Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 10:37

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 113 14 15 16 17
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-16 9:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Tamyras staiga pralinksmejo:
- Pone Fazvalgai! Gal jus teiktumetes si [parodau i Madera] puiku svecia dar uzimti siam vakarui, kol as su savo biculiu [parodau i uzanti kur snaudzia voererekas] sulastysim pirmyn-atgal?
Paskui surimtejes:
- Nezinau, Sidai, samoningai tai darote ar ne, bet jus patys stumiate Imperija i chaoso glebi. Zlugus sajungai su Norska Imperija tik dar daugiau taps priklausoma nuo d-elfu. Nu neapleidzia manes nuojauta kad butent sito jums ir reikia. Aisku is manes juru strategas nekoks, bet leiskit paklausti - ar jums is tikro tos slovingos estalu laivyno pergales atsiejo taip jau svariai???

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-20 20:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
- Imperijos laivynas visada buvo niekam tikęs, ir estalai juos sumušė kuo doriausiai, - piktai vyptelėjęs atšovė Madera Tamyrui. - Vienintelė parama, kurią mes gavome - tai Tilėjos pagalba ir Bretonijos nesikišimas. Bet čia... Čia mane apgavo! Atgal aš negrįšiu, nes ten mane iškart nužudys - jūs ar jūsų valdžia. Auštant aš palieku Norską. O vardo aš negaliu pasakyti, kadangi tas šunsnukis uždėjo man blokadą - aš negaliu jo išduoti, ir nežinau, ką gi daryti...

- Aš žinau! - staigiai išsitiesė mergina, sėdėjusi šalia Franko. - Aš mačiau tą niekšą ir, tikriausiai, pamačiusi jį pažinsiu. Tiksliau, aš nemačiau jo veido, bet girdėjau balsą. Sidai, sire, plaukite tėvynėn. Aš turiu apginti mūsų garbę.

- Na ką gi, tu pati pasirinkai. - linktelėjo vampyras. - O jūs, senjorai, jei norite su manim susitikti be magiškos rankos, globojančios abi puses, perduokite savo sąlygas per ją. Aš būsiu labiau nei laimingas suteikti satisfakciją kažkam iš jūsų ar dar kažkam.

///scena kaip ir baigta. Fazlvagas pakviečia jus pernakvoti ir nemokamai pasilinksminti jo Užuovėjoje, pats naktį praleidžia su jūsų naująja pakeleive. Sekanti scena prasidės išvykstant atgal į Kalmarą. Jei kas nors nori ką nors prasmingo padaryti iki tol, deklaruokite. Ulma grįš paryčiais iš liavo, nieko gero jame neradusi, bet laiminga :roll: ///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-20 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
///Tik palinkiu labos nakties merginai ir keliauju lauk is "Uzuovejos" kur i grazesne vieta lauke...///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-21 9:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Tamyras riebiai nusispjauna ant zoles:
- Bliamba, tai taip iseina kad ir sitas paslemekas nekaltas. Eina sikt, jau trecia vampyra gaudysim. Kas tiems paragaro isperoms pasidare, nieks atsakomybes neprisiima.

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-21 10:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Pries einant miegot pagaliau prisedu uzrasyti viska kas nutiko iki siol ir einu miegot. Is ryto pasiimu savo rasala is seimininko.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-25 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
//nedarau nieko ypatingo. hm, kazhko apmirem che.. negerai///


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-25 18:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
///apmirem, apmirem... miegam gi!///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-25 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
///ilgas miegas sakychiau.. ar tik ne letargo? :( ///


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-26 21:32 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas apibendrina labai trumpai:
- Na, garbūs ponai, kaip sako vienas mano draugas - the game is afoot! Gaila, kad misija nesibaigė, bet gerai, kad sužinojome šį bei tą naujo ir galėsime grįžti bent jau pakeltom galvom. Tačiau dabar labai, labai reiktų pasiilsėti. Ir, pasakysiu - nuo tos politikos jau vemti verčia :x

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-05 20:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///Mano sąžinė buvo pažadinta ir nusprendžiau po pusantro mėnesio pertraukos dėlto pratęsti žaidimą
Už šią sceną visi dalyvavusieji gauna po 1,5 taško, use tem wisely///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 113 14 15 16 17

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited