Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 4:06

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 11:18 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
nu juk niekas ir nesako, kad skaitanciu daugeja. Man ir dabar siaubingai gaijla "Imperijos" ;/ Teisingas zurnalas buvo.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 11:43 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
bonis wrote:
Man ir dabar siaubingai gaijla "Imperijos" ;/ Teisingas zurnalas buvo.
Sutinku.. tik viršelis kaip laidotuvių vėliava atrodydavo.

Dar prisiminiau lietuvių fantastikos rinkinėlį - "Šviečianti Strėlė" kaipo GLF'o užuomazga (lyg ir 1996 metais išleistas).

Bet žiūrėkite.. yra KALNAI "moteriškų blevyzgų" (Tikros istorijos, Intymios istorijos, Astrologija, ir t.t.), yra po du ar tris žurnalus apie žvejybą, automobilius bei statybą. Po vieną ar du žurnalą apie audio-video, verslą, kompiuteriją, ir t.t. Tačiau nė vieno žurnalo apie fantastiką, komiksus, mistiką. Nu gal ir apie kiną dar koks vienas užsilikęs yra..

Tiesiog žmonės perka tai, ko jiems reikia. (t.y. neperka fantastikos, nes nereikia)

Prisiminkite Lietuvoje rodytus serialus X-Files, Pirmoji Banga, Lexx (my favourite!), Babilonas, Space 1999, Tūkstantmetis, Šeštasis pojūtis, Xena, Konanas, Heraklis, Žvaigždžių vartai ir kiti. O ką dabar rodo?

P.S. Pirmoji banga, dauguma X-Files serijų, Tūkstantmetis - net prie tikros fantastikos priskirti negalima, nes vien tik smėlį valganti Lietuvos kaimietė (rodė prieš kelis metus per tv) daug įspūdingiau buvo!

Asmeniškai aš tai apsiribojęs esu kino ir senomis Eridano knygomis, kurias po antrą kartą skaitau. Tiesiog kiek kitaip aš tas knygas dabar vertinu, nei skaitydamas jas 1996 - 1998 metais :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 11:51 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Vo Milleniuma visa su malonumu perziureciau, o tai as jo mazokai mates.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
Manau dabar ir leidiniai po truputi turetu atsigauti, tas dabar aisku 1-2 metu begyje (as visada buvau optimistas) :)

beja, idomu kas per pastaruosius pora metu yra isleista is fantastikos sryties lietuviu kalba, neskaitant Eridano knygu ir Imperijos? Be to klubu leidziami fenzinai, almanachai ir panasus dalykai daugeliu atveju prieinami tik "isrinktiesiem", nors butu idomu kur ir ka dabar galima isigyti, ir dar idomu kas numatoma isleisti... (yra sioks toks informacijos badas)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 16:34 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Nu ir pasakyk tu man, kvailam, kodel leidiniai turetu atsigauti jeigu skaitanciu nedaugeja? ;] va laxtanciu po miskus kaip smeli, metalu apsikarstes, daugeja ne dienom o valandom, normaliu rpgashniku lygtais irgi daugeja, o vat pakalusk bangio kaip dideja eridano pardavimai...nors knygu tikrai buna vertu demesio isleidziama.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
lakstantys po miskus ir RPG'istai irgi skaito ir gana intensyvia manyciau, jiem gi reikia nauju ideju...
na o del Eridano, perka nedaugelis, pirmas dalykas finansai, antras kartais toks popsas buna, kad net baisu... (bet apie tai prirasyta jau tiek postu, tad nesiplesiu)
nors jei nebutu Eridano tikrai jaustusi trukumas
ir dar as daug vilciu dedu i priaugancia karta, jie daugeliu atveju laisvesni nei mes ir gali laisviau reiksti savo fantazijas, plius mano nuomone gyvenimas Lietuvoje po truputi gereja ir tai turetu jaustis visuose srytyse...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 16:53 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Arba štai, filmų KATEGORIJOS iš TV3 tinklapio:

Detektyvas
Drama
Komedija
Nuotykiai
Romantika
Siaubas
Trileris
Vaikams
Veiksmas
Vesternas
Šeimai

Ar matote kur nors "Fantastika" ?? Filmas Armegedonas priskirtas "Veiksmo" filmų kategorijai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
del idomumo parasiau laiska i TV3 :)
paziuresim ar bus kokia reakcija...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-12 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-05 0:56
Posts: 40
Location: Vilnius
jai gausi atsakyma tai papostink


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 22:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-30 17:21
Posts: 151
Location: Vilnius
I topica:
jau dukart per telika (o tiksliau per 6 nuliai milijonas zaidima) maciau, kaip zmones prisipazysta, kad ju hobis - fantastika.
chai tik shiaip prie bendru faktu :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited