Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2004-10-07 12:26 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Iskilo tokis klausimux

kiek mes priimam fantastika i save
toks ispudis susidare kad dauguma ziuri i ja is salies, diskutuoja kaip apie koki lavona, taciau jokio noro padalyvaut, pavaidint

rpg zaidejai atvirksciai, verziasi i fantastikos pasauli
yra net visai nezaidzianciu, bet gyvenanciu tomis idejomis

o kiti ka mano apie tai?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Kaip patiko per viena interviu (kazkokia gyvenimo budo tipo laida) korespondente, nezinanti kaip cia pasnekint, Maskoliuno paklause:
- Ar yra ateiviai zemeje?
Maskoliunas:
- Zinoma yra.
Korespondente suglumo ispute akis ir pasimete. Tada tas atsake:
- Visu pirma as ju pradeciau ieskoti arba psichiatrinese ligoninese (nes kurgi kitur uzdarys ateivius, jei jie issiduos) arba tarp politiku (nes paprastai ateiviai siekia uzgrobti valdzia)

Be to chvostikas labai teisingai apie savo buta pasake, kad butas jai - simbiotas.

Va kokia turi buti tikro fantasto pasauleziura!

_________________
it's all in your head


Top
   
PostPosted: 2004-10-07 12:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
smeli wrote:
Iskilo tokis klausimux

kiek mes priimam fantastika i save
toks ispudis susidare kad dauguma ziuri i ja is salies, diskutuoja kaip apie koki lavona, taciau jokio noro padalyvaut, pavaidint

o kiti ka mano apie tai?
O kas cia blogo, buti stebetoju? Ir kodel kaip apie lavona, jeigu man visai nesinori lakstyti po miskus ant mediniu zirgeliu? :twisted:
As, pvz, dar kartais apie karus ar politika diskutuoju (kaip ir daugelis zmoniu) - ir taipogi jokio noro padalyvaut. Kaip ir daugeliui. Mediniai zirgeliai - skonio reikalas.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 13:49 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
o kai kitas zmogus vaidina koki fantastini heroju per Cona, tai durnium laikai ji ar zaviesi juo?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
Na, saves turbut ne visai noreciau priskirti prie fantastu, kurie yra perskaite daugybe fantastiniu knygu. Tiesiog, manau, vaikysteje esu perskaites gal tiek pat, o gal ir daugiau uz dauguma, PASAKU. Ir mane pvz. veza labiausiai fantasy RPG. LARP ideja irgi veza labai labai, tiesiog vis nepasiryztu tam skirti tiek laiko, nes gal jo nera taip ir daug... O aktoriumi visada svajojau tapti, deja gyvenimo aplinkybes truputi kitaip susikloste ir as juo netapau. :/ Na, zinoma, ta dalyka galima po truputi taisyti, smeli - kaip LARP aktyvisto noreciau paklausti - gal turi kokiu konkreciu realiu pasiulymu, kaip sias savo svajones galeciau igyvendinti? :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 14:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
smeli wrote:
o kai kitas zmogus vaidina koki fantastini heroju per Cona, tai durnium laikai ji ar zaviesi juo?
O tik tie du variantai?
Man kazkaip ne vienas netinka - nei durnium laikau, nei zaviuosi. Tiesiog tai ne man. O jei kazkas tame atranda dziaugsma - veliava jam i rankas ir tegul dziaugiasi, Negi gaila? :)


Top
   
PostPosted: 2004-10-07 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-21 12:16
Posts: 69
Location: Vilnius
smeli wrote:
Iskilo tokis klausimux

kiek mes priimam fantastika i save
toks ispudis susidare kad dauguma ziuri i ja is salies, diskutuoja kaip apie koki lavona, taciau jokio noro padalyvaut, pavaidint

rpg zaidejai atvirksciai, verziasi i fantastikos pasauli
yra net visai nezaidzianciu, bet gyvenanciu tomis idejomis

o kiti ka mano apie tai?
Na tarkim man daug lengviau isijausti i veikeja zaidziant stalo rpg, nei tarkim butu larpe. Turiu omeny, kad jei larpe laksto koks 2m ugio bicas ir vaidina dworfa, tai kazkaip man tai nekaip atrodo (aisku nesakau, kad reikia buti liliputu, kad dworfa vaidinti) taciau visi sitie dalykai isnyksta prie stalo, ant savo veikejo lapo uzraius "Rase: dworfas".

_________________
"The Nazgul they were; the Ringwraiths, the Enemy's most terrible servants; darkness went with them and they cried with the voices of death."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 14:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Na, man, pvz., kur kas idomiau vietoj larp rausti koki sena apkasa, zaisti tinklini ar, galu gale, dalyvauti istoriku-rekonstruktoriu renginyje.
O fantastika "vartoju" tradiciskai - knygu, filmu perziuros (perskaitos) forma, rasineju, domiuosi literatura. Larp-as: idomi , bet ne vienintele "tikro fantasto" (imho, aisku) veiklos forma.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
bangis wrote:
smeli wrote:
o kai kitas zmogus vaidina koki fantastini heroju per Cona, tai durnium laikai ji ar zaviesi juo?
O tik tie du variantai?
Man kazkaip ne vienas netinka - nei durnium laikau, nei zaviuosi. Tiesiog tai ne man. O jei kazkas tame atranda dziaugsma - veliava jam i rankas ir tegul dziaugiasi, Negi gaila? :)
Buuuuutent. O siaip man labiau prie sirdies profesionali vaidyba ir diletantais imitatoriais as neypac zaviuosi. Ju teise vaidinti ka nori, mano teise nesizaveti kuo noriu. :-P

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Profesionalus aktorius nuo larperio skiriasi tuom, kad aktorius vaidina del publikos, o larperis - del saves. Tik nesuprantu, kodel toks larperis turetu per kona jaustis nepatogiai...

_________________
it's all in your head


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited