Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 124 25 26 27 28 »
Author Message
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-08-26 0:45 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Pjovejas wrote:
Dėkui, Nomad, pinigus jau įsisavinau :D
Beje, nusprendžiau padaryt eksperimentą, kurį senesni Duel of Champions žaidėjai anksčiau ar vėliau padaro iš smalsumo... susikūriau "smurfo" accountą ir pradėjau žaist iš naujo su oradinėm sąlygom vienodom, bet su visu patirties bagažu (MtG patirtis irgi tinka). Tai dieve dieve, :) visi visur daro tas pačias "grėblio" klaidas :D tai dekai per dvigubai per dideli (ir sėkmė analogiškai dvigubai mažesnė), tai kortų vertinimas "kreivas"... :0 žodžiu iki 6 levelio žaidžiau 19 žaidimų ir tik 1 pralaimėjau. turių didelį įtarimą, kad tokiam pat "surfininkui' kaip ir aš pats...

Ir po to kilo šiaip mintis: tokie online žaidimai... kiek turintis bendrą "stalo strategijos" suvokimą žmogus turi pranašumo. Įtariu milžinišką.


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-08-27 7:22 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Tai čia visi senesni žaidėjai bet kuriame žaidime kartais pasiduoda tokiai pagundai. For shits and giggles :)

Taip, bendrą žaidimų supratimą ir patirtį turintis žmogus turi didelių pranašumų, o jei dar naudoja savo galvą tai beveik nesąžiningai pranašus jau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-11-21 17:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
http://www.dragonage.com/#!/en_US/home
vaikai vanagai, ar jau kas čiupinėjot?


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-11-24 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Kiek girdėjau su klaviatūra ir pele iš esmės nežaidžiamas. Šitoj vietoj susidomėjimas ir baigėsi.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-11-24 16:28 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Kiek girdėjau su klaviatūra ir pele iš esmės nežaidžiamas. Šitoj vietoj susidomėjimas ir baigėsi.

WAAATTTT??? :( patvirtinkit kas nors, kas bandėt praktiškai? :o


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-12-17 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
sorlac wrote:
Kiek girdėjau su klaviatūra ir pele iš esmės nežaidžiamas. Šitoj vietoj susidomėjimas ir baigėsi.

WAAATTTT??? :( patvirtinkit kas nors, kas bandėt praktiškai? :o
Okay, pabandžiau - nėra taip blogai, realiai nežaidžiamas tik melee combat. Esminė problema kaip ir lootinim'e jei char'as nosim neįsibedęs į koneteinerį/mob'o užpakalį veiksmas neužsiskaito.

AI su mano dual wield rogue daro kažkur 4x daugiau žalos:) Kadangi mago vienareiksmiškai negalima atiduot AI vien dėl barjero burto... išvada aiški.

Jei kada bandysi žaidimą - vienareikšmiškai generuoti mage arba rogue su specializacija į ranged combat.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-12-18 20:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Okay, pabandžiau - nėra taip blogai, realiai nežaidžiamas tik melee combat. Esminė problema kaip ir lootinim'e jei char'as nosim neįsibedęs į koneteinerį/mob'o užpakalį veiksmas neužsiskaito.

AI su mano dual wield rogue daro kažkur 4x daugiau žalos:) Kadangi mago vienareiksmiškai negalima atiduot AI vien dėl barjero burto... išvada aiški.

Jei kada bandysi žaidimą - vienareikšmiškai generuoti mage arba rogue su specializacija į ranged combat.
Nu vat tas būtinas "nosies įbedimas" man nepatiko ir kituose atsiliepimuose + ką reiškia "tik melee combat"? :) taigi aš tikrai norėsiu ką nors su kardu irba kirviu tampytis komandoj. + daugelis keikiasi, kad "įsakymų sistema" neveikia normaliai. Kaip pvz., Dragon Age: Origins buvo: pasakei tankui eik ir lupk aną orką. Tai tas sąžiningai eina ir lupa, kol neužlupa, arba negauna kito įsakymo. O čia atsiliepimai sako, kad po KIEKVIENO actiono reik naujos instrukcijos, arba įsijungia AI :D


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-12-19 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
kad "įsakymų sistema" neveikia normaliai.
Kokia įsakymų sistema?

http://i.imgur.com/jfD2vqs.png?1

Tai jos tik tiek yra, lol.
-stamina reserve nežinau, jei persiswitchinu char'a vis tiek ability būna ant cooldown, realiai arba leidi AI naudot spel'us ability arba ne [jei ne statyti rezervą ant 100 turbūt]
-target behaviour realiai duoda ne kazką - and casandros vienok turbūt reikia perstatyt ant protect.
-heal pot reserve [party bendrai turi 8 instant heal pot'us [yra dar
healing granatos ir hp rgen potai]] --- nustato kiek iš tų aštuonių potų AI gali naudot svarankiškai.
granatos ir hp regen pot'ai naudojami tik manualiai.
- heal tresh - nustato, kada AI naudos tuos pot'us.

2 superrimti minusai yra:
-visa HP astatymo sistema
-neįmanoma kontroliuoti, ką daro kai kurie key sugebėjimai - barier, challenge ir t.t. AI magas totalus oblomas, tankas apie 80% atsirenka ką daryti.

Jei tu tikies origins tai lesik priminti BoWare dar vis priklauso ElectronicArt. Skirtingai nuo DA2 mano nuomone Inquisition yra žaidžiamas - jei susitaikai, kad leisi AI daryt ką jie nori. Jausmas, kap MMORPG su random party [labai nekokia random party].

Kiek aš bandžiau AI iš principo tvarkosi su melee combat'u pusėtinai, magas must control all the fucking time [antraip net tik castin'a bet ką bet ir lenda i melee range]. Rogue su lanku irgi facepalm į facedesk'ą.
Kita vertus kai aš atsisakiau minties kištis į melee combat mano party iš 2 rogue, tanko ir mago važiuoja apynormaliai [hard no friendly fire] - jei rasiu inventoriuj porą dagger'ių - reikės perstatyti antro rogue abilkes į dualwield.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-12-19 19:23 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Tai, kad DAO aš tas autoinstrukcijas irgi visai atjungdavau (kur panašios į tavo paveiksliuke esančias). Aš tiesiog pauzių metu sudėliodavau nurodymus ir keisdavau juos tik dėl cooldownų irba radikaliau pasikeitus situacijai. O kareivėliai elgdavosi tiksliai kaip jiems nurodyta (pvz. lankininkas gavo nurodymą "stovėk čia ir šaudyk tik tuos, kuriuos pasieks strėlė" Tai jis taip ir darydavo ir nelįsdavo į jokius snukiadaužius. :) Prireikus pausindavau ir pavarydavau jį į kitą poziciją. Čia suprantu, kad ta sistema neveiktų, nes su kiekviena iššauta strėle AI sugalvotų, kad įsakymo laikas baigėsi ir pultų daryt, kas šauna į galvą po kiekvienos strėlelės.

P.S. biškį offtopas, bet tokiu metodu buvau atradęs "skylę" toj vietoj, kur per spawnų užpultą miestą reik iki drakono prieit. Ten vienoj vietoj baisinis skaičius spawn'ų buvo, tai aš juos per gana ilgą laiką tiesiog critical shotais, ar kaip ten vadindavosi tas snaiperiškas šūvis su instakilu (išturbintais iki max) tiesiog iššaudžiau... O priešų intelektas nesusiprotėjo ateit pažiūrėt iš kur atskrieja mirtis... Čia, aišku, nelabai sportiška, bet kaip supratau, šioj daly tokie bajeriai nebūt įmanomi?


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2014-12-19 20:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Nežinojau, kad tavo nick'as simbolizuoja grybų pjovimą:).

Visų pirma Origins taktikos buvo visai kita. Vienas iš nedaugelio žaidimų, kur negalėjai skųstis "who programmed these bots?", nes gi juos galėjai perprogramuot pagal savo skonį ir žaidimo stilių.

Jei tu nori atjungti ir be iniacityvos - ten to paveiksliuko viršuj yra AI tactics ir varnelė - ją nuėmus atsijungia bile kokia iniaciatyva - iki lygio, kad jei jį dubasins koks kalnų ožys tai stovės ir nieko nedarys.

Kas link "įsakymų" čia supratimo skitumas - jei nori nurodyt, kad dubasint tą, proto nerodyti, prastovas combat'e toleruoju - nuimi varnelę, klikini ant mob'o iš taktinės camer'os [kuri beje beviltiškai atsisako zoom out - klikinimas iš normalios kameros yra "įsakymas" duot į snukį vienkartinai - arba bent jau aš taip suprantu].
Daug taip nebandžiau bet berods toks variantas pilnai atjungia skills/spells/etc naudojimą ne manualiai, jei targetą atdubasins - vienareikšmiškai daugiau nieko nedarys.
Rogue su lanku gal ir nieko, bet taktinė kamera labai blogai įgyvendinta ir combat'as realiai tęsias ~3x ilgiau.
Dar viena problema, kad realiai focus/mana regeneruoja gana greitai tai jei char'ai nespamins skilsų [kad ir nelabai vykusiai] žaisti bus sunkiau [lyginant su Origins -- kol kas naudojau ~5-6 lyrium pot'us ir tuos labiau kaip bonusą mana ability - Origins tiek reikdavo vienam rimtesniam encounteryje].

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 124 25 26 27 28 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited