Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:38

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

XV konventas buvo:
Super! 16%  16%  [ 10 ]
Geras! 32%  32%  [ 20 ]
Normaliai! 26%  26%  [ 16 ]
Kaip čia pasakius... 15%  15%  [ 9 ]
Geriau jau būtų nebuvę... 0%  0%  [ 0 ]
Koks dar <pyyypt!> konventas? 11%  11%  [ 7 ]
Total votes: 62
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 10:55 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Kadangi dalyvavau itin epizodiskai [t.y. islindau tik i viena is daugelio Kono epizodu], tai realiai galiu vertinti tik "Vyrus ne beginklius". Apie troli - no comments, tik Farsui aiskiai bokalai per mazi buvo... Givis-dworfas(kazkodel zydelio kaliyje)-Asia - irgi super. Katino dainavimas pagal ABBA - IMO tragiskiausia viso spektaklio dalis. Isnasa atrode smagiai, tik vat bajerio su "sargibine" kartojimas antra karta man pasirode atrode kazkiek lekstai - butent del kartojimo.

O siaip - viskas buvo cool. Tiesa, jei tarp forumo skaitytoju atsiras vienas (galbut jau ex-)licejistas, kuri sutikau kone, kuriam kazkada vedziau literaturos pamokas apie vidurmazius ir fantastika, ir kurio vardo/pavardes/nicko neatsimenu/nezinau - plz., tegu sukontaktuoja su manim - adis@valhalla.lt

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 11:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Ne visiems taip "nuskilo" - daugelis kazino prasilošė (tarp jų ir užpernai metų kazino laimėtojas KLaustux) 8)
Beje, atsakymas į vieną iš neatsakytų klausimų kazino, frazė:
"Kaip jūs pamenate, prasiveržę prie Žemės keturi desantininkai per tris valandas visiškai sunaikino senovinį Vilniaus miestą ir gerą dalį aplinkinės teritorijos.“
...yra S. Lukjanenko kūrinyje "Sapnų šešėliai" (o ne parašyti Jovaro ar Kulikausko). pasakojančiame apie saujelės žemiečių civiliokų kovą su ateiviais.
http://www.rusf.ru/lukian/books/teni_snov/index.htm
Tomas :P wrote:
Intelektualus kazino - super, tik gailą neatsirado daugiau aukų, sorry dalyvių, o tai būčiau po kono į pliusą išėjęs ( išvaževęs su daugiau pinigų, nei turėjau atvažiuodamas).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 11:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
Gedai, o ką prieš tai sakei? Ir čia buvo lengvas klausimas. Sukčiavote jūs ten aukštame lygyje. Jei ne mano psichokinetinės galios ("dabar bus juoda"), būčiau ir aš prasilošęs.

_________________
Gyvenimas kenkia jūsų sveikatai. Darykite išvadas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 11:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
Na kagi ispudziai tikrai neblogi, nors buvo visko... sudejus visus pliusus ir minusus, pirmuju isejo daugiau...

Ko truko arba kas erzino:
:? truko siek tiek organizuotumo, kai kurie renginiai taip ir neisvydo dienos sviesos
:shock: riteriu pasirodymas siek tiek blankokas, truko veiksmu suderintumo ir sklandumo. Is kitos puses, net baisu buvo ziureti kai metaliniais ginklais kaunasi visiskai nesarvuoti zmones... brrrrr...
:roll: buvo momentu kai teko rimtai pasukti galva, mastant ka cia tokio nuveikus...
:evil: Juodoji subata... keiksmazodziai ir "uzsiloopinusi" muzika, vokalo kaip ir nesigirdejo, tikliau buvo neimanona suprasti ka jie ten dainuoja (jei tai galima pavadinti dainavimu)
:fork: Bonis-zadintuvas...

Kas patiko:
:D Aukcionas - linksma buvo
:lol: "Baba jega" - cool!!! Buvau maloniai nustebintas, kad filmas padarytas Siauliuose
:) Dorado raganu vakarone - nuteike raminanciai.
:) Pasivaikciojimas po nakini Vilniu.
:D Paskaitele apie LARP - buvo skirta naujokam, bet susirinko dauguma jau patyriusiu ar net veteranu. Besiklausant paskaitos man kilo mintis parasyti Lietuvos LARP istorija, bet apie tai atskirtame topike.
:ploti: Oriantacines varzybos... nors nugrybavom gerokai per jas... bet buvo linksma... (tiesa sekmadieni, kazko sunkiai sekesi laiptais laipioti ;) )
:garbinti: Legiono spektaklis - Cool! Super! Fun! ir pan.
:) Maloniai nuteike ir "Crazy" pasirodymas.
:ploti: Koncetas irgi patiko, malonu buvo klausyti Agnes dainuojamu dainu, gerai issidukau kai grojo Vors.
:lol: Literaturinis vinegretas - nors dalyviu buvo mazai, o ziurovu dar maziau, bet buvo linksma paklausyti.
8) Patiko gerai paruosta paskaitele apie vampyrus, nors prisijungiau ne nuo pradziu.
:) Per fendomo posedi suzinojau gana naudingos informacijos apie lietuvos klubus ir ju organizuojamus renginius.

Zodziu Lituanikonas XV, mano nuomone, pavyko. Susitikau su senais pazystamais ir pabendavau su naujais zmonemis. Isgeriau siek tiek alaus... Zodziu gerai ir naudingai praleidau savaitgali...
Lauksim kito Lituanikono, idomu ka paruos Kaunieciai... Ir turiu minti, kad gal 2006 metu Lituanikona pavyktu suorganizuoti Siauliuose...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 11:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Tomas :P wrote:
Gedai, o ką prieš tai sakei? Ir čia buvo lengvas klausimas. Sukčiavote jūs ten aukštame lygyje. Jei ne mano psichokinetinės galios ("dabar bus juoda"), būčiau ir aš prasilošęs.
Tą patį, ką ir dabar - frazės autorius S. Lukjanenko (kazino pateiktas klausimas toks ir buvo - kas autorius?). Aišku, gal ir naivu buvo tikėtis teisingo atsakymo, jei neatspėtas net pirmasis Velso romanas..;)
Be to, tiek ankstesni tiek šių metų kazino pardoė, jog savokos "sunkūs" ir "lengvi" - laaabai subjektyvios


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 13:54 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 17:17
Posts: 159
Location: Vilnius
Labai smagu, ačiū rengėjams ir - ypač - dalyviams. Didžiausia jėga - "Baba jėga". "Vyrai ne beginkliai" - pakankamai įdomu ir smagu. Padarė įspūdį trukmė: tokį dalykėlį parašyti ir repetuoti - ne juokas. Apie vampyrus - labai įdomu, tik keliose vietose reiktų teoriją papildyti ir patikslinti (ir ląstelių nevadinti molekulėmis). Beito paskaita - nenuobodi. Pats geriausias dalykas - atmosfera. Gali vaikščiot su karoliais ant galvos ir jaustis kaip namie :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 14:00 
Offline
prosto Linkis

Joined: 2004-04-07 15:10
Posts: 106
Location: Vilnius/Jonava
Sveiki visi, issimiegoje po cono!

Kiek spejau sudalyvauti kone, tai ispudziai patys GERIAUSI :D

Labai patiko spektaklis :rofl: , paskaita apie Lietuvos ateitis, raganu tortas ( :kramtyti: du gabalus sulapnojau) , ekspres KIUletenis, filmouke (isskyrus Matricos igarsinima :sprint: ), bardu turnyras.

Didziausias nusivylimas: paskaita apie kiberpanka, tiksliau jos nebuvimas :cry:
Gaila, kad nebuvo filksingo.
Koncertas buvo per garsus, bent jau man i gala galva isiskaudejo. O subatos vienos dainos zodziai girdejosi ("sokiai pokiai diskatieka siandien groja subata") :) man labiausiai patiko Agne (aciu uz Animal Instinct) ir ex Uokenbirds, ar kaip ten jie :?

Beje, pritariu pakruojieciams, kad reiktu kokio vakarelio/pasisedejimo/ susipazinimo. Sis konas man buvo pirmasis ir susipazinau su gerokai maziau zmoniu, nei tikejausi (nors sedejau registraturoje :roll: ). Todel senbuviu prasau nepykt, kad ju nepazinau ir reikalavau vardu bei pavardziu :wink:

Linkis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 14:15 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Man labai patiko dalyvauti kone kaip vartotojui. Na, beveik kaip vartotojui :) Dėl vienų ar kitų priežasčių nemačiau daugiau negu pusės renginio atrakcijų, todėl nelabai galiu ką spręsti. Bet užtat pakritikuoti galiu :-)))

Mano nuomone, renginio vieta buvo bloga. Kadangi dislokacija "centras" man nėra joks pliusas, jokio pranašumo net prieš tuos pačius RMTKR aš neįžvelgiau (lyginu su RMTKR, kuriuose liftas veikia).
a) patalpos elementariai per mažos
b) tragiška ventiliacija
c) problema su baldais (stalų buvo per mažai)
d) problema su alum (galit sau žvengt, bet man atrodo, kad tai - pakankamai rimta problema: tai, kad negalima buvo visur vaikščioti įsikibus už bokalo, buvo suxx, tuo tarpu konas tikrai nebuvo "blaivesnis", negu kiti - kas norėjo, prisiliuobė anyway)

Spektaklis buvo, ee, toks pat geras, kaip ir kiti Tapino spektakliai, išskyrus savo didžiausią minusą - miuziklinę dalį. Idėja padainuoti ant scenos buvo graži, tačiau nepasiteisino, mandagumo dėlei suverskime visą kaltę ant aparatūros. O šiaip bendras vaizdas - staraja kompanija rešila triachnut starinoj. Didžiulis jiems respectas už susiorganizavimą - ko gero, joks kitas klubas, išskyrus Legioną negalėtų to padaryti, ir joks kitas fendomo žmogus, išskyrus A. Tapiną, negalėtų to pastatyti. Nors, jei kas nors mane įtikins (darbais, o ne žodžiais), kad aš neteisus, labai džiaugsiuos :wink:

Filmaokės idėja, ko gero, pati geriausia idėja konvente (ne, antra pagal gerumą - geriausia buvo raganų idėja visus nachaliavu pavaišinti tortu). Belieka ją truputį pavystyti - o kodėl gi patiems organizatoriams neparuošus poros tekstų? Niekas gi nereikalauja Goblino lygio (nors, reikia pastebėti, jei tendencija išliks, greit jo lygį galės pasiekti kiekvienas), bet padaryti porą scenelių fendomo ar bendrafantastinėmis temomis tikrai įmanoma.

Bardų turnyras truputį nuvylė, pernai Kaune buvo žymiai geresnis (bent jau užduočių kiekiu), ir, nors Fox'as ir anonsavo, kad viskas bus "kaip visada", geriausius aspektus, ko gero, pasiliko kaunietiškiesiems konams. Ką gi, jo teisė :wink:

Dėl geimų, tai viskas buvo pakankamai blogai organizuota, ir nėra daugiau ko kaltinti, išskyrus mane. Na, bet, manau, pagrindinis tikslas pasiektas buvo - kas norėjo RPG, tas jo gavo. Jei ne, tada galit tipo reikšti pretenzijas ir galvosim, kas buvo blogai, bet geriau kitame topike.

Asmeniniai "respect, (wo)man":
1) org. komitetui su Edita priešaky už tai, kad visa tai apskritai įvyko;
2) smeli, už ištvermę lakstant su orko apranga per visą koną
3) pencil, už plieninę valią
4) devasui, už flexibility
5)sExpress biuletenio leidybinei grupei už operatyvų aktualaus leidinio pateikimą
6) Dorado raganoms ne šiaip respect, bet dar ir daug daug bučkių.

Didelis prašymas žinantiems pateikti kono statistiką (kiek žm. dalyvavo ir t.t.)

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 14:47 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Aga, minusai.
Per maža Videomaumo salikė. O ir į mažąją kajutkompaniją kartais būdavo sunku prasibrauti.

Patalpų būklė - konventų istorijoje kažin ar pasitaikė, kad patalpos po renginio būtų geresnės būklės, nei prieš - kuoptasi prieš konventą buvo tikrai daug ir energingai (ir ne vieną vakarą), be to, patalpose nebuvo beveik jokio baldo (tad nusiskundžiantiems jų negausa tereikia įsivaizduoti kiek buvo tampomasi, kad ir su kėdėmis salėje). Todėl, imho, liūto dalis pastangų buvo nukreipta ne programos gerinimui ir renginių tobulinimui, o elementariausiems dalykams ir poreikiams - kad žmonės paprasčiausiai turėtų kur atsisėsti, kad spynas galima būtų atrakinti ir užrakinti ir kad šviestų elektros lemputės.
Kita vertus - tokių "aptrintų" patalpų neprireikė itin saugoti ir niekas nedarė tragedijos iš batu palikto juodo dryžio ant sienos.

Paradoksalu, bet man asmeniškai l. nepatiko "bendro pasibuvimo" pojūčio nebuvimas - pasibaigus renginiams vakarop žmonės paprasčiausiai išsiskirstydavo grupelėmis po artimiausius kabakus ir tokio vieno "tūso" kaip Kaune neišėjo. Konvento baras turi būti vienas ir didelis (o jei ne vienas, tai galėtų būti natūraliu traukos centru,. pvz., nuolaidomis alui).
Galbūt tokio bendravimo ir susipažinimo pasigedo ir "Selijos" prezidentas, surengęs gal tik kiek mažiau įspūdingesnį "pasirodymą" nei Sharpas pernai... 8) (nors klausant jo susidarė įspūdis, kad žmogus tiesiog pirmą kartą renginyje, kas keista tokiam senam klubui kaip "Selija").

Susumuojant alternatyvios patalpos (kolegija, buvusi netoli naujųjų Viloniaus dangoraižių) vargu ar būtų buvusios prastesnės už turėtas:
+mažesnė kaina, švaresnės (su baldais) patalpos, viena didelė salė alinimuisi, salė teatrui, berods ne prastesnė, aplinka (naujasis miesto centras - ech, kaip norėjosi pamatyti riterių kovas, pvz. dangoraižių fone)
- kiek mažesnės bendros patalpos, koridoriai, bėgiojimas laiptais (bet jais bėgiota ir Vaidiloje).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-10 16:21 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2004-01-25 0:05
Posts: 109
Location: Vilnius
Vilniečiai, norintys gauti CD su konvento nuotraukomis, rašo emeilą adresu koord@fantastika.lt ir tikisi jį gauti :)

_________________
Don't fuck with librarians.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited