias iš jų aprašiau), įvairiais survival hintais...

:)

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-08-17 19:04 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
rzu wrote:
Ieškau ne visai to. Su malonumu prisijungsiu ir išmėginsiu, bet mano tikslas ne visai toks.

Man norisi aptikti arba suburti entuziastų būrį, kuriems įdomu dalytis ne tik savo pastatytais stainiais, bet ir idėjomis (rzu.lt kelias iš jų aprašiau), įvairiais survival hintais...

:)

Dėl idėjų dalijimosi tai smagu, tik pažaidus modintą MC prie vanillos grįžti nebesinori. Mano idėjos pastatytos ant naujų galimybių :) Pvz., kažkada turėjau idėją pastatyti arklių stovėjimo aikštelę su displayjum, rodančiu laisvų vietų skaičių. I know, silly.

http://postimg.org/image/oq5alfuir/full/
http://postimg.org/image/gw4p01mpv/full/

Laisvas vietas rodo neteisingai, kuomet dariau screenshotus tai dar buvo work in progress. Vanilloje be abejo įmanoma padaryti kažką panašaus su gausybe pressure plates, kilometrais redstono logikos, ir displayjus būtų penkiaaukščio namo dydžio. Savaip fun, bet jei norėsi padaryti kaip miestelio dalį, tai proporcijos labai kliudys :)

o survival hintai nelabai žinau ką turi omenyje. Nėra ten taip sunku išgyventi, kad reikėtų brainstorminti ta tema :) Nebent ipado versija pasunkinta.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-08-18 6:34 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Mūsų pokalbyje ryškėja dvi temos, paeiliui ir aptarkime.

1. Kodėl man patinka iš paskos einantis MCPE?

Taip, jo versija dar tik 0.9.x (kai pc – jau 1.7.x), ir taip, daug kas į jį patenka tik po to, kai išsibando pc variante. Ar blogai turėti išbandytus dalykus? Štai alkio (hunger) kiek skaičiau, neperkėlė ir neketina perkelti.

Aipedinė (nelaužtame pade) versija neleidžia prieiti prie failų, iš pradžių dėl to nervinausi, paskui kažkaip pajutau tą sunkiai nusakomą fair play, na, jei kas nors įmanoma tik sunkiuoju keliu, tai visai smagu to sunkiojo kelio pabaigoje, ar ne?

Kaip tik neseniai aprašiau kelis objektus, kurie įmanomi (burlaivis, oro balionas, nautilius – yra ir iliustracijų).

Neteigiu, kad visi privalo žaisti tik MCPE. Paprasčausiai ieškau žmonių, kurie jį turi ir norėtų bendruomenės.

2. Ką vadinu know how?

Suprantama, debiuto patarimai nėra jokia naujiena, jų gausu internete ir jie įdomūs tik debiute. Bet yra ir kitokių patarimų.

Vandens liftas
Kaip pasidaryti žemėlapį?

3. Čia šiaip, medis, – visos jo „šakos“ užsibaigia realiais, iš sodinukų išdygusiais MCPE medžiais, o tos apatinės dar ir tuščiavidurės:

[ img ]

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-08-18 8:24 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Matau nelabai susikalbam, matyt augę skirtingose minecrafto kultūrose ;)

Tu vis akcentuoji sunkųjį kelią, aš nelabai suprantu koks tas lengvasis, Creative Mode ar kas? Nes pvz. sakai nėra alkio Ipad versijoje, bet mano supratimu čia kaip tik palengvinimas? Ar kad nėra alkio reiškia ir tubūt ir kad nėra maisto, t.y. javų, mėsos, ir t.t.? O monstrai bent jau yra? Aš žaidęs tik PC versiją, Survival mode hardest difficulty, jei šie terminai ką nors reiškia Ipadistams :) ir ten kaip ir visada viską darai savo rankomis ir nėra apie tai jokių diskusijų. Tavo know how aišku įdomūs, nors ir ne iki galo supratau. Kaip ten su tuo žemėlapiu, jis kaip suprantu visada buvo ir liko ne žaidime, neskaitant roleplayingo („beržo tošyje...“)? Ar aipadinėje versijoje nėra žemėlapių? Nes PC versijoje (vanilla) jie yra in game, nuo labai senų laikų. Pasidarai tuščią, ir kur vaikštai tas vietas sužymi ant tavo nešiojamosi žemėlapio. Dėl vandens pritaikymo manau galėčiau pasidalinti labai daug know how, tik nežinau ar tavo versijoje egzistuoja pistonai? Apskritai ar yra redstono logika? Ir šiaip kiek skaitinėjau tavo BLOG'ą matau kad galbūt galėčiau patarti labai daug ką iš savo n metų patirties 8) , bet nežinia ar visos tos gudrybės vienodai veikia PC ir iPad versijose. Durys po vandeniu pvz. veikia taip pat, kur rašei kad atradai pavėluotai.

Tavo aprašyti įmanomi dalykai visai įdomūs, aišku formuluotė šiek tiek keista, I mean penkios minutės su google parodo kad minecrafte įmanoma sudėlioti bet ką, bet čia turbūt kabinėjuosi prie žodžių. Pastatei išties įspūdingai, ypač nautilių ir tą pilį šalia. Dėl tos pilies beje klausimas, ten pakankamai daug cobblestono sunaudota, čia mes kalbam apie survival mode, t.y. jį visą pats išsikasei rankomis su akmeniniu/geležiniu/deimantiniu kirstuku? Kiek užtruko visas tas statinys jei ne paslaptis?

Aš jau įsivaizduoju, su tokia dedikacija ir idėjom kiek galėtum nuveikti su PC/monster versijos galimybėmis... Kas, jei povandeninį laivą galėtum statyti ne iš vienos spalvos medžio blokų, o iš maždaug tokių:

[ img ]

Ir apšviesti ne deglais, o lempomis?

[ img ]

Ir gale pritvirtinti kažką panašaus į besisukantį propelerį?

[ img ]

Ir langus padaryti ne iš kraupoko vos-permatomo minecrafto vanilla stiklo, o iš normalaus skaidraus stiklo? Kurio kiekvienas kubas neturi individualių rėmelių, todėl multikubinis langas atrodytų vientisas?

Ir pro tą langą vandenyno dugne stebėti ne tuščią dugną, o

[ img ]

Ir jei čia būtų tik apytiksliai 1% galimybių, kurių aipede nėra? :P

Aš irgi neteigiu kad privalai žaisti PC versiją, tik sakau kad ten turėtum gerokai platesnes erdves atsiskleisti :whisper: ;)
Quote:
Neteigiu, kad visi privalo žaisti tik MCPE. Paprasčausiai ieškau žmonių, kurie jį turi ir norėtų bendruomenės.
Aš pirmą kartą sutinku žmogų žaidžiantį MCPE, tai va ir smalsauju kas kaip ir kodėl ten :) Keista kad ieškai tokios gan nišinės bendruomenės bet na ką gi, sėkmės paieškose :) Galvoju paskaitinėti dažniau tavo BLOG'ą, tikriausiai pasisemsiu idėjų ir gal kartais galėsiu ką patarti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-08-18 9:31 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Taip, MCPE versija yra mažiau turtinga už PC, tad tą, ką PC gali padaryti per įvairovę, MCPE turi kompensuoti idėjomis ir sugaištu laiku. Maistas yra, apie duris radau net anksčiau, negu apie tvoras, žaidžiu irgi survival hardest. Ingame žemėlapio dar nėra, todėl tai, ką aprašiau yra ne tik roleplay, bet ir būdas pasidaryti žemėlapį (grafiniame radaktoriuje GIMP).

Laikausi MCPE versijos tik dėl vienos priežasties: aipedas yra daug labiau nešiojamas, negu bet kuris laptopas, tad MCPE žaidžia ir mano vaikai (5m ir 10 m). Į tavo pademonstruotas faktūras ir augalus (dar nėra ir pistonų, ir gintaro logikos (redstone dust is collectible ir tiek)) žiūriu su pavydu, bet gerai suprantu, kad kylant MCPE versijai, atsiras ir visa tai...

Grįžtant prie statinių: jei skaitei manąjį debiuto variantą, tai turėtum žinoti, kad naujame pasaulyje aš nepradedu rimtų statybų paviršiuje, kol nesukomplektuoju minimalaus deimantinio rinkinio: pilnų šarvų ir kardo (deimantinis kirtiklis yra optional, reikalingas tik susidūrus su lava (tiksliau, obsidianu)) – jei gerai atsimenu, tai beveik 30 deimantų.

Ir tai reiškia, kad imdamasis pilių aš turiu daugiau negu pilną dvigubą dėžę coblestone...

Kadangi mėgstu dwarfų strategiją (nuosekliai ir atkaliai knistis po žeme), tai: a) galiu sau leisti daug apšvietimo (MCPE tai beveik tik fakelai) ir b) visi mano įrankiai tik geležiniai (išskyrus deimantinį kirstuką obsidianui).

Beje, kartą stačiau pilį iš degtų plytų ir degto smėlio blokų – va šiuo atveju tai jau resursų švaistymas buvo. Bet juk gražu.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-08-22 5:46 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Vakarykštis straipsnis iš Wired:
Man Builds Working Hard Drive Inside Minecraft
Quote:
Although you can quibble about the exact definition of a hard drive, as opposed to some other form of persistent storage, you’ve got to admit that it’s impressive. But it’s not exactly practical. Because of the difficulty in transferring a file from your hard drive in the game world of Minecraft, you’d actually have to manually enter each byte of data into the drive by hand. And the seek time—the amount of time it takes to find the data that you want to retrieve from the disk—is between six and seven minutes. But that’s beside the point. Littley didn’t build the drive to be practical.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited