Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-08 15:47 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Quetzal wrote:
Smagu, kad Exuss pradeda skirstyt fantasy i Tolkinistinę ir visą likusią net neskaitęs Tolkino. :roll:
Skaičiau komiksą "Hobitas: Ten ir Atgal", mačiau tris filmus apie "Žiedų valdovą" - to neužtenka? Beje, aš neskirsčiau fantasy į "Tolkieno" ir į "visą
likusią".
Quetzal wrote:
Jei Exuss norėtų būt paliktas ramybėj, jis nerašytų į šį forumą, right? Pasirašytų savo postus į txt failus kompe ir būtų ramybė, nieks nekritikuotų
Atsakyk į klausimą, kodėl "ne Exuss" postai nėra kritikuojami, nors kiti tai nerašo į txt failus kompe. O vistiek ramybė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 1:20 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Skaičiau komiksą "Hobitas: Ten ir Atgal", mačiau tris filmus apie "Žiedų valdovą" - to neužtenka?
Ne.
Exuss wrote:
Atsakyk į klausimą, kodėl "ne Exuss" postai nėra kritikuojami, nors kiti tai nerašo į txt failus kompe. O vistiek ramybė.
Vargshas, mazhas, vienishas, visu skriaudzhiamas Exuss... *sniff* niekas jo nemyli, niekas neuzhjauchia, visi priesh ji susimoke, visi ant jo varo... Tuoj apsiverksiu.
Kodel? OK, paaishkinsiu:
1. "Ne Exuss" postuose nera tiek arogancijos, tiek isitikinimo savo teisumo, tiek teises i kitokia nuomone nepripazhinimo (yep, buvo chia pora tokiu. Bet juos i vieta jau seniai pastateme :lol:)
2. "Ne Exuss" savo postais nebando bet kokia kaina ishprovokuoti fleimo (netiquett'e tai vadinama trollinimu ir yra griezhtai persekiojama).
3. Exuss vienintelis bent penkiolika kartu ishkilmingai pazhadejo isheiti ("sudie, zhiaurus pasauli - daugiau jus manes neishvysite") ir lygiai tiek pat kartu taip ir neishejo.

Ghmmm... Dar priezhaschiu reikia? ;)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 10:31 
Cool, exuss tikina, kad jis neskirste fantasy i "tolkinistine" ir visa likusia... Kopija is jo pirmojo posto:
"...Nes fantasy yra "Tolkieno" ir "ne Tolkieno". Tačiau Conan'o nepriskirčiau net ir prie "ne Tolkieno"."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 11:22 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Anonymous wrote:
Cool, exuss tikina, kad jis neskirste fantasy i "tolkinistine" ir visa likusia... Kopija is jo pirmojo posto:
"...Nes fantasy yra "Tolkieno" ir "ne Tolkieno". Tačiau Conan'o nepriskirčiau net ir prie "ne Tolkieno"."
Matai, trys minimum paminėti:
1. Tolkieno
2. Ne Tolkieno
3. Konanas

O sakėte, kad tik į DVI dalis skirstau.

Svarbiausia - LOGIKA!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 11:32 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Mjoo, sunku tau su logika...

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 11:38 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
ghoul wrote:
1. "Ne Exuss" postuose nera tiek arogancijos, tiek isitikinimo savo teisumo, tiek teises i kitokia nuomone nepripazhinimo (yep, buvo chia pora tokiu. Bet juos i vieta jau seniai pastateme :lol:)
Jei aš esu įsitikinęs, kad Mėnulis yra apvalus, visi jūsų tvirtinimai, kad Mėnulis yra trikampio formos nueis perniek. Tol, kol Mėnulis iš tiesų netaps bent šiek tiek panašus į trikampį, tol aš nenusileisiu.

Juolab, iškraipomi mano žodžiai, pavyzdžiui, NIEKADA NIEKUR nesakiau, kad RPG reikia uždrausti, ar kad RPG yra negerai (ten buvo - "Wuoba, tiesiog kalbates per IRC, ir vadinate tai RPG?").
ghoul wrote:
"Ne Exuss" savo postais nebando bet kokia kaina ishprovokuoti fleimo (netiquett'e tai vadinama trollinimu ir yra griezhtai persekiojama).
Aš NEBANDAU išprovokuoti nesamonių. Jūs sakote, kad neįsiklausau į kitų nuomonę, o ar JŪS ĮSIKLAUSOTE? Pasakiau, kad MAN (ir tik man) labiausiai spec. efektai imponuoja filmuose, vietoje to, kad pasakytumėte "Ok", jūs ėmėte ginčytis. Arba šitoje temoje, pasakiau paėmes iš interneto, kiberpankui būdingiausius bruožus, ir prasidėjo "Exuss nieko neišmano", "Kaip jis gali taip skirstyti", "aš galiu pateikti dešimt linkų, kurie tvirtina priešingai", ir pan.

Ir niekada nepamirškite, ginčo atveju GINČYJASI ABI PUSĖS, o ne tik viena, kuri šiame forume vadinama "Exuss". Be to, aš visada stengiuosi pažvelgti faktams į akis, išanalizuoti situacija, niekada nesakiau tokių dalykų, kaip "ignore", "nieko neišmanote", ir pan.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 11:48 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Exussai, siulyciau pries rasant kiekviena posta giliai ikvepti 10 kartu, o paskui parasius taip pat kokiomis nors priemonemis nusodinus adrenalino kieki istaisyti tai kas parasyta ir tada postinti. Be to net ir mano be galo tolerantiskose akyse pasizymi reto lygio izeidumu ir pernelyg viska priimi asmeniskai. Thats it. O visa kita imho - Ok.

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-09 12:01 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Jei aš esu įsitikinęs, kad Mėnulis yra apvalus, visi jūsų tvirtinimai, kad Mėnulis yra trikampio formos nueis perniek. Tol, kol Mėnulis iš tiesų netaps bent šiek tiek panašus į trikampį, tol aš nenusileisiu.
matai (jei imti ta pati cp kaip pvz ish tavo postu) tu kazhkur perskaitei, kad menulis apvalus, bet realiai jis labai panashus i trikampi ir visi like tai zhino (nes perskaite daugiau nei viena apibrezhima o ir i dangu retkarchiais pasizhiuri), o vat tu remdamasis vienu shaltiniu teigi, kad jis apvalus. ko rezultate visi tau ir kartoja, kad tu nusishneki, bet tau tai ne motais.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
PostPosted: 2004-03-09 12:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Būtent dėl 2-ojo punkto nebuvimo "Blade Runner" nėra kiberpankas, bet užtat visi kiberpankiniai filmai (ar knygos) turi daug "bleidraniriškumo".
idomiai chia zhinoma skaichiuoji ;) pvz gibsono "Wirtual light" knygoje ash nepastebejau ne lasho cyberpsace'o (niekas i ji nelindo, servaku nenulauzhinejo ir ishvis jis gerai jei paminetas) o knyga puikus cp pavizdys savo stiliumi, personazhais, veiksmo vieta ir siuzhetu. ir tarp kitko jei ash neklistu "bleidranishkumo" oje nera visishkai.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-18 22:16 
Offline

Joined: 2004-03-04 15:55
Posts: 31
Jei nebūtų Exuss, forumas būtų gerokai nuobodesnis. Dabar gi visiems yra su kuo pasiginčyti ir paskaityti, kas pasiginčyta.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited