Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12
Author Message
PostPosted: 2017-09-12 12:45 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Beje, pagalvojau, kodėl paskutinis sezonas daugelio vertinamas prastai:
Todėl, kad tai yra trylikmečių fanfiction lygio kūrinys be logikos ir nuoseklumo. Kodėl jis toks yra, tai aišku tam tikra prasme todėl, kad kurtas (greičiausiai) ne pagal GRRM siužetą. Bet labiau, kad D&D nemoka rašyti, juk yra gausybė puikių serialų, kuriuos rašė ne GRRM. Vien tai, kad rašė ne GRRM ne pateisinimas kodėl serialas toks prastas.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-10-07 11:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Na ir galiausiai, kaip jau kazkas minejo, GRRM paspoilino visus key plot point'us scenaristams. So live with it :)
Gaila, kad pamiršo paspoilinti apie Lady Stoneheart, Aegon Targaryen, kad Mance nebuvo sudegintas, kad Littlefingeris yra vienas geriausių schemerių o ne moronas su alzheimeriu. Ir kokį milijoną kitų dalykų.

Man tai keista, kaip suaugę žmonės gali rimtai priimti akivaizdžius PR triukus. Net prieš akis turėdami įrodymus, kiek labai show skiriasi nuo knygų, visi kartoja tą pasaką apie vienus key plot pointus. D&D siekia, kad show atrodytų „legit“, akivaizdu kaip du kart du. Nieko daugiau tame nėra ir nereikia įžiūrėti.

Tačiau net jei priimsime tą paspoilinimą už gryną pinigą, tipo scenaristai žino visus key plot pointus, iš to niekaip neplaukia kai kurie dalykai. Šie:

* Kad seriale tie key plot pointai padaryti bent jau panašiai, kaip knygose.
* Kad Jono kilmė yra key plot pointas knygose

Bet net ir jie patys neapsimeta, kad serialas ir knygos sutaps.
Quote:
In a more recent interview with Entertainment Weekly in May, Benioff, presumably having a better roadmap of how he and Weiss would end their version of events after filming season six, clarified how much inspiration the producers have taken from Martin. “ There are certain key elements that will be the same, [but] we’re not going to talk so much about that—and I don’t think George is either,” he said. “People are going to be very surprised when they read the books after the show. They’re quite divergent in so many respects for the remainder of the show.”
Dėl Jono kilmės, aš labai atidžiai visų tų teorijų nestudijavau. A+L iš pirmo žvilgsnio atrodo įtikinama, bent jau kol kas. N+A irgi atrodo įtikinama. Knygose (dabar rereadinu, įpusėjau trečiąją) visi nuolat kartoja, kad Jon yra kaip iš akies trauktas Neddas. Seriale, bent jau paskutiniame sezone, visi kartojo, kad Jonas visai nepanašus į Nedą. Šis faktas dar savaime mažai ką reiškia, gal tas panašumas knygose tiesiog todėl, kad vis gi jis yra Neddo giminė bet kurio atveju. Bet įtarimų kelia. Vis gi mano „stipriausi“ argumentai yra du. Show naujųjų sezonų scenarijai toks mėšlas, kad jie tiesiog negali sutapti su Martino knygų idėjomis. Ir jei Jono kilmė tikrai yra svarbus elementas, Martinas greičiausiai nenorėtų, kad ji būtų išspoilinta šito, cituoju jį patį „licensed fan fiction“ serialo. Laikas parodys, kaip yra iš tiesų. Per daug nenustebsiu, jei jis iš tiesų Targaeryenas, ta prasme nesakau kad tai yra neįmanoma ir outrageous. Bet man atrodo, tikimybė didesnė kad jis vis gi Neddo sūnus.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-10-07 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Knygoje pilna referencų, kad jis yra A+L sūnus. Ta prasme, nors tai vis dėl to ir yra fanų teorija, bet jinai tikrai nėra iš šiknos ištraukta + ilgą laiką buvo vienintelė legitimi fanų teorija

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-11-10 18:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Tai taip, sakau, teorija skamba visai įtikinamai, nėra kad būtų lempa.

Meanwhile
Quote:
Evidence is starting to pile up that Game of Thrones season 8 won’t be hitting the small screen until 2019, now that cast member Liam Cunningham has confirmed that the show will be shooting into summer 2018.
Ne tai kad kažką prarandam, bet būtų gerai serialą pribaigti anksčiau ;) Ypač jei dėl jo atidėliojamas Winds of Winter išleidimas, kaip aš įtariu.
https://screenrant.com/game-thrones-sea ... iere-2019/

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-11-10 18:56 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Ne tai kad kažką prarandam, bet būtų gerai serialą pribaigti anksčiau ;) Ypač jei dėl jo atidėliojamas Winds of Winter išleidimas, kaip aš įtariu.
https://screenrant.com/game-thrones-sea ... iere-2019/
Dėl Winds of winter, čia kažkokiais gandais pagrįsta, ar tiesiog tu taip susigalvojai? :)


Top
   
PostPosted: 2017-11-10 21:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Tiesiog aš susigalvojau :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-01-08 12:48 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
https://www.delfi.lt/veidai/eteris/blog ... d=76820155

:pasikart:

Aš irgi, kaip Nomad, imu įtart, kad čia su Martinu sutarta dėl Winds of Winter.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited