Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 12:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 173 posts ]  Go to page « 114 15 16 17 18 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Prijojes prie besigincijanciu Grintono ir Melchioro, Frankas nulipa nuo arklio. Priejes prie statines amuojuoja kumsciu Melchiorui panoseje:
-Arba rengies, arba as pats tave paskraidinsiu, asmeniskai. - tada pasisuka i Grintona - Sitaaaa, ka darom, prie palapines maciau vikingus...

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 12:37 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Melchioras islipa is statines. Prisidengia viena ranka grozybes ir sako
- Rengsiuos tai rengsiuos, ale kuo. Sitais? (rodo i sudais ir musemis aplipusius rubus). Ne, aciu ponai gerieji, as ne tam maudziausi kad vel issimozociau.

- Turiu gera ideja - jus isskalbkite man rubus, o as eisiu pamiegoti. (Visai neaisku ar Mechioras cia rimtai kalba ar cia tik toks kaimietiskas jumoras)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Frankas nusisiaucia apsiausta:
-Se, imk - paduoda apsiausta - Situos, - rodo i sudinus drabuzius - palieki cia ir eini persirengt, ir nemalk tu man cia, kad neturi antru drabuziu... ir dar, sita istepsi, galva nusuksiu.
///apsiausto ismatavimai mazdaug tokie, kad tilptu 2 Melchiorai (imo)///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 13:16 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Melchioras pasiima apsiausta, atsargiai kad nesuteptu issitraukia is sh rubu mamos portreta ir klusniai nuzirklioja i savo palapine.
///jei yra variantas pabegti is jos ne pro iejima, tai Melchioras pralenda pro apacia kitoje puseje ir sprunka; jei ne tai jis ramiai be sazines grauzimo uzmiega palapineje. Jei prie palapine budi vikingai, tai Melchioras zenklais rodo kad nori apsirengti ir jei ileidzia, tada uzmiega ramiai ten - tegul Vikingai saugo ramu Melchioro miega, jei neleidzia tai Melchioras grizta pas tuos du ir paaiskina kad palapineje tusinasi kareiviai///


Last edited by smeli on 2004-03-03 14:09, edited 1 time in total.

Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 13:55 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
-Ghm, reikia is pradziu sita palydet, kad persirengtu, o tai vel pasiplaus. O paskui ziuresim, gal jau ir tu vikingu nebebus. Kolkas nemanau, kad mes ten labai reikalingi butumem. Nagi krovike greiciau judinkis!

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 14:11 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
///Melhioras///
- Deja, jums negalima eiti i sia palapine, cia privati palapine. Kol seiminkas nekviecia uzeiti tol negalima, va taip.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 16:28 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas, Grintonas ir Melchioras

Trijulė, besiginčydama tarpusavyje, pasiekia pirklio Dreizerio palapinę. Pusnuogis Melchioras, nenustodamas įrodinėti vertėjui ir skautui, kad čia asmeninės valdos ir jiems čia negalima, atbulas lenda į palapinę, tai įkišdamas ten savo silpnai pridengtą užpakalį, tai vėl išlįsdamas lauk, idant sustabdytų piktavališką įsiveržimą į savo šeimininko būstą. Galų gale viduje tai kažką įsiutina, stipri ranka užgniaužia iš nugaros Melchioro burną ir jis įtempiamas į palapinę. Veikėjams nespėjus atsitokėti, iš palapinės pasirodo pusamžis vyriškis ir užtraukia už savęs palą.
- Aš naujasis šitos palapinės savininkas, - taria jis Grintonui ir Frankui su aiškiu norskietišku akcentu. – Ačiū, kad atvedėt šitą vagį atgal, dabar jis susilauks, ko nusipelnė. Kuo galiu jums padėti


2 Barakudas, Frydrichas, Tamyras

- Kerai? Magija? Kas per nesąmonės!!! – Roderikas jau nori duoti lemtingą nurodymą savo apsauginiams, bet magas suskumba įsiterpti.
- Valdove, aš, atrodo, jau žinau, kame čia reikalas.
Jis solidžiai pereina į palapinės vidurį ir atsistoja būtent ten, kur ilsisi amžinuoju (tikėkimės) miegu užmigusi princesė.
- Aš perskaičiau šioje palapinėje kerėtų užkeikimų knygą, - magas meta kreivą žvilgsnį į Barakudą, ir, kreivai šypsodamasis, tęsia. – Čia iš tiesų neapsieita be magijos, tačiau tai – ne Imperijos magija. Aš jaučiu tamsiųjų elfų prisilietimą.
- Tamsiųjų elfų??? – jo didenybės įsiutis išgaruoja. – Tai jie jau pasiekė Kalmarą?
- Šnipai, jūsų didenybe, šnipai. Šiąnakt čia buvo galingas tamsiosios magijos burtininkas, nenustebsiu net, jei tai pati kalė Unaset. Visai gali būti, kad tai ji pagrobė ir pasiuntinį, ir jos aukštybę. Tačiau, žinoma, šiuos ponus reikėtų apklausti kiek nuodugniau.
- Į požemius juos, - iškošia pro dantis karalius.
- Nebloga mintis, vadove, tačiau aš, atrodo, galiu pasiūlyti kiek, hm, diplomatiškesnę priemonę. Aš tikiuosi, pasiuntiniai - šį žodį magas pabrėžė – suteiks man garbę ir papietaus su manimi. Tuo pačiu, tikiuosi, man pavyks su jais atvirai pasišnekėti.
- Taip, Magnusai, aš irgi pagalvojau, o kodėl gi tau jų neiškvotus, - valdingu balsu parėdijo karalius.

///Laukiu reakcijos iš veikėjų ir pradėsim trečią sceną///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
- Tikra tiesa, o Valdove, cia buvo tamsioji elfe ir as koviausi su ja. Hm, jei tai galima pavadinti kova. Ji vienu durklo duriu ///parodau skyle savo kozankeje/// mane tiesiog isjunge man nespejus net atsigrezti. Tai gali paliudyti ir mane pagydes zynys, pas kuri ir yra tos elfes durklas. O ismintingasis Valdove, musu pareiga padaryti viska, kas yra nuostabiosios Brunhildos labui ir kas pasitarnautu taikai tarp didziuju valstybiu uztikrinimui ///Tai sakydamas idemiai ir itariai ziuriu magui i akis///[/img]

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 17:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas:
Vis dar šypsosi, bet jaučia, kaip pila šaltas prakaitas. Jis karaliaus magui - ne konkurentas ir jaučia, kad tas jo "praktinę" magiją mato kiaurai, kas jam laaaabai nepatinka. Išgirdęs Tamyro kalbą - dar ir susirūpina. Kokie dar blin elfai? Tai ne kurfiurstas perkando gerklę? Ė... Tai keičia situaciją. Ką daryti? Tačiau balsą vis dar valdo ir kuo maloniausiai atsiliepia:
- Iš tiesų, manau, kad visų draugiškas pokalbis būtų puiki išeitis iš sudėtingos situacijos. Tačiau labai siūlyčiau į jį pakviesti ir milordą Smergą.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
-Pone, ir kas gi toks Jus busite? - klausiau Frankas palapines "seimininko"
-Tiesa, gal butu galima atgauti savo apsiausta? Ir zmogu atejusi su juo...-

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 173 posts ]  Go to page « 114 15 16 17 18 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited