Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-17 2:07

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

Ka Jus manote apie Cube siulomus pakeitimus?
Sutinku su visais punktais 10%  10%  [ 4 ]
Nesutiku is principo - gerai kaip yra 49%  49%  [ 20 ]
Sutinku su islygomis - pastabos pateiktos mano poste 12%  12%  [ 5 ]
Keisti reikia, bet ne taip - pastabos pateiktos mano poste 5%  5%  [ 2 ]
Manes tai nedomina 24%  24%  [ 10 ]
Total votes: 41
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-13 18:01 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Is kur tas neramus deja vu? Ka visa tai man primena?
A!
Exuss!

Tik aciu dievui Cube <...> didvyriskai kaunasi nelygioje kovoje pries sio forumo galinguosius. O apklausa is principo vel sudaryta neteisingai imho, butu pakake atsakymu "taip, ne, nezinau", kam tie prikolni komentarai?

Ir, o galingieji moderatoriai, na bukite tokie geri ir gailestingai trindami bei gi perkelinedami svetimas mintis teikites nors karteliais pademonstuoti savo subjektyvios isminties kloduose gimusius motyvus taip pasielgti. Amen.

<<<moderated by shizzar: pasalinti izeidziantys epitetai Exuss atzvilgiu, kurie pagimde offtopini fleima tarp golemo ir Kojak. Fleimas istrintas>>>

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-13 18:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Cube yra raginamas pakeisti pirmaji sio topiko posta kaip tinkamas, iskaitant ir klausimus. (situo klausimu as galiu klysti, bet, man atrodo, juzeriai gali keisti savo paciu postus, o butent tam as ir padariau Cube pirmojo posto autoriumi). Visas jo pranesimo tekstas yra paliktas kitame topice. Jokio asmeninio karo cia pradeti as nesiruosiu, jei pageidaujate, galiu isvis nieko nekomentuoti, atsakydamas tik asmeniskai man uzduodamus klausimus. Sita apklausa, imho, geriau parodys, reikia kazka keisti forumo tvarkymo metoduose, ar ne.

2 golemas: apklausos klausimai "prikolni"? :o "taip", "ne", "nezinau" palieka mazai laisves, ir jie atitinka pirma, antra ir paskutini klausima.
O mano motyvai nurodyti tame topike, is kurio perkeltas postas.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-13 19:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-23 16:18
Posts: 40
<<<moderated by shizzar: pirmas ir paskutinis kinietiskas perspejimas. Jei ir toliau bus rasomi asmeniniai pranesimai viesai, trinsiu. Kadangi visas sitas postas skirtas tik man asmeniskai, atsakysiu i ji PMu.>>>
shizzar wrote:
Cube yra raginamas pakeisti pirmaji sio topiko posta kaip tinkamas, iskaitant ir klausimus. (situo klausimu as galiu klysti, bet, man atrodo, juzeriai gali keisti savo paciu postus, o butent tam as ir padariau Cube pirmojo posto autoriumi). Visas jo pranesimo tekstas yra paliktas kitame topice. Jokio asmeninio karo cia pradeti as nesiruosiu, jei pageidaujate, galiu isvis nieko nekomentuoti, atsakydamas tik asmeniskai man uzduodamus klausimus. Sita apklausa, imho, geriau parodys, reikia kazka keisti forumo tvarkymo metoduose, ar ne.
Shizzar, jei manai kad reikia apklausos - gerai as tokia sukursiu, bet as pats o ne tu kalbedamas mano vardu. Ir sita, kur as klausimu redaguoti negaliu ir jau privaryta tiek propagandos - prasau uzlokinti. Cha - grazus punktas "gerai taip kaip yra". As visada maniau kad yra taip jog jei tu aname topike moderu issakytu dogmu nepazeidi - uz savo posto turini gali buti ramus. O pasirodo ne, ko gero salia dar reikia paklausti - o kaip jus manote kaip dabar yra?

Antra - kad sukurti apklausa man butent reikia, kad asmeniskai atsakytum i cituotame poste uzduodamus klausimus. O tai vel bus kad yra apklausa bet kazkodel jos rezultatu niekas is moderu lig siol susumuoti negali. Tagi apklausa lokink, o trynimo temoje - atsakyk.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-13 23:15 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
<<<moderated by shizzar: asmeninis najiezdas ant golemo; istrinti visi pranesimai, atsakantys tiesiogiai i sita zinute>>>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-13 23:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-23 16:18
Posts: 40
<<<moderated by shizzar: Cube tiesiog nesuprato, kas yra asmenine zinute. Asmenine zinute yra tokia forumo paslauga, paciame lango virsuje reiketu ieskoti uzraso "Jus turite nauju pranesimu", ant jo spausti ir rasti asmeniniu zinuciu sarasa. Vat ji ir skaityti. O paskui dar karta galvoti, ar varineti red.kolegija kaip klebonui klapciukus, ar ne>>>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-14 9:24 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
<<<moderated by shizzar: pasalinta dalis, kur Kojak elementariai izeidineja golema, palikta ta dalis, kuri turi kazka bendro su diskusijos tema>>>
O kam? Beviltiska... Kiekvienas meginantis cia tureti kitokia nuomone
bus pakrikstintas Exussu... ar kitu nelabuoju.

Stai Jums moderatoriai ir offtopikas. Have a nice day.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-14 9:37 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
asmenishkai balsavau uzh 2 punkta. pirmiausiai todel, kad man nepatinka tas lockinimo principas. po truputi ima kauptis niekam nereikalingos shiukshles uzhlockintu nesamoningu topiku pavidalu. konkrechiai shitam forume paprastai pakanka perspeti, kad xebrite baigiam offtopikus arba juos perkelti, kad grizhtu tvarka kus buvus.
IMHO apie visa shita diskusija - ideja buvo nebloga (tipo valdzhia archiau zhmoniu), bet ishsiliejo i niekam nereikalinga tushchiazhodzhiavima. cube ishsake savo mintis apie shito forumo moderavima. labai malonu ish jo puses. kiekvienas moderatorius kuris skaito shita foruma manau padare asmenishkai sau vienokias ar kitokias ishvadas. paaishkinimai ponui cube apie dabartine tvarka ir tai, kad ji shiaip gyvuoja visai gerai, jo neitikino ir jis atkakliai kisho savaji varianta, bei vadino esama idingu ir pan. man susidare ispudis, kad visa tai nurims tik dviem atvejais: kai bus priimti jo siulomi moderavimo principai (nors ne faktas tarp kitko, kad nurims, visuomet galima siekti idealo) arba ji uzhbaninus. pastaruoju atveju bus tik dar karta irodyta, kad moderai diktaturos shalininkai. mazhiausiai realus variantas yra trechias, kad cube pagaliau supras, kas jam sakoma ir susitaikys su esama padetimi forume.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-14 9:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Yra zmoniu grupe, kuriai is principo patinka buti opozicijoje. Netvirtinu, kad Cube is tokiu - nepazistu jo tiek, kad imciausi spresti.
Perzvelges visa si fleima padariau tik viena isvada, kuri siaip jau nera nauja ar originali: kai kuriem zmogams demokratija kenkia. Kol viskas vyko kaip vyko - niekas perdaug kumsciais nemosavo :)
Ir apskritai - niekaip nepamenu, kad kas nors butu zadejes demokratija siame forume. Sorry, cia tu, kurie ikure puslapi bei foruma namai. Tegul ir virtualus - bet namai. Visi kiti - gerbiami ir laukiami sveciai. Bet jei svecias ima elgtis kiauliskai - jis paprastai isprasomas. Bent jau savo namuose elgiuosi taip. Tad atmetus visokius niuansus ir griebiant uz esmes - fleimas betikslis. Galima pasidalinti patarimais, galima papriekaistauti del vienu ar kitu veiksmu (galu gale tam ir sukurta "skundu knyga") - taciau gincytis kelias dienas, kai matai, kad moderai priesingos nuomones - beprasmis savo paties energijos svaistymas. Nebent tai kelia malonuma (zr. 1 mano posto sakini). :)

Cube pasiulymas ne trinti zinutes, o lokinti temas maan nepatinka del elementarios priezasties - jei kokie du nebebrendylos uzsispyre varo offtopica temoje, kurioje man yra ka pasakyti is esmes, nenoreciau, kad per juos negaleciau nieko papostinti.
Toliau - tarkime zinute su necenzuriniais zodziais - nematau prasmes issaugoti ja istorijai. Trinti - vienareiksmiskai. Elementarus mandagumas gi - visi kartais nusikeikiame kalbedamiesi su draugais, taciau prie vaiku ar moteru stengiames nuo to susilaikyti. Na, gal ne visi - bet nemanau, kad tokius zmones privalau toleruoti.
Taip kad mano isvados paprastos: perzengtos ribos - trinti velniop. PM'u galima paaiskinti kas ir kodel. Jei butu galimybe baninti - pasisakyciau ir uz tai - tarkime, jei trinamas jau n-tasisi postas, o juzeriui nei silta, nei salta.

Gal kiek per ilgas gavosi paaiskinimas, kodel prabalsavau uz "gerai, kaip yra" - bet kad visi jau fleimina, tai kuo as prastesnis :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-14 10:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Vienas pasiulymas - jei diskusija katastrofiskai nukrypsta nuo temos - ja ne lokinti, o tiesiog perkelti i atskyra Tema. Sukurti pvz tema "siukslynelis" ir joje gyventu visi nukrypimai.

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-14 10:03 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Beje, Cube sokynejimuose kazkaip sviecia paauglyste... Ar kazkas panasaus.

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited