Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 373 posts ]  Go to page « 131 32 33 34 3538 »
Author Message
PostPosted: 2017-08-09 14:35 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
"Alfa" filmo traileris:https://www.youtube.com/watch?v=I-Xmv_Qz_gQ Mažai filmu šita tematika,o aruodai neišsemiami.. :( 8)


Top
   
PostPosted: 2017-08-11 13:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gal kas jau buvot "Tamsiajame bokšte"? Kokie įspūdžiai?


Top
   
PostPosted: 2017-08-16 20:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
August 09, 2017
Quote:
Deadpool director Tim Miller's busy schedule is getting a little busier.

Miller will direct an adaptation of the 1984 sci-fi novel Neuromancer for Fox, The Hollywood Reporter has confirmed. Longtime X-Men producer Simon Kinberg will produce the film. A writer has not yet been set.
http://www.hollywoodreporter.com/heat-v ... ox-1028185

:banana:

Deadpool man nepatiko, bet daugiau nieko Tim Millerio nematęs. Iš vieno filmo nenorėčiau nieko spręsti. Svarbu kad kažkas vyksta. Labai superinės adaptacijos nesitikiu, bet tikiuosi bent jau nebus kaip su kitu mano daug metų lauktu ir sektu projektu - Man in the High Castle :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-09-12 4:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Blade Runner 2049 - jei tai nebus metų filmas, tai tada aš nieko nesuprantu apie kiną. Neįsivaizduoju kokio dydžio turėtų būti fuck up, kad Denis Villeneuve nesugebėtų deliverint dar vieno šedevro.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-10-08 22:33 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote:
Blade Runner 2049 - jei tai nebus metų filmas, tai tada aš nieko nesuprantu apie kiną. Neįsivaizduoju kokio dydžio turėtų būti fuck up, kad Denis Villeneuve nesugebėtų deliverint dar vieno šedevro.
Ką tik iš filmo... Žodžiu ploju atsistojęs. Super kūrinys (įskaitant garso takelį).
Po teisybei net plojimai po filmo salėj pasigirdo. Nedrasūs tokie, nes turbūt nuoširdūs:)


Top
   
PostPosted: 2017-10-09 17:14 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Sklinda gandai, kad Paul Haggis režisuos filmą pagal Paolo Bacigalupi „Ship Breaker“, kas nors žinote ką nors daugiau?

Knyga man patiko turbūt mažiausiai iš visos jo kūrybos, gal būt kad skirta truputį jaunesniam amžiui. Bet vis tiek smalsu pamatyti tą pasaulį kine :)

https://www.cinemablend.com/news/159753 ... i-thriller

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-10-10 19:14 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Ką tik iš filmo... Žodžiu ploju atsistojęs. Super kūrinys (įskaitant garso takelį).
Po teisybei net plojimai po filmo salėj pasigirdo. Nedrasūs tokie, nes turbūt nuoširdūs:)
----------------------
Kitais metais i tv ekranus persikels dar viena Filip.K.Dick kurinio ekranizacija..Pasirodys serialas-remeikas pagal autoriaus apsakymą"Second Variety"..
Čia originalo filmo "Screamers"traileris:https://www.youtube.com/watch?v=WksPMueXkP4


Top
   
PostPosted: 2017-10-10 22:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Ką tik iš filmo... Žodžiu ploju atsistojęs. Super kūrinys (įskaitant garso takelį).
Nū, ok, filmas estetiškas – efektai gražūs, garso takelis irgi nieko. O toliau? Atmosfera iki originalo netraukia. Siužete skylė ant skylės. Ir viską vainikuoja pagrindinis antagonistas, Wallace. Jo veiksmai nelogiški nuo A iki Z? Teisingai, jūs atspėjote – jis taip elgiasi, nes yra išprotėjęs evil genius. Va čia tai originalus ir netikėtas siužeto posūkis!

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2017-10-11 10:18 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:
Pjovejas wrote:
Ką tik iš filmo... Žodžiu ploju atsistojęs. Super kūrinys (įskaitant garso takelį).
Nū, ok, filmas estetiškas – efektai gražūs, garso takelis irgi nieko. O toliau? Atmosfera iki originalo netraukia. Siužete skylė ant skylės. Ir viską vainikuoja pagrindinis antagonistas, Wallace. Jo veiksmai nelogiški nuo A iki Z? Teisingai, jūs atspėjote – jis taip elgiasi, nes yra išprotėjęs evil genius. Va čia tai originalus ir netikėtas siužeto posūkis!
Na, aš nežiūrėjau į Wallace kaip į antagonistą (lygiai taip pat jo nelaikiau ir protagonistu). Kodėl jį tokiu laikot? Ir apskritai nelabai jį laikiau "pagrindiniu herojum" (nežinau, kaip tiksliai išsireikšt).


Top
   
PostPosted: 2017-10-27 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Pjovejas wrote:
Ką tik iš filmo... Žodžiu ploju atsistojęs. Super kūrinys (įskaitant garso takelį).
Nū, ok, filmas estetiškas – efektai gražūs, garso takelis irgi nieko. O toliau? Atmosfera iki originalo netraukia. Siužete skylė ant skylės. Ir viską vainikuoja pagrindinis antagonistas, Wallace. Jo veiksmai nelogiški nuo A iki Z? Teisingai, jūs atspėjote – jis taip elgiasi, nes yra išprotėjęs evil genius. Va čia tai originalus ir netikėtas siužeto posūkis!
Ghouli... You sick bastard. Šitas tavo komentas sukasi galvoje jau antrą savaitę. Papasakok daugiau apie tai ką turi omenyje su siužeto skylėm ir Wallacu. Man nepasirodė jo veiksmai nelogiški nes nemačiau ten tipinio visagalio mega korporacijos vadovo. Man jis buvo nelabai vykęs programeris, kuris užsidirbo per daug pinigų ir įsikalė į galvą, kad yra beveik dievas. Bet neturėjo nei gabumų, nei kontaktų, nei galų gale resursų, išspręsti, net savo paties problemų.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 373 posts ]  Go to page « 131 32 33 34 3538 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited