Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:21

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2017-06-13 8:02 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Ziauriai patiko paskutine 7 dalis...Galetu buti atskiru filmu.Kas skaite knyga,gal zino-kas tas juodas zmogus kur uzrasineja istorijas/pasakojimus?Cia irgi kazkoks personazas is dievu panteono?


Top
   
PostPosted: 2017-06-13 9:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Kas skaite knyga,gal zino-kas tas juodas zmogus kur uzrasineja istorijas/pasakojimus?Cia irgi kazkoks personazas is dievu panteono?
Ibis, egiptietis :)


Top
   
PostPosted: 2017-06-13 21:14 
Offline

Joined: 2013-07-01 20:47
Posts: 145
Nomad wrote:
Paskutinė serija apie leprechenus ir airių merginą man jau per daug pieva. Filleris ir tiek. Ar manot, kad kažką toliau iš to išvystys? Ypač, iš fakto kad tą airę irgi vaidino Emily Browning?
Tai gal ten ir yra toks sumanymas. Gal ten jos inkarnacija senesnė? Beje dabar tik atkasiau, taigi čia ta aktorė iš Sucker Punch.


Top
   
PostPosted: 2017-06-13 23:21 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Paskutinė serija apie leprechenus ir airių merginą man jau per daug pieva. Filleris ir tiek. Ar manot, kad kažką toliau iš to išvystys? Ypač, iš fakto kad tą airę irgi vaidino Emily Browning?
Knygoj šis fileris irgi buvo. Istorija parodyta artimai pažodžiui.


Top
   
PostPosted: 2017-06-19 0:20 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu, serialas su aštunta serija jau visai nukrypo nuo knygos. Įdomu, ar bent pagrindinę mintį išlaikys. :)


Top
   
PostPosted: 2017-06-19 6:10 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Serija prasidėjo siaubingai nuobodžiai, bet įsivažiavo gerai. Tie visi Jėzai, kaip daug syk minėjau ir minėsiu, labai pagerina siužetą, nes knygoje jų reikšmingumo trūkumas buvo rimta skylė.

Anie šokantys ir dalijimosi būdu besidauginantys beveidžiai, kas nors supratote, ką simbolizuoja?

Odino didingas pristatymas buvo truputį cringy, kai jau seniai visi žinojo, kas jis toks. Juk jau antroje atrodo serijoje jį pavadino votanu.

Šiaip, puiki serija.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-06-19 9:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Serija prasidėjo siaubingai nuobodžiai, bet įsivažiavo gerai. Tie visi Jėzai, kaip daug syk minėjau ir minėsiu, labai pagerina siužetą, nes knygoje jų reikšmingumo trūkumas buvo rimta skylė.

Anie šokantys ir dalijimosi būdu besidauginantys beveidžiai, kas nors supratote, ką simbolizuoja?

Odino didingas pristatymas buvo truputį cringy, kai jau seniai visi žinojo, kas jis toks. Juk jau antroje atrodo serijoje jį pavadino votanu.

Šiaip, puiki serija.
Aš dar buvau pasigedęs Alacho, bet paskui prisiminiau, kad musulmonai neturi dievo paveikslų, tai nėr ką konkrečiu asmeniu įsivaizduot. :)

O tei beveidžiai, tai biesas žino... Misteris Pasaulis, tai berods skaitosi globalizacijos dievas tai tarkim, masinis beveidis ir bet kokį individualumą praradęs produktas/vartotojas? :) (bent jau filmo prasme taip vartyčiau, knygoje gi ta vieta visai kitokia)

O dėl Odino man truputį loginė skylė. Jis neatrodo labai silpnas filmo prasme. Tarkim tikrai daugiau galių turintis už visokias ten Bilkises, Černobogus ir Velykes. Bet anie turi lyg ir daugiau garbintojų. Odinas kol kas jokių neturi. Iš kur jo galia?

Iš tos pačios serijos: kodėl neįdėjo Velnio? Pagal garbintojų skaičių jis tikrai turėtų būt ne mažiau galingas, nei Odinas :) Galėjo bent epizodiškai įdėt tokį blogiuką, kaip kad Jėzus įdėjo.

PS: iš man patikusių detalių, tai labai gera ta vieta, kur Jėzus išgeria, padeda stiklinę ir po to nusikeikia išvydęs pasekmes :)

EDIT: bliiiinnnnn... kažkaip buvau praleidęs faktą, kad sezone bus tik 8 serijos. Užbaigt sezoną tooookioooj vietoj??? ne nu :D


Top
   
PostPosted: 2017-06-19 18:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Odinas kol kas jokių neturi. Iš kur jo galia?
Iš aukojimų kuriuos pats sau susiorganizuoja

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-01-08 17:40 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pasirodo, originaliai turėjo būti dešimt serijų.
Quote:
The first season was commissioned as ten episodes, but showrunners Bryan Fuller and Michael Green requested that be brought down to eight for structural reasons. Part of the reason was that episodes four and five didn't work as they stood, so Fuller and Green requested they cut an episode's worth of material and move elements of it later in the story.

Fuller has confirmed that season 2 will have ten episodes.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-04-01 16:38 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Kažkaip jokių atsiliepimų, o jau 4 serijos antro sezono yra :)

Žodžiu, man asmeniškai nėr kažkas labai super duper, bet žiūrisi smagiai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited