Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page « 1 2 3 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-19 12:46 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Bu! Nebe tie laikai kai gerai bilekas nors truputi fantastika dvelkiantis. Susirinksit savo pop upus gausit ir turinio kritikos :D Taip, kad nepergyvenkit.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-19 13:11 
Atleiskit, bet bent jau šiandien svetainėje pop-upų nėra (ir nebus tol, kol vėl nesuges serveris ir nepriseis jos permesti į kitą). Taigi, domėtis jos turiniu niekas netrukdo. Na, o forumo turinio kritikos niekas ir neprašė :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-19 14:41 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Aiquen wrote:
Susidaro įspūdis, kad geram forumui svarbiausia ne turinys, o forma. Nupopsėjo Lietuvos fantastai... Žmonės, kas jums darosi?! :evil:
Kas ten pasakė, kad kritika padeda tobulėti? Iš esmės- teisybė, bet per daug kritikos gali atmušti bet kokį norą apskritai ką nors daryti.
Iš dalies taip, forma daug lemia. Nes tik geras dizainas verčia lankytojus grįžti atgal į saitą.
Man jokia kritika neatmušė noro tobulėti, bet jei kada perdarinėsiu savo saitą - teks dalį kritikuojamų dalykų pašalinti, nes bendradarbiauti pasisiūlė tie, kad kritikavo :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-19 16:48 
O žinot, aš pop-up'ams imunitetą įgijau :) Kadangi mano kompiuterį ir taip dėl tam tikrų priežasčių įnirtingai atakuoja visokiausio plauko reklamos... Kol dar jų neatsikračiau, tai forumo pop-up'ai nieko nereiškia :lol: Beje, bent jau man forume pop-up'ai išlindinėja tik atidarant kokius pirmus tris puslapius, t.y. gijas, t.y. vadinkit kaip norit. Paskui jų nebebūna. O puslapyje reklamų išvis nėra, jei neskaitysim privalomos reklaminės eilutės apačioje. Bent jau man nieks neatsidarinėja. Ir tikrai - ar kas nors iš kritikuojančių skaitė mūsų straipsnius? Labai šaunu būtų, jei pakomentuotumėt ne tik formą, kuri, sutinku, gan vidutiniška, bet ir turinį, kuris, mano kuklia nuomone, tikrai neprastas 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-23 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 17:17
Posts: 159
Location: Vilnius
Gerbiamieji, reklamas susirinkom :P
Kaip ir anksčiau - forumas www.tolkien.tinkle.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-23 18:52 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
sis forumas jau geresnis uz ana
taciau yra vienas niuansas.

sis forumas negali aptarineti jokiu ivykiu po to kai golumas ikrito i lava ir ziedas istirpo joje
nes kai kurie asmenys forume vadinami nazgulais, o nazgulas yra "ring wraith" isvertus is black speech kalbos
tokie asmenys po ziedo sunaikinimo neegzistuoja

ar jus jau refordzinot zieda ir kuriat nauja ardos istorija???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-23 19:05 
Ne. Bet forumas įprato gyventi erdvėlaikyje, kuris įgalina išdarinėti dar ne tokius dalykus.

:P

Tolkien Lietuva nazgūlė ir precioussss - Starlin


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-24 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 17:17
Posts: 159
Location: Vilnius
Tiesiog mūsų forume nazgūlų informacinių sistemų materialūs nešikliai yra kitos prigimties, nei iki Žiedo sunaikinimo :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-24 16:34 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
ash asmenishkai tam tolkien tinkle nieko gero neradauw..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page « 1 2 3 4

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited