Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-15 14:43 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Mr. T's a faggot wrote:
Vyrai, atsipeikėkit!
Juk nebūna taip, kad koks nors įvykis atsitinka tik vienintelį kartą gyvenime...
O dėl to, kad pirmą kartą įeini į pastatą, ir toks jausmas - kad čia kažkada gyvenai, ir viskas atrodo pažįstama, nors tu net vaikystėje niekada nesi čia buvęs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-16 16:28 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Tačiau tu vaikystėje esi buvęs pastatuose apskritai, ir kai kurių kai kurios detalės gali būt panašios. Kai smegenyse tiek informacijos, nenuostabu, jog kartais kas nors susiplaka ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-16 23:49 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-05 17:55
Posts: 7
Location: Vilnius
Exuss wrote:
O dėl to, kad pirmą kartą įeini į pastatą, ir toks jausmas - kad čia kažkada gyvenai, ir viskas atrodo pažįstama, nors tu net vaikystėje niekada nesi čia buvęs.
Paprasta. Juk visi pastatai nėra vienintėliai tokie visame pasaulyje...
Galbūt kažką matei per teliką, apie jį skaitei, galų gale svajojei...
Mokslinikai jau seniai įrodė, kad prie deja-vu neretai prisideda sapnai, kurie niekur neišgaruoja, o nusėda giliame atminties kamputyje.
Mano manymu visi tie deja-vu, praeiti gyvenimai, astralinės projekcijos, auros t.t... ir pan... Yra tiesiog šyzova superstichija.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-18 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Мы - не предметы, мы не имеем твердости, мы безграничны. Мир
предметов и твердости - это только способ сделать легким наш проход по земле. Это только описание, которое мы создали, чтобы оно помогало нам. Мы, или вернее наш разум забывает, что описание это только описание и таким образом мы заключаем целостность нас самих в заколдованный круг, из которого мы редко вырываемся в течение нашей жизни.
(Kastaneda)

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-18 12:26 
Tpfu, ir anas (Kastaneda), pasirodo, fantastas praklentas. :lol: Nors jo stuffo apart šio niekad neskaičiau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-19 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Siaip, deja-vu yra kai kuriu psichiniu ligu simptomas :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-27 15:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-27 13:09
Posts: 32
Location: Vilnius
Aišku jau jaučiu kaip mane greit pradės vadint šizofreniku, psichiniu ligoniu ir taip toliau, bet man nuo pat vaikystės dažnai pasitaikydavo deja-vu, o prieš kelis metus aš ne tik akimirksniu atpažindavau deja-vu pradžią, bet ir spėdavau prisimint kas įvyko keliom sekundėm į priekį. Spėkit ką - tai visada pasitvirtindavo, norėjau aš to, ar ne.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-27 15:11 
Aha, atspeti labai lengva: pamatai, pvz., atskrendancia taiklia sniego gniuzte ir dar speji pagalvoti - sita jau kazkur maciau, tuoj atsitrenks man i galva. Ir tiksliai, pataike ! Vualia, stebuklas! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-27 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-27 13:09
Posts: 32
Location: Vilnius
Labai šmaikštu, bet ne į vieną potemę (kurių yra dvi) nepataikei :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-28 5:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
Pamastymui: Sakykim deja-vu nera tik prisiminimas kasko jau buvusio. Nes sakykim kai eini i nama, manau jau suvoki, kad kaskada ejai i nama. Manau kiekvienam buvo deja-vu, ir manau retam buvo atskrendanti sniego gniuzte ar nelemtas ejimas i nama :D (tokiu dalyku automatiskai nelaikytumem deja-vu, juk ligota), bet manau nutinka taip kad tikrai atrodo pirma karta gyvenime. Zodziu atgal prie pamastymo - laiko duobes, mitas, legenda, realybe, ateiviai - velnias zino. Stai sedejau ir sugalvojau, kad deja-vu yra laiko duobe, kuria deja yra labai mazyte. Man kai buvo deja-vu tai viskas prabego labai greitai, kaip sapne, viskas prasideda mastymu, kad kaskur tai jau girdejau, o tada kaip sapne, kaskur pasamonei sudeliojam kaip viskas buvo, o tada bum viskas jau pasibaige ir akurat buvo taip kaip galvojau.

P.S. visa sita mano rasliava galima laisvai naudot kaip apsakymo, filmo, romano ar pns. siuzeto pagrinda, su viena salyga, kad kuris nors veikejas bus pavadintas KazE :)

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited