Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-27 9:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page 1 2 3 4 513 »
Author Message
PostPosted: 2019-04-15 22:05 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Na ir kaip įspūdžiai? :)

Kaip visad: pirma serija tokia įvadinė, pamažu įsukanti variklį :)


Top
   
PostPosted: 2019-04-16 2:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
pirma serija blanki, net labai sakyčiau, o dar kadangi tik 6 serijos iš viso bus paskutiniam sezone tai iš vis sad panda

na tikiuosi įsivažiuos ir bus mažiau tų reunionų, nes tikrai susidarė įspūdis kad visa serija apie reunionus.

Patiko galas, kur Branas laukė very important person, ir tai buvo Jaime. Ar tik nebus tai pakurstymas teorijos, kad vis dėl to Jaime yra Azor Ahai. Tai šita vieta vienintelė patiko visoj serijoj realiai. Visa kita buvo kažkokios seilės meilės ir kaip smagu mums susitikti. Ai nu dar patiko tas vaikis ant sienos, ar nebus ten tik Targaryen'ų herbas ant sienos

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-16 13:21 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Na, jei neklystu, tai pirmos sezono serijos visada būdavo +/- ramesnės :)
Dėl reunion: IMHO to ir reikėjo laukti, nes nu gi visa septinto sezono pabaiga rodė, kad daug chebros traukia į šiaurę į tą pačią vietą. Man daugiausia tokia abejonė tai dėl žadamos mūšių gausos. Mūšiai kine yra gražu ir gerai, bet jei visą serialą statys tik ant mūšių masinių scenų, nežinau nežinau... istorijai tai gero ir įdomaus neduos.


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 0:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Antra serija irgi labai rami. Tai kažkaip jau norėtusi to veiksmo, ar ta prasme kažkokių įvykių, o ne plepėjimo prie vyno bonkos.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 0:27 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Antra serija irgi labai rami. Tai kažkaip jau norėtusi to veiksmo, ar ta prasme kažkokių įvykių, o ne plepėjimo prie vyno bonkos.
O man kaip tik labai suėjo ši serija. Kaip tik nuotaikos kūrimas prieš mūšį. Gal jau darausi sentimentalus :)


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 0:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
O man kaip tik labai suėjo ši serija. Kaip tik nuotaikos kūrimas prieš mūšį. Gal jau darausi sentimentalus :)
Nieko neturėčiau prieš, jei nebūtų tik 6 serijos šį sezoną. Aš irgi sentimentalus tai man irgi dalinai tiko. Bet pvz kai kurios scenos(pvz ta Arijos sex scena), tai iš vis lyg kažkoks filleris.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 0:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Nieko neturėčiau prieš, jei nebūtų tik 6 serijos šį sezoną. Aš irgi sentimentalus tai man irgi dalinai tiko. Bet pvz kai kurios scenos(pvz ta Arijos sex scena), tai iš vis lyg kažkoks filleris.
Šiaip, žiūrint logiškai, tai iš vis padoraus tempo filme visas tas žiemos karo reikalas turi išsispręsti arba kitoj, arba dar kitoj serijoj. Nes nu laimės arba vieni, arba kiti. O likusi sezono dalis būtų, kaip nugalėtojai žygiuoja sudorot Sersėjos. Tai vat įdomu, ką sumanė.


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Šiaip, žiūrint logiškai, tai iš vis padoraus tempo filme visas tas žiemos karo reikalas turi išsispręsti arba kitoj, arba dar kitoj serijoj. Nes nu laimės arba vieni, arba kiti. O likusi sezono dalis būtų, kaip nugalėtojai žygiuoja sudorot Sersėjos. Tai vat įdomu, ką sumanė.
Aš tikėjausi, kad Jaimie sudoros Cersei ir tapęs Azor Ahai eis nudobt Night King, bet kur tau jau spės dabar per 4 serijas :/ O dar ir Night King prie durų. Ir tas planas įvilioti į parką yra toks labai cliche. Ech..

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-23 15:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *

Aš tikėjausi, kad Jaimie sudoros Cersei ir tapęs Azor Ahai eis nudobt Night King, bet kur tau jau spės dabar per 4 serijas :/ O dar ir Night King prie durų. Ir tas planas įvilioti į parką yra toks labai cliche. Ech..
Gerbiamasis, internetuose chebra jau pasigavo faktą, kad šiaip jau Night Kingo armijos gretose prie winterfelo neparodė. tai gali reikšti, kad jis pvz,, skrajoja ant drakono šalia, BET gali reikšti ir tai, kad jis nedurnas ir į spąstus taip lengvai nelįs, kad jis išlėkęs savų strateginių tikslų kažkur :)


Top
   
PostPosted: 2019-04-25 2:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Gerbiamasis, internetuose chebra jau pasigavo faktą, kad šiaip jau Night Kingo armijos gretose prie winterfelo neparodė. tai gali reikšti, kad jis pvz,, skrajoja ant drakono šalia, BET gali reikšti ir tai, kad jis nedurnas ir į spąstus taip lengvai nelįs, kad jis išlėkęs savų strateginių tikslų kažkur :)
jo šita teorija man visai patinka, bet nžn, time is running short..

Aš tik tikiuosi kad tas bittersweet end nebus dėl to jog lievas scenarijus :D

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page 1 2 3 4 513 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited