Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 161 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 1417 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 15:19 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
/Buvau dinges keliom dienom nuo ryshio, tai atleiskit uzh kvaila klausima, ar ash dar gyvas? :D /

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
"kuo daugiau galvoji, tuo labiau galva sukasi", - maste sau Draiveris Zaulpa. - "Neveltui as baiges aukstesniaja mokykla... O jeigu vis tik, Gurdas Varikas nera vampyras (nes koks tikslas vampyrui isdavineti savo gentainius :?: ), jis gali buti doras pilietis, tada aisku, nes tik doriems pilieciams uz praleistas naktis yra duodami EXP... tai gi jis gali buti bando pratempti dar bent viena nakti, kad gautu kuo daugiau EXP"...
kazkaip sunkiai durnius losiasi, kai galvoji apie pasalinius dalykus...

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 15:49 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O argi bunant doram dora apgaudineti ir spetinai siulyti vampus linciavimui. Plius po sio balsavimo ir tokiu pareiskimu, net jei Gurdas liks gyvas, jam, mano manymu, gresia kuoliukas i krutine nuo medziotojo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-29 9:59
Posts: 126
na, kaip as ir maniau - uz mano mirti jau nubalsavo treciasis vampyras ir dar keli gyvieji, kurie tiesiog tingi galvoti. Na ka gi, znoma, kodel is tamsiuju jegu reiketu atimti galimybe laimeti? :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 16:01 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gurdas Varikas wrote:
Na ka gi, znoma, kodel is tamsiuju jegu reiketu atimti galimybe laimeti? :roll:
"O kas gi cia zaidzia del pergales" (kazkas perfrazuotas :)
Gurdo nenaudai kalba faktas, kad jis buvo sumustas + vampyras niekam neikando. Variantasi, kad vampas pramiegojo terminus, ar kad kando nekrui imanomi, bet...
Isivaizduokim, kad vampas kando nekrui ir Gurdas yra vampas (kaip tarp kitko pats sake). Tada labai gali but, kad vampai gali bandyti pakisti nekra (pvz. ta pati Ferox). Tada jei mes nulinciuojam nekra Gurdas dar spes kazka nuzudyt pries ji pati nusmeigiant/nulinciuojant. Be to dar lieka kazkiek vampu (velgi, jei tiket Gurdo paskutiniu postu, ju maziausiai liks du). Doriems pilieciams mazai sansu. Jei pasitikesim Gurdu ir nulinciuosim ji, tai turesim du negyvu vampus: Gurda ir Ferox, ko pasekoje doruju sansai isauga gan smarkiai. As kazkaip linkes tiketi, kad vampas bandys pakisti nekra, o ne saviski, juolab, kad Gurdo dainele praktiskai sudainuota: arba lincas, arba medziotojas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 16:21 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
kagi permechiau akimis greit topica ir nelabai radau apie savo mirti rashanchio posto, tai gaunas, kad gyvas ash dar :P

Visa laika sarua aprashinejes keliones gerus ir nelabai gerus ispudzhius buvo kiek atokiau nuo teisybe bandanchiu rasti keleiviu, tachiau galiausiai neishlaike nervai ir nusprende pareikshti savo nuomone

Gurdas Varikas

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
lamett wrote:
o man kelia itarima feroxo tylejimas... balsuosju uz Ferox
nu nesu as onlain 24/7. O siaip Gurdai, tikrai smalsu. Tarkim tu sakai tiesa, kokia tau is to nauda? tau xp kiekis nesikeis ir sugadini savo komandai zaidima? eee... kur tai as cia logikos nematau.. :? O siaip vampyrai galejo pataikyti i nekro ir dabar agituoti jo linciavima arba Gurdas - primustas vampyras. Abiem atvejais jis man kelia itarimus.
Balsuoju preis Gurda. Ai, dar priezastis, kad man sedyne dega, bet cia jau ne taip... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-29 9:59
Posts: 126
Pjovejas wrote:
Gurdo nenaudai kalba faktas...
:rofl: Pjovejau, mano komplimentai. Tu labai tiksliai radai visus argumentus mano nenaudai, kuriuos AS PATS JAU SENIAI APRASIAU. Nuostabu Holmsai. Bet kita karta, pries tirdamas byla, paskaitykite "Times" :wink:
Ferox wrote:
Tarkim tu sakai tiesa, kokia tau is to nauda?
Nauda? O kokia man nauda is to, kad busiu nulinciuotas vien uz tai, kad mane primuse? Ir arkliui aisku (na, jei tas arklys pasikankino skaitydamas taisykles), kad linciuoti reikia mane. Jokiu kontrargumentu - tikimybe, kad as esu vampyras, yra 50 proc., tuo tarpu tikimybe, kad vampyras yra bet kuris kitas zaidejas yra proporcingai mazesne. Kaip tikras CE personazas, as pasielgiu nieksiskai - isduodu savo team mates vien tam, kad pagyvenciau dar viena nakti. Kadangi mano team mates suskumba pavaryti man priesiska propaganda ir visi dori pilieciai nubega paskui juos kaip aviu banda, mano planas nepasiseka. Gero jums pomirtinio gyvenimo, luzeriai. :wink: Ir komplimentai mano komandos nariams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 17:01 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gurdas Varikas raso:
Quote:
Pjovejau, mano komplimentai. Tu labai tiksliai radai visus argumentus mano nenaudai, kuriuos AS PATS JAU SENIAI APRASIAU. Nuostabu Holmsai. Bet kita karta, pries tirdamas byla, paskaitykite "Times"





Ai cia jau tikriausiai priesmirtinis bandymas igelti, ane?
Tu geriau pabandyk pasakyti, kodel as tureciau tiketi, kad Ferox yra vampyras ir del to naudingiau ji DABAR linciuoti. Kad antra karta galetum tikrai ne vampa pakisti, kai jau busi igijes pasitikejima? Aciu, man patikimiau atrodytu duint tave, o po to pagal rezultatus ziuret kas gaunas, o Ferox jei ka, tai dabar po tavo postu spes dar papult po kuoleliu.P.S. Gurdo pasiulymas gal ir tiktu, jei dauguma pabandytu jo prisilaikyti. Bet dabar to kazkaip nesimato. O tai dabar dar pasiskirtys kaip nors netinkamai balsai tarp Ferox ir ko nors kito ir bus batai.
Viskas vel susiveda i klausima, ar pasitiketi vampu, kuris isdave, o gal "isdave" savo komanda...

Galim bandyt tartis, dorieji...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-02 17:11 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Oj daug praleidau bet kiek supratau Gurdas varikas ishsidave esas vampyras ir "ishstukino" likusius savo klano narius. Imho tai gana kvailai skamba, izhvelgiu tik dvi galimybes:
1. arba jam rupi tik jo paties kailis ir nesvarbu kaip ji ishgelbet bei jo kolegos kaipnors sunervino ji
2. jis varo propaganda noredamas netik nusikratyt nuo saves balsus, bet ir noredamas pakisht atrodo 3 nevampyrus.

2 variantas imho yra kurkas labiau imanomas

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 161 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 1417 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited