Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 13:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-05 20:42 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tai wtf? Kodėl to konteksto neparašo iš karto? Gal žaidimo procese tas ir nesvarbu, bet man „atmosferą“ tokie „siurprizai“ gadina.
Gerai pamenu tą vietą, ir aš iškart supratau taip kaip intended. Tai nežinau, ką tau atsakyti :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-06 11:32 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Gerai pamenu tą vietą, ir aš iškart supratau taip kaip intended. Tai nežinau, ką tau atsakyti :)
Na matai, gal ir esi teisus. :) Gal čia mano pernelyg bloga nuomonė apie skeligiečius tuo metu buvo. bet vis tiek :) nu, galėjo sumą duodamą paminėt, galėjo kažkaip užrašyt į kurią pusę dialogas eis. O tai dabar dialogo opcijoje yra du žodžiai, o geraltas po ja išrėžia prakalbą apie darbo sunkumą, užsimena, kad ateityje raganių paslaugų jiems prireiks ir dėl to reikia su jais sąžiningai elgtis ir pan :) Žodžiu viskas kaip ir tvarkoj, bet man kažkaip nemaloniai priminė tą Dragon Age II bajerį, kai visada būdavo trys pasirinkimai: "padlyziškas, neutralus, piktas" o konkrečiai sakinį kompas po to be tavo žinios sudėlios. :) Gal aš ir per priekabiai žiūriu...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-08 18:30 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Buvau dar su panašaus stiliaus užsirovęs. Queste, kur ten vienas iš jarlų (tas plikis, su barzda, keikūnas ir storžievis) už tai, kad tave išteisina, pareikalauja paslaugos: padėt jo sūnui. O padėt, tai reiškia kartu pasivaikščiot po sapnų-košmarų urvą. Questas nebuvo sunkus. Ale atsimenu, kad iš pat pradžių neteisingą pasirinkimą padariau ir po to peržaidžiau (nežinau, ar tas turės įtakos paskui, bet tiesiog man nemalonu gavosi pabaigoje).


net nežinau, ar bėra prasmė čia dėt įspėjimą dėl SPOILERIŲ :)

Turiu omeny, ten pačioj pradžioj reik prisistatyt sūnui ir turi opcijas: "1. mane siuntė tavo tėvas; 2. Manau tau pravers raganius". Man pradžioj susišvietė, kad nuo tėvo prisistatyt kažkaip ne fasonas prieš visus, paskui narsusis vikingas liks tėvelio vaikelis sėbrų akyse. O pasirodo viskas išsivarto į tai, kad antrasis pasirinkimas reikia samdymą ir man sumoka, bet tėškia, kad "nesitikėjau, kad tu bandysi užsidirbti kai pats atidirbinėji savo garbė skolą" ir tai bus pateikta be jokios galimybės neimti užmokesčio...
Tai vat peržaidžiau dėl šito, tiesiog, kad moraliai geriau jausčiausi. :) O juk tereikėjo įdėt opciją gale kaip nors išsivyniot ir tiek.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-13 10:14 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Vakar paleido Witcher III pačą 1.12.

Tai retas gan atveji, bet nusivyliau CDPR. Man pačas sugadino žaidimą. Pvz., yra ten main quest grandinė, kur Whoreson Junior (vietinį Novigrado bandituką) eini "apklaustI" ir po to priverstiniu būdu tave nuveda pas Radovidą, kad jam paslaugą padarytum. Tai va: Radovido laivas nerodomas, vietoj jo pilnas ekranas tiesiog bilen kokia tvarka iš laivo fragmentų sulimpdytų trikampių. Aplinkos nesimato. Šiaip taip aklomis tą Radovidą susiradau, pasikalbėjau ir galėjau išeit iš laivo. Bet grafika ir kitur sugadinta. Vietoj balų ant grindinio: stačiakampiai, pastatai fone tolumoje dingsta/pasirodo.
Negana to ir bandituko kieme buvo "neužmušamų" priešų. healthbar tuščias, jie patys jau net perkirsti pusiau, o vis tiek stovi...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-15 19:57 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Is aprasymo atrodo, kad kompas pas tave nepaveza arba reikia draiverius susiupdatint.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-01-18 11:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Is aprasymo atrodo, kad kompas pas tave nepaveza arba reikia draiverius susiupdatint.
Problema buvo nesusipratime. Pas mane yra tie DLC 15 suinstaliuotų. O jiems pačą 1.12 reikėjo dar papildomai kažką instaliuoti (neužteko vien basic 1.1.2 pačo). Tą padarius viskas veikia tvarkingai.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-09 14:59 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
O tas tris pelkės raganas kitą sykį užmušiu, jei kada questai dar suves... blin, norėjo Ciri gabaliukų atsipjauti ir, kaip supratau, likutį Imleritui atiduot
Quote:
Nenoriu spoilint, bet turesi sansa. Sudetingiausia kova visam zaidime (bent jau man), nes kantrybes lb reikia.
Žodž dėl tam tikrų aplinkybių buvau ilgam apleidęs Witcher III ir tik neseniai sėdau damušinėt :)
UUkrul lyg ir sakė, kad turėsiu proga su tom raganom atsiteist... ar aš ne taip gal supratau? nes jau renku chebrą susirėmimui su Wild Hunt, o tų raganų vis dar nė kvapo...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-15 16:11 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
Žodž dėl tam tikrų aplinkybių buvau ilgam apleidęs Witcher III ir tik neseniai sėdau damušinėt :)
UUkrul lyg ir sakė, kad turėsiu proga su tom raganom atsiteist... ar aš ne taip gal supratau? nes jau renku chebrą susirėmimui su Wild Hunt, o tų raganų vis dar nė kvapo...
Viskas savo laiku :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-21 13:06 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Viskas savo laiku :)
Su mano tempais... :) Tik dabar atėjau į Sabathą aiškinti kokie jie šėtono garbintojai visi! :pjuklas:

Bet tai kodėl Vesemiras??? :(


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-21 13:42 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
Bet tai kodėl Vesemiras??? :(
Just because.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited