Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »
Author Message
PostPosted: 2017-08-25 13:02 
Offline

Joined: 2017-08-25 13:00
Posts: 1
Nomad wrote:
Užtikau dar vieną, žymiai kritiškesnį kanalą. Gaivaus oro gurkšnis tarp droolinančių fanboyjų "reviu" kur tiesiog nupasakojamas siužetas ir paspygaujama kaip čia viskas exciting. Paskutinės serijos tik dar nėra, berods, bet yra priešpaskutinė.

Dėkui už nuorodą. Geras !

_________________
Zoo prekės


Top
   
PostPosted: 2017-08-25 14:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/pa ... 052-843580

neblogai, turbūt.

EDIT: Nomad, žiūrėk kokia įdomi fanų teorija:
http://wikiofthrones.com/11838/minor-de ... rk-theory/


Top
   
PostPosted: 2017-08-25 20:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
EDIT: Nomad, žiūrėk kokia įdomi fanų teorija:
http://wikiofthrones.com/11838/minor-de ... rk-theory/
Tai tokių teorijų galima bet kiek prikurti. Aš vieną irgi jau siūliau, ten kur visi nusiima kaukes scooby-doo stiliumi.
Kadangi serialas jau turbūt oficialiai yra be ryšio, tai dauguma tokių teorijų turi manau 50/50 šansus būti „teisingomis“. Knygose tuo tarpu buvimas beryšio teoriją automatiškai diskvalifikuoja.

Kalbant apie teorijas, man pasidarė įdomu, kiek serialo „patvirtintas“ teorijas galima laikyti iš tiesų patvirtintomis. Pvz., R+L=J. Gal atvirkščiai, jei seriale patvirtina, tai drąsiai galime laikyti, jog teorija paneigta kalbant apie knygas? GRRM savo kūrinį rašo keliasdešimt jau metų... negi sutiks, kad tokius svarbius plot pointus serialas suspoilintų iš anksto, dar neišleidus knygos? Plius turint omeny šį jo pasisakymą....
Quote:
George R. R. Martin – the award winning author behind the hit HBO series Game of Thrones – told a Baltimore audience the television show is licensed “fan fiction”.
http://baltimorepostexaminer.com/george ... 2016/05/29
Kuo labiau apie tai galvoju, tuo labiau tikiu, kad knygose nebus R+L=J. Ir tuo labiau laukiu knygos :(

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-25 23:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
* Kodėl undeadas lokys išsyk nemirė, kai Johnas jį pertraukė Valyrian plieno kardu
Kaip suprantu Valyrian plienas taip veikia tik pačius white walkerius, o ne jų minionus
Pjovejas wrote:
EDIT: Nomad, žiūrėk kokia įdomi fanų teorija:
http://wikiofthrones.com/11838/minor-de ... rk-theory/
Labai nice teorija, užskaitau :uz:
Nomad wrote:
Tai tokių teorijų galima bet kiek prikurti. Aš vieną irgi jau siūliau, ten kur visi nusiima kaukes scooby-doo stiliumi.
Kadangi serialas jau turbūt oficialiai yra be ryšio, tai dauguma tokių teorijų turi manau 50/50 šansus būti „teisingomis“. Knygose tuo tarpu buvimas beryšio teoriją automatiškai diskvalifikuoja.
Na čia tavo frustracija daugiau kalba, nes nuo frustracijos lygio 50/50 šansus turi ir kad iš tikro white walkeriai yra teletabiai. Pagal mane neskaitant didžio polinkio į popsą, ryšys kol kas dar pakankamai neblogai stovi - tai ypač pasakytina apie grand picture, o ne apie tai kaip Jonas vėl išsigelbėjo neįtikėtinu būdu.
Nomad wrote:
Kalbant apie teorijas, man pasidarė įdomu, kiek serialo „patvirtintas“ teorijas galima laikyti iš tiesų patvirtintomis. Pvz., R+L=J. Gal atvirkščiai, jei seriale patvirtina, tai drąsiai galime laikyti, jog teorija paneigta kalbant apie knygas? GRRM savo kūrinį rašo keliasdešimt jau metų... negi sutiks, kad tokius svarbius plot pointus serialas suspoilintų iš anksto, dar neišleidus knygos? Plius turint omeny šį jo pasisakymą....
Quote:
George R. R. Martin – the award winning author behind the hit HBO series Game of Thrones – told a Baltimore audience the television show is licensed “fan fiction”.
http://baltimorepostexaminer.com/george ... 2016/05/29
Kuo labiau apie tai galvoju, tuo labiau tikiu, kad knygose nebus R+L=J. Ir tuo labiau laukiu knygos :(
Tai Martinas gi yra ir pats pasakęs, kad key plots yra išspoilinti HBO. Tai realus skirtumas bus kiek HBO nusitemps istoriją į popso pusę, ir kiek Martinui norėsis tuos key plot keist.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-08-26 0:13 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
ZhukaSS wrote:
Na čia tavo frustracija daugiau kalba, nes nuo frustracijos lygio 50/50 šansus turi ir kad iš tikro white walkeriai yra teletabiai. Pagal mane neskaitant didžio polinkio į popsą, ryšys kol kas dar pakankamai neblogai stovi - tai ypač pasakytina apie grand picture, o ne apie tai kaip Jonas vėl išsigelbėjo neįtikėtinu būdu.
Na pažiūrėkime į grand picture.

Arya: praeitą sezoną convuluted plot'as kur ji treniruojasi tada ją muša tada ji bėga bet valkiojasi gatvėmis bet paskui paduria bet tai yra dzin nes padurta vėl laksto daro akrobatiką, galiausiai užmuša Waifu ir tada Jaquenas sako dabar tu no one bet ji sako aš Arya ir Jaquenas šypsosi kai ji išeina. Kliedesys kurio nesuprato niekas įskaitant Arya ir Jaqueno aktorius. Tada ji atvažiuoja į Winterfellą ir čia nieko neveikia tik absurdiškais dialogais kalbasi su Sansa bei seka Littlefingerį.

Speaking of.... viso chaoso mastermindas valkiojasi kaip penkta šuns koja Sansai iš paskos, pasakoja jai visokias pasakas, ir penktokių intrigų lygiu bando supriešinti seseris.

Daenerys atvyksta, ir užuot vienu smūgiu užėmusi sostinę ir pabaigusi karą, pisinėjasi pirmyn atgal daro nesąmones, kol galiausiai vienas iš top5 labiausiai pritemptų storyline'ų kino istorijoje pasibaigia drakono praradimu.

Brannas: per 6 sezono serijas nenuveikė praktiškai nieko. Ką jis ten daro Winterfelle, masturbuojasi? Rimtai? Per visas šias serijas? Niekas su juo nesikalba išskyrus gal pora epizodų, niekam jis nieko nepatarinėja apie white walkerius ar dar ką nors?

Lannisterių dvynukai. Čia pritarsiu Pjovejui, turbūt kol kas nuosekliausia ir logiškiausia storyline, bent jau lyginant su kitomis.

Tyrionas su Varys yra Littlefingerio analogai Daenerys pusėje. Valkiojasi aplink ir nieko doro nenuveikia. Na, Tyrionas atvyko organizuoti derybas, magišku būdu sužinojęs, kad jo buvęs draugelis ir jo brolis išgyveno tą drakono liepsną ir upę.

Maesteriai citadelėje neveikia nieko. Visas citadelės storyline buvo suprimityvintas ir skirtas tik parodyti, kaip Jorah išgydomas.

Džonas, Hound, Brotherhood, visų jų storyline'ai naudojami pisinėtis už sienos kad Daenerys galėtų prarasti savo drakoną. Prieš tai pusę sezono Džonas atlikinėjo dvasingas prakalbas Dragonstone.

Ir čia tik kaip sakai grand picture, o kur dar visos beryšio smulkmenos, kad ir tie išgelbėjimai, ar į vergų prekybą investavęs Braavos bankas, ar reaktyviniais greičiais aplink žemyną lakstantys laivai, ar
viršgarsiniai drakonai ir t.t.

Taip, aš frustrated. Can you blame me? :)

Kalbant apie teletabių teoriją, tai idėja kad Brannas yra Night Kingas būtent ir yra teletabių teorija. Yra toks filmų su twistais tipas, kur pradedantieji režisieriai stato ir įdeda twistą nes kažkodėl atrodo jiem, kad twistas savaime yra jėga ir padarys filmą geresniu. Link to twisto nebūna jokio rimto foreshadowingo, jokių užuominų kurias galėtum pastebėti žiūrėdamas bent jau antrą kart, ir nemeikina jokio senso, na bet twistas. Tai čia toks būtų. Kažkaip tikiuosi, kad nebus. Ir taip belekas jau vyksta, dar betrūksta nesąmoningų twistų. Sakau, turint omeny kaip atlaidžiai serialas žiūri į plotholes ir nelogiškumus, galima prigalvoti bet kokių teorijų, ir jos visos turės panašių skylių bet jei žiūri atlaidžiai tai įsipaišys į kontekstą. Gal Meera teletabis Night Kingas nes įsižeidė, kad Brannas su ja atsisveikino per daug šaltai (Šaltai. See what I did here?). Arba gal Littlefingeris dirba Night Kingui (šitą beje ne aš sugalvojau, o „legit“ fanų teorija, mačiau kažkur nete). Jis juk kuria chaosą ir karalysčių susiskaldymą, kas padės White Walkeriams.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-28 9:36 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pasirodo, tiek ir naudos iš tos sienos ;)

Šiaip, vienas nuobodžiausių epizodų. :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: ištisą seriją.

Brienne "Fuck Loyalty" of Tarth pamatė vieną menką zombiuką ir personažas sugadintas 10/10, pradedu suprasti, kodėl internetuose D&D dar šifruoja kaip Dumb and Dumber. Jei specialiai norėčiau sugadinti Brienne, parašyti jai ką nors absoliučiai nesąmoningo ir kiek galima labiau out of character, tai už fuck loyalty nieko geriau nesugalvočiau.

Arya ir Sansa tik žaidė su Littlefingeriu. Turbūt geriausia serijos vieta net keliom prasmėm. Pirma, pagaliau pribaigė vargšą Littlefingerį, tesiilsi ir teschemina jis ramybėje. Buvo graudu žiūrėti, ką daro su tuo personažu, laimei viskas baigėsi. D&D daugiau tavęs nebeskriaus.... Ir kitas geras dalykas, tai kad gal būt ši scena bus prabudimo momentu įvairiems fanboyjams. Nes tiek ir tiek prisiskaičiau teorijų, bandančių paaiškinti tą absurdiška dialogą tarp Arya ir Sansa. Visos buvo šiaip gana geros, bet tuo pačiu neįtikinamos, t.y. per protingos ir per sudėtingos, netinka prie serialo. Galbūt jau susipras, kad GoT pasiekė Star Warsų lygį: kūrėjai prigalvoja bet kokių nesąmonių, o fanai kuria paaiškinimus ir bando iš tų nesąmonių nulipdyti kažkokį logišką vientisą vaizdą. Neskaitant šių privalumų žinoma, scena absurdiška, jos galėjo Littlefingerį pričiupti ir nuteisti be jokių gudrybių. Bet matyt tiek Sansa, tiek Arya suprato, kad yra seriale ir reikia kurti kažkokią intrigą žiūrovams.

Euron "I'm afraid. I wanna go home" Greyjoy... tikiuosi, kitą sezoną jo pasigailės, kaip kad pasigailėjo Littlefingerio.

J+D=incest na, ne pirmas kartas tarp Targaryanų...

Siena 0/10, fail. Rimtai, tiek statė, tiek vargo, kai pralaužti taip paprasta? Juk ji pastatyta labai seniai, kai drakonai dar nebuvo tokia retenybė. O tarp kitko, koks buvo Night Kingo pradinis planas, ką būtų darę, jei didžioji sezono dalis nebūtų skirta atgabenti jam drakoną? Negi taip pasikliavo scenaristais? :D

6/10, tikrai ne prasčiausia sezono serija, po praeitos net visai neblogai žiūrėjosi. Tik kad nuobodi labai ir pilna cringy dialogų iki pat pabaigos.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-28 21:11 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Pasirodo, tiek ir naudos iš tos sienos ;)

Šiaip, vienas nuobodžiausių epizodų. :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: ištisą seriją.

Brienne "Fuck Loyalty" of Tarth pamatė vieną menką zombiuką ir personažas sugadintas 10/10, pradedu suprasti, kodėl internetuose D&D dar šifruoja kaip Dumb and Dumber. Jei specialiai norėčiau sugadinti Brienne, parašyti jai ką nors absoliučiai nesąmoningo ir kiek galima labiau out of character, tai už fuck loyalty nieko geriau nesugalvočiau.

Arya ir Sansa tik žaidė su Littlefingeriu. Turbūt geriausia serijos vieta net keliom prasmėm. Pirma, pagaliau pribaigė vargšą Littlefingerį, tesiilsi ir teschemina jis ramybėje. Buvo graudu žiūrėti, ką daro su tuo personažu, laimei viskas baigėsi. D&D daugiau tavęs nebeskriaus.... Ir kitas geras dalykas, tai kad gal būt ši scena bus prabudimo momentu įvairiems fanboyjams. Nes tiek ir tiek prisiskaičiau teorijų, bandančių paaiškinti tą absurdiška dialogą tarp Arya ir Sansa. Visos buvo šiaip gana geros, bet tuo pačiu neįtikinamos, t.y. per protingos ir per sudėtingos, netinka prie serialo. Galbūt jau susipras, kad GoT pasiekė Star Warsų lygį: kūrėjai prigalvoja bet kokių nesąmonių, o fanai kuria paaiškinimus ir bando iš tų nesąmonių nulipdyti kažkokį logišką vientisą vaizdą. Neskaitant šių privalumų žinoma, scena absurdiška, jos galėjo Littlefingerį pričiupti ir nuteisti be jokių gudrybių. Bet matyt tiek Sansa, tiek Arya suprato, kad yra seriale ir reikia kurti kažkokią intrigą žiūrovams.

Euron "I'm afraid. I wanna go home" Greyjoy... tikiuosi, kitą sezoną jo pasigailės, kaip kad pasigailėjo Littlefingerio.

J+D=incest na, ne pirmas kartas tarp Targaryanų...

Siena 0/10, fail. Rimtai, tiek statė, tiek vargo, kai pralaužti taip paprasta? Juk ji pastatyta labai seniai, kai drakonai dar nebuvo tokia retenybė. O tarp kitko, koks buvo Night Kingo pradinis planas, ką būtų darę, jei didžioji sezono dalis nebūtų skirta atgabenti jam drakoną? Negi taip pasikliavo scenaristais? :D

6/10, tikrai ne prasčiausia sezono serija, po praeitos net visai neblogai žiūrėjosi. Tik kad nuobodi labai ir pilna cringy dialogų iki pat pabaigos.
O man smagiai susižiūrėjo :)

Brienė: aš apskritai apakęs, kad tu, Nomad, dėl šio personažo apskritai turėjai kažkokių iliuzijų :) Ji gi niekad filme nebuvo kažkas tokio.

Sansa+Arya (dar pridėčiau Braną), nes jo visaregystė imho ne paskutinėj vietoj: well nežinau, ar čia esu rašęs, bet prie bokalo alaus seniai su chebra dalinausi idėja, kad Starkai nėra vieno žmogaus Namai, tai ala Brotherhood seniai turėjo tapt. Tavo nemėgiamu RPG parčiu: intrigantė (Sansa, kol kas mokėsi, bet panašu, kad mokymasis progresuoja. sutinku, baltais siūlais adyta seriale ir dėl to pikta, kad nepadarė subtiliau ir įtikinamiau, ar kažką tai), asasinas (Arija), warlordas (Jonas) ir warlockas/druidas (Branas). Kartu sudėjus gaunasi visai padoriai grėsminga šutvė. Reikėtų kokio knygiaus-išminčiaus, savo nėr, tai sueis ir Semas. :) Čia kažkur 4-5 berods sezonuose susigalvojau, tai man dabar visai sulipo šitas :) Ja ja, D&D and stuff, bet man tiesiog šiaip džiugu, kad "atspėjau" kažkada, kad ir ne toks jau gudrus spėjimas :)

Dėl Euron, tai biškį nesupratau priekaišto. Aš kaip supratau, čia +/- su Sersėja suderintas momentas pavaizduot aljanso iširimą, kia jis realiai išplauks pargabent Golden company o ne jokiom ten dezertyracijom užsiims. Aišku, realizacijai kažką rimtesnio galėjo parodyt, bet pati "maišto derybose" mintis visai nieko. Ir tinka prie Eurono-psicho įvaizdžio :)

J+D na turbūt pameni, kad jau esam diskutavę apie tokį klišinį posūkį. Na realizavo jį, na nepatinka tau, ką padarysi. Bet čia net ir politiškai realiai teisinga. :) Juk kas geriau lipdo sąjungas, jei ne vedybos? O ir amžius tinkamas. Vat įdomu, ar seriale kurs muilo operą apie meiles-seiles iš Tyriono pusės. Vat dėl šio personažo man pikta dar labiau nei Littlefingerio. Galėjo būt schemeris nr.2, bet patapo... na tiesiog šiaip nelaimingu žmogum. Gaila žmogiškai ir "žiūroviškai" :)

Siena: čia irgi nuviliantis dalykas. išgriuvo nuo... ko? kažkokio propan-butano mišinio? ar ką ten drakoša spjaudo? nepanašu, kad kažką karšto galėtų. Elektrą kokią? biesas žino.

Dėl Plano B Night Kingui neturiu minčių. Gal būt statęs rampą iš savos armijos griaučių? :) Šitas variantas man būt labiau patikęs :D

PS: nu geležiniai ir toliau rodomi, kaip visiškų begalvių šutvė. Pasimušė du vyrai pliaže ir visi nuėjo paskui peštynių nugalėtoją. Gal ir logiška kiemo muštynėse, bet ne veltui paskui jų salas po padu pamina tarpusavio reikalus išsiaiškinę rimtesni "Namai" visada. Nu bet tai atitinka plėšikėlių salų-valstybėlių įvaizdį, kurį jiems pats Martinas IMHO ir paskyrė.


EDIT: Nomad, o kada miegi? ar atostogauji? :) Šitokį ankstyvą metą jau papostinęs įspūdžius buvai :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-28 23:38 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
EDIT: Nomad, o kada miegi? ar atostogauji? :) Šitokį ankstyvą metą jau papostinęs įspūdžius buvai
Mano dabar darbo grafikas toks, kad 6 ryto yra praktiškai vakaras :) Tai pasižiūriu prieš miegą kai tik išeina serijas ir GoT ir Twin Peakso.
Quote:
Aš kaip supratau, čia +/- su Sersėja suderintas momentas pavaizduot aljanso iširimą, kia jis realiai išplauks pargabent Golden company o ne jokiom ten dezertyracijom užsiims.
Na tai būtų kiek logiškiau... jei taip yra. Bet man panašiau kad kaip rašiau jau, fanai mėgina racionalizuoti nesąmones kurdami gan geras teorijas, tik jos per geros ir seriale nenaudojamos :)
Quote:
Brienė: aš apskritai apakęs, kad tu, Nomad, dėl šio personažo apskritai turėjai kažkokių iliuzijų :) Ji gi niekad filme nebuvo kažkas tokio.
Kodėl, ji iki šiol buvo ganėtinai nuoseklus personažas, ir kaip vertina ištikimybę/lojalumą pabrėžta ne kartą ir ne dešimt. Ir tarp kitų, scenose su būtent Jamie the Kingslayer. Gal čia norėjo parodyti kokia milžiniška grėsmė yra tie undeadai kad net Brianne pridarė į kelnes ir atsisakė savo defining charakteristikos? Dėl to vieno leisgyvio zombiuko? C'mon... kaip bežiūrėsi, tragiška.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-28 23:50 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Mano dabar darbo grafikas toks, kad 6 ryto yra praktiškai vakaras :) Tai pasižiūriu prieš miegą kai tik išeina serijas ir GoT ir Twin Peakso.

<...>

Na tai būtų kiek logiškiau... jei taip yra. Bet man panašiau kad kaip rašiau jau, fanai mėgina racionalizuoti nesąmones kurdami gan geras teorijas, tik jos per geros ir seriale nenaudojamos :)
Oi ryškiai žiūrėjimas paryčiais atsiliepia :) Praleidai prabėgom Sersėjos ir Džeimio dialogą, kai ji grąsina jam. ten ji aiškiia pasako, kad išsiuntė Euroną parvežt Golden company. beje, atrodo, kad tai buvo paskutinis lašas Džeimiui, kad ji slapta nuo jo planavo tokius dalykus. Pažiūrėk dar kartą tą vietą. Gal ir dar ką praleidai, kas sukeltų daugiau pozityvesnio požiūrio į seriją :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-29 0:03 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Oi ryškiai žiūrėjimas paryčiais atsiliepia. Praleidai prabėgom Sersėjos ir Džeimio dialogą, kai ji grąsina jam. ten ji aiškiia pasako, kad išsiuntė Euroną parvežt Golden company.
Labiau atmestinį žiūrėjimą įtakoja faktas, kad detalės GoT tapo nebesvarbu, nes jokios logikos nebėra, kaip jiems užplaukia taip daro neatsižvelgdami į nieką. Tai ir neseku tų detalių. Twin Peaksą žiūriu po GoT ir ten drįsčiau sakyti pastebiu labai daug. Bet tai jau kitoje temoje :)

Rewatchinti tikrai neketinu, jei sakė tai sakė, pasitikiu tavo žodžiu :)


Čia šiaip. R.I.P Littlefinger, buvai vienas mano mėgstamiausių veikėjų, kol seriale tau neprasidėjo Alzheimeris.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited