Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 113 14 15 16 17 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Nuo purtimo Frankas sunkiai praplesia akis:
-Nee.... dar penkias minutes, mokytojau... - pro miegus panoseje murmteli jis - Oi, mano galva - sunkiai atsidusta po to, susivokes, kad visgi "miegojo" ne namuose.
-Tu... - tik istaria pamates mergina kuri ji purte. Zvilgteli i ja dar karta ir nieko nesuprasdamas su nedidele viltimi i sioki toki paaiskinima ziuri i jos akis.
Prisiklauses bendrazygiu kalbu apie "privatuma" Frankas sunkiai stojasi nuo zemes vis panoseje bambedamas, kad jam niekaip neiseina issimiegoti nuo pat keliones pradzios.
-Kada nors... - murmteli ziuredamas i Madera. Paziuri i Frydricha. Netgi tas isdidus kvailys dabar atrode sutrikes... atrodo buvo ko. - Busiu kur nors netoliese ir eina lauk pro duris.
-Labanakt, ponia. - atsisveikina su pikta moteriske kuri taip skaudziai musasi su savo botageliu.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-28 9:05 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
O tuo tarpu Tamyras perkrato galvoj kovos su vampyrais zinias. Cesnakai, kryzius, kuolas i sirdi, sidabrine kulka, tfu tu strele... e ne strele - vilkolakiams ir be to jofana - brangu!. A! Kuolas i sirdi! O as kaip tik keleta tokiu kuoliuku turiu. Ir imu nuo streliu antgalius nuimineti. Hm, javelinai irgi neblogai butu, bet per stipriai pritvirtinta...

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-29 15:34 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas:
///pagyvenusios damos nera akiratyje///

2 Tamyras:
///tai tu atsisedi prie lauzho ir pradedi nuimineti nuo streliu antgalius? nunu.///

2 all
///frydrichas: savoir faire roll succeeded by 5///
- O toks jau mano trupes klajokliskas gyvenimo budas. Pasiuntiniu stovykloje man pasidare kiek nejauku, todel mes skubiai pakilome i kelione -
Tad pirmyn
Ikandin
Tos Klajokliu zvaigzdes
I rytu
Puse tu
Iseini
Be tevu
Be namu
Nieks ju nesiilges
Svecioje
Salyje
Vieni


Cia as saugus - Fazlvaga gerbia ir skaitosi su juo net pats Roderikas, o jo Uzuoveja garseja visame regione kaip saugi vieta, kas tave besivytu. Man idomu butu suzinoti, kuo gi ten baigesi visa ta linksma istorija su tragiskai zuvusia sosto ipedine, - Madera plesriai syptelejo. - Pasiuntinys pats kaltas: Estalija neturi nieko pries Imperijos sajunga su Norska, kadangi Chaoso intervencija mums taipogi visiskai ne prie sirdies. Bet tardamasi su tamsiaisiais elfais, Imperija pazeidzia pati humaniskumo principa - negalima vistu tarpusavio rietenose kviestis lape pagalbon. Kaip gyvena kunigaikstis fon Lerbachas? Roderikas dar neisbande ant jo savo kuolo?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-30 1:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
- Is tikruju mes nesame tie, kurie sprendzia su kuo kokias sutartis sudarineti, mes zinote, ne tokie jau ir dideli zmones ir zinote turime savo virsininkus. Bet yra dalykai, kurie ir maziems zmogeliams suvokiami. O butent - zmogzudyste. Negerai, oj negerai Madeira su graziaja Brunhilda pasielgei. - pasakau tai dedamas strele be antgalio atgal i strelide. - Ir nebus tau uz tai atleidimo, kad ir kokiu motyvu tu tai padarei vedamas.

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-31 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Sukandes dantis klausiausi Maderos pasakojimo - niekshelis, pasirodo, laiko visa tai linksma istorija ir dar shypsosi bjauriai.
Pamates Tamyra, kalbanti dalykus, kurie man visishkai nepatinka (Maderai neabejotinai irgi) ir aktyviai beruoshianti priemones reikalu sprendimui, rushchiu zhvilgsniu sulaikau ji, vildamasis kad barbaras supras, ko ish jo norima. Po galais, nejau jis vel viska sugadins? Jeigu zhvilgsnio nepakanka, pasilenkes kumshteliu jam ir tyliai ishkoshiu:
"Prince.. ir vel jus.. liaukites, chia juk paskutine priemone.."
Atsisukes velei i Sida atsakau, pro ausis praleides klausimus apie kuolus ir kurfiursta:
"Taip.. eiles labai grazhios, bet ne ju mes pasiklausyti atejome. Sakot pasidare nejauku? Ish ties, zhinant, kad netoliese guli nuzhudyta jauna mergina gali buti sunku jaustis gerai, bet begti... pats kalbejote apie zhmogishkuma, o negalite net sulaukti veliones pagerbimo apeigu? Ar bent pareishkete uzhuojauta? O nuo ko jus, sakykite, slepiates shioje Fazvalgo uzheigoje? Doras zhmogus, ko gero, neturetu bijoti nieko, jei jo sazhine shvari? Ir istorijos su princese ash jokiu budu nepavadinchiau linksma. Shitaip sakydamas jus izheidzhiate ne tik Norskos valdova, bet ir apskritai visus zhmones, iskaitant ir mane, kuriuos bent kiek sukrete shis shiurpus ivykis. Kaip matau gyvenime toli grazhu ne vien eiliu kurimu uzhsiimate - Estalijos pozicija shiame reikale ir kiti politiniai faktai jums daugiau nei aishkiai zhinomi. Hm, tad sakykit pone Madera, kokiu ish ties tikslu ir kieno siustas jus atvykot i Kalmara, prisidenges bardo su trupe vardu, ir ish jo pabegot? Ir prashau, atsakykite tiesiai, neapsunkinkite labiau padeties..."
Po shiu zhodzhiu dirsteliu i Tamyro ginklus, neva noredamas tik pazhiureti ar jis jau padejo juos i shali.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-31 16:42 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas pritariamai palinksi, girdėdamas Frydricho kalbą. Taip pat įdėmiai tyrinėją Maderą ir aplinką - gal ką nors svarbaus pastebėsiąs. Svaidomasis peilis, glūdintis ilgoje marškinių rankovėje, taip pat parengtas. O kadangi Frydrichas viską pasakė atvirai, galbūt netgi bus muštynės. O protingiausia būtų pakviesti dar ir šeimininką, globėją, kad išgirstų visą tiesą apie savo svečius ir kokias pasekmes jų buvimas čia gali sukelti...

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 14:20 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Klausantis Frydricho žodžių, estalo šypsena darėsi vis labiau ir labiau įtempta, galų gale jis jau atvirai niršo. Galų gale jis pertraukė Frydrichą:
- Žmogškumas? Užuojauta? Imperija atsiuntė į barbarų žemes vampyrą, kad jis derėtųsi su tamsiaisiais elfais. Jei derybos būtų sėkmingos, mirtų tūkstančiai. Ir tu man prikaišioji vieną mirtį? Apeliuoji į MANO žmogiškumą?
Maderos vyzdžiai susitraukė į taškelius, kai jis sekantį kartą prasižiojo, jo burnoje sublizgo vilko iltys. Vampyras šoko iš vietos ir, perskridęs per laužą, kibo į atlapus bajorui. Tamyras skubiai išsitraukė iš strėlinės paruoštąją strėlę, į ranką Barakudui slystelėjo durklas. Magdalena įsikibo į ranką Frankui, maldaujančiu žvilgsniu ji purtė galvą.
Strėlė klajoklio rankoje suminktėjo ir sulinko. Žvilgtelėjęs į ją, Tamyras pamatė, kad laiko rankoje mažytė ploną besirangančią gyvatę. Pirato durklas nulėkė į šoną ir įsmigo į vežino šoną. Madera praskriejo atgal virš laužo iržnektelėjo į tą pačią vietą, kurioje ką tik sėdėjo. Frydrichas, iš siaubo gaudydamas orą, ranka instinktyviai čiupinėjo kaklą, ieškodamas dviejų skylių.
- Sidai, tvardykis. - pažiūrėję į tą vietą, kur ką tik sėdėjo įspūdingoji blondinė, visi pamatė smuklininką; vyriškis sėdėjo ir susimąstęs žiūrėjo į ugnį. - Mano Užuovėjoje niekas nieko nežudys, tai pati švenčiausia taisyklė. Metre Barakudai, aš puikiai žinau viską apie savo svečius - kaip ir ne pernelyg giliai slepiamas jų mintis - kitaip paprasčiausiai nesuteikčiau jiems apsaugos. Geriau paklauskite savęs - kodėl jūs čia? Aš nesugebėjau to išskaityti, nes jūs ir patys apie tai negalvojate. Įsileidau jūsų margą kompaniją į savo namus, nes man buvo smalsu. Galite laikyti mane kvaištelėjusiu seniu - juk man jau 700 metų, daugiau net nei tau, Sidai, tu gi žinai. Bet kodėl jūs atvykote į šitą mažą šiaurės uostelį?

- Aš čia todėl, kad esu savo tėvynės patriotas! - užriaumojo Madera.

- Ir dar todėl, - linktelėjęs su pašaipa pratarė magas, - kad tau patinka būti šnipu, puikuotis prieš savo kaimenę, - Fazlvagas mostelėjo link būrelio estalų, - ir iš elementaraus nuobodulio. O ko čia ieškote jūs, Imperijos pasiuntiniai?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 15:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas, patenkintas, kad viskas baigėsi ne taip jau blogai, atsisuka į šeimininką:
- Jis - ne paprastas šnipas. Jis taip pat ir princesės žudikas. Tiksliau - žudiko, pakišusio Roderikui kurfiurstą, bendrininkas. Ir mes atvykome jo sulaikyti.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 15:57 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Fazlvagas, šypsodamasis, papurtė galvą:
- Ko jūs čia atvykote nesunku suprasti. Jūs atvykote todėl, kad jums liepė Smergas. Bet kodėl čia atvyko kiekvienas iš jūsų?

///nagi, paskaitinėkit savo char-sheetus, what is you purpouse here? Disai, advantagai - kas jus čia atvedė? Na arba iš žaidimo eigos, biografijos. Cmon, people, užteks reaguoti į meistrą, pasukit ir patys smegenis///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 16:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Grintonas bando mintyse sudelioti ivtykius: "Ghm, reiskias, derybos su barbarais tik priedanga deryboms su dark elfais. Idealiu atveju turejo pavykti ir vienos ir kitos derybos. Taciau Imperijos vampyro derybas bando suzlugdyti Estalijos vampyras. Jei buut rastas princeses lavonas tai visiems pasidarytu aisku, kad tai vampyro darbas ir turbut butu issiaiskinta, kad Kurfiurstas vampyras. Tai is karto suzlugdytu derybas su barbarais, bet ne su dark elfais. O estalams gi rimta pavoju kelia tik Dark Elfai su savo laivynu. Taigi kokia nauda zudyti princese? Viwetoj to galejo gi pasiuntine bandyti nudaigoti" ///prasau mane pataisyti jei kur akivaizdziai suklydau. Taip turbut ir bus, bet pasvarstyt idomu ;]///
Grintonas apsiziauge, kad pagaliau atsirado proga isiterpti i pokalbi:
- Aas tai savo plunksna istorija kuriu, tokie idomus ivykiai negali likti neuzrasyti! Teisybes nepaslepsi!
Ir baisei savim didziuodamasis, reiksmingai linkciodamas galva apzvelgia visus sedincius aplink lauza

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 113 14 15 16 17 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited