Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-19 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Klausimas jau perėjusiems - ar baigus pagrindinį questą, galima bus žaisti toliau, for exploration/completeness reasons ir kad galėčiau eiti į expansion'ų questus? Ar reikėtų visa tai padaryti dabar (šiuo metu ką tik pribaigiau Imlerith ir pelkių bobutes, ieškau magių jau turbūt finalinei kovai).

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-20 9:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Laiqua wrote:
Klausimas jau perėjusiems - ar baigus pagrindinį questą, galima bus žaisti toliau, for exploration/completeness reasons ir kad galėčiau eiti į expansion'ų questus? Ar reikėtų visa tai padaryti dabar (šiuo metu ką tik pribaigiau Imlerith ir pelkių bobutes, ieškau magių jau turbūt finalinei kovai).
Kiek pamenu, neturėtų iš principo užlokinti sidequestų (berods :)) Nors kai kurie dings elementariai dėl to, kad siužetas taip surežisuotas.

Bet čia, žinok, nesu tikras... Asmeniškai aš suinstaliavau Blood and Wine papildymą dar nebaigęs pagrindinio, tai man paskui papildymo sidequestai kartu aktyvuodavosi su pagrindiniais. Labai patogiai spalva kita žymimi jie buvo.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-21 0:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pjovejas wrote:
Kiek pamenu, neturėtų iš principo užlokinti sidequestų (berods :)) Nors kai kurie dings elementariai dėl to, kad siužetas taip surežisuotas.
Aha, šitą daugmaž žinau. Bet pagrindinio siužeto praktiškai visus sidequestus jau įvykdžiau, dabar realiai tik ekspansijos įdomu.
Quote:
Bet čia, žinok, nesu tikras... Asmeniškai aš suinstaliavau Blood and Wine papildymą dar nebaigęs pagrindinio, tai man paskui papildymo sidequestai kartu aktyvuodavosi su pagrindiniais. Labai patogiai spalva kita žymimi jie buvo.
Pirminiai abiejų ekspansijų kvestai man jau aktyvavosi, taip pat Velene yra pilna klaustujų iš Hearts of Stone, tik dar ten neėjau, nes truputį per žemo levelio buvau (nedžiugina vieną vilką penkias minutes mušti, kaip kokį bosą). Dabar jau pakilau iki 30, tai galiu ten keliauti, bet norėtųsi užbaigti pagrindinį siužetą pirmiau.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-21 10:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Laiqua wrote:
Pirminiai abiejų ekspansijų kvestai man jau aktyvavosi, taip pat Velene yra pilna klaustujų iš Hearts of Stone, tik dar ten neėjau, nes truputį per žemo levelio buvau (nedžiugina vieną vilką penkias minutes mušti, kaip kokį bosą). Dabar jau pakilau iki 30, tai galiu ten keliauti, bet norėtųsi užbaigti pagrindinį siužetą pirmiau.
facepalm... Turėjo būt "susinstaliavau Hearts of Stone" :) Blood and Wine dar laukia :)

šiaip kai kurie sidequestai iš ekspansijos man netyčia įsivykdė normaliai. Drąsiai galima imtis iki kokių +2 levelių. Paskui jau stengiausi taip nedaryt, nes tiesiog taip norėjau pats :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-22 10:11 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pjovejas wrote:
šiaip kai kurie sidequestai iš ekspansijos man netyčia įsivykdė normaliai. Drąsiai galima imtis iki kokių +2 levelių. Paskui jau stengiausi taip nedaryt, nes tiesiog taip norėjau pats :)
Tai taip, +2 leveliai - fine. +5 - irgi daugmaž fine. +8 - jau nelabai :D

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-22 10:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Beje, kaip man smagu buvo tas pelkių raganas pribaigti! Už tai, kad Ciri koją kažkada norėjo suvalgyt! Gaila viena paspruko tik.
Imlerito mirties scena irgi super! (čia jei pamenu, ta kur jam galvą iškepa).

PS: parašyk, ką darysi su Deikstra (ar jau darei? nebepamenu pagal siužetą kurioj tiksliai vietoj ten... prieisi suprasi apie ką aš čia :))


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-22 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pjovejas wrote:
Beje, kaip man smagu buvo tas pelkių raganas pribaigti! Už tai, kad Ciri koją kažkada norėjo suvalgyt! Gaila viena paspruko tik.
Imlerito mirties scena irgi super! (čia jei pamenu, ta kur jam galvą iškepa).

PS: parašyk, ką darysi su Deikstra (ar jau darei? nebepamenu pagal siužetą kurioj tiksliai vietoj ten... prieisi suprasi apie ką aš čia :))
Aha, bobutės - geri villain'ai, smagu pribaigti.

Su Dijkstra dar nieko nedariau, ką tik jį įkalbėjau, kad atiduotų man Philippą Eilhart.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-22 12:14 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Laiqua wrote:
Su Dijkstra dar nieko nedariau, ką tik jį įkalbėjau, kad atiduotų man Philippą Eilhart.
Vadinasi dar tiesiog tos vietos nepriėjai :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-02 2:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Na va, istoriją pabaigiau. Gavau gerą pabaigą, bet... tai, kaip ją gavau, mane nuvylė, kai internetuose išsiaiškinau, kas lemia tą pabaigą.
Siužeto prasme pasirinkimai „Witcher 3“ veikia labai netikusiai. Sunkūs sprendimai yra gerai. Ne iki galo žinomos pasekmės irgi. Bet priimdamas svarbų sprendimą žaidėjas turi turėti bent kažkokią galimybę prognozuoti, kokios bus pasekmės ir, svarbiausia, turi suprasti, kad priima svarbų sprendimą. Žaisdamas „The Witcher“ aš žinojau, kad priimu svarbų sprendimą, rinkdamasis, padėti Yaevinnui arba Siegfriedui. Žaisdamas „The Witcher 2“ aš žinojau, kad priimu svarbų sprendimą, eidamas gelbėti Triss, o ne Foltest'o dukros. Žaisdamas „The Witcher 3“ aš žinojau, kad priimu svarbų sprendimą, nepasakydamas Triss kad ją myliu. Bet rinkdamasis, kaip nuraminti Cyri po Vesemiro mirties arba Avallac'ho laboratorijoje? Nė velnio. Todėl nors viskas ir baigėsi gerai, Cyri liko gyva ir laisva nuo Emhyro van Emreiso bei visų kitų, norinčių ja pasinaudoti, tas atsitiktinumo pojūtis gerokai gadina visą istoriją.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-02 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pjovejas wrote:
PS: parašyk, ką darysi su Deikstra (ar jau darei? nebepamenu pagal siužetą kurioj tiksliai vietoj ten... prieisi suprasi apie ką aš čia :))[/spoiler]
Pribaigiau. Bet ne dėl kokių nors gilių politinių sprendimų - tiesiog Dijkstra man bjauresnio charakterio atrodo, nei Roche. Tai kai reikėjo rinktis, sunku nebuvo.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited