Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 9:20

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-25 11:23 
Konventas man paliko prieštaringus įspūdžius, tačiau bendra suma - teigiama. Džiugino tai, kad nors renginyje dalyvavo labai daug naujų veidų, tačiau radau ir keletą senbuvių, del to nebuvo kada ilgai liūdėti. Patiko konvento programos išdėstymas, pakankamai demokratiška ir šilta tvarka. Tiesa, konvento patalpose buvo galima parūkyti, pvz., biliardinėje :) Ten ir aš rūkiau :D
Renginio minusai: konventų istorijoje pastaruosiuose konventuose vis mažiau ir rečiau dalyvauja fenai, kurie dalyvavo ankstesniuosiuose, pirmuosiuose Lituaniconuose.
Renginyje nebuvo kadaise tradicine buvusi literatūrinė svetainė arba poezijos skaitymai.
Masiškai buvo naikinamas alus (aš irgi prisidėjau prie naikinimo politikos)
Gal mažokai buvo paskaitų, gal del to bent jau aš orientavausi labiau i alaus tuštinimą :).
Dėkoju visiems konvento dalyviams kuriems patiko mano suorganizuotas kartografinės fantastikos konkurselis ir kukli diskusija - susitikimas.
Malonu buvo pamatyti renginyje Foxa, Gediminą Beresnevičių, Irmantą Belogrivsa, šį bei tą iš "Dorado" Raganų, ir klubo. Apsidžiaugiau sutikes "Monus". Su malonumu isijijau jų išleistus atnaujintus "Karius ir magus". Susitikau ir su kitais įdomiais fantastikos gerbėjais. Visko ir neišvardinsi - sąrašas būtų ilgas. Be to ne visų vardus prisimenu. Tik iš matymo atpažįstu.
Puiki ir gerai apgalvota nors ir kukli filmu programa. Tikrai neblogai pristatytas pirmasis fantastinis filmas. Apsidžiaugiau pamatęs lietuvišką fantastiką. Džiaugiuosi kad turiu abu Prano Šarpnicko filmus. Dabar jie papildė kuklią mano filmų kolekciją. Susidomėjęs žiūrėjau "Gyvenimą fantastikos kiemelyje". Pritariu minčiai, kad tikrai reikėtų ir kitų, ankstesnųjų konventų, filmuotos medžiagos. Ją būtina rodyti per sekančius konventus.
Puikiai pasirodė "Dorado" teatralai. Spektaklis man paliko ryškų įspūdį. Tikrai butu įdomu turėti šio vaidinimo vaizdo įrašą.
Tai tiek pradžiai pastebėjimų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-25 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 19:46
Posts: 190
Location: Vilnius
Buvo labiausiai smagu pamatyti tiek daug seniai neregetu pazhistamu :) O ir nepazhistami pasirode visai nieko :)

"Dorado" spektaklis puikus :) Visai kitoks, nei pernykshtis, legionieriu, todel lyginti visai nesinori. Buvo didelis dzhiaugsmas zhiureti ir pernai, ir shiemet :)

Lenkiu galva priesh Illiuminati meistrus.

Ar kiti fotografai - renegade, Ecka [gal ten buvo Evka, labai atsiprashau, jei prasivardzhiuoju ir uzh familiaruma, bet vardo nezhinau:)] nuotrauku paskelbti neplanuoja?:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 13:03 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
radau 'stenogramas', darytas per 'perkūno kardo' teismą. nepašvęstiesiems turbūt nebus aišku, apie ką čia, bet gal kam bus smagu prisiminti.
taigi, rinktiniai raštai:
"Daugumos žmonių žvilgsnis nukrypsta paskui akis." (Kiu, advokatas)
'"Gnomas tupėjo ant šaltos drėgnos žemės ir stebėjo miegantį krikščionį." Daugelis gerų kūrinių galėtų taip prasidėti..." (Kiu)
"<kalbos ir stiliaus klaidos> tai know-how, pasitelktas norint apsaugoti kūrinį nuo plagiavimo" (Kiu)
"'Perkūno kardas> tai siužetą turintis žodžių kratinys" (bangis, prokuroras)
"Aš jos pageidausiu teismo metu ir kaip liudininkės" (Kiu apie laru (liudininkę))
"Ne visos deivės tampa bobomis, tik tos, prie kurių yra priekabiaujama be jų sutikimo" (Kiu)
"Vien jau pseudonimas Jovaras reiškia didžiulę pagarbą skaitytojui" (Kiu)
"Kai kam ir taškas kelia juoką" (Kiu, matyt, turėdamas omeny auditoriją)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 13:54 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Super 8) O mes ten, salės gale stebėdavomės kodėl Kiu vos prasižioja ir visi krinta it lapai.. 8) Mat girdimumas buvo nekoks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 14:33 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Prašymas organizatoriams:
Kadangi "GenomAS 3000" yra romanas, o ne apsakymas, siūlyčiau jį pašalinti iš balsavimo lentelės, publikuotos lituanicon.fantastika.lt. Suprantu, kad organizatoriams per sunku pasirūpinti kiekvieno balsavusio žiniomis ir nuovoka, bet šiuo atveju tai yra faktinė klaida, todėl šie balsai turėtų būti automatiškai atmetami.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 14:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-06 16:26
Posts: 196
Location: Kaunas
Maumai, nesiskųsk. Mes zinom, kad tai romanas. Tikriausiai ir balsavusieji zino, kad romanas. Nebuvo kategorijos "geriausias lietuviu autoriaus romanas", tai tikriausiai zmones labai norejo uz ji balsuoti ir prabalsavo ten kur jiems atrode labiau tinkama. O gal tau labiau patiktu matyti "Genome 3000" prie "geriausio uzsienio autoriaus romano isleisto lietuviu kalba"?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
na, man pasirodė, kad jis ne skundžiasi, o siūlo ištaisyti klaidą.
bet maum, tu gerai pagalvok, gal esi parašęs ir 'genom3000' apsakymą? :lol: o jei ne tu, gal kas kitas, kieno nikas Justinas Žilinskas (plg. Lina Krutulytė)?:] gal jums reikėtų abiems susėsti ir susitarti dėl bendradarbiavimo?;]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-06 16:26
Posts: 196
Location: Kaunas
Klia wrote:
na, man pasirodė, kad jis ne skundžiasi, o siūlo ištaisyti klaidą.
Nagi, toje lenteleje tiesiog surasyta, kiek uz ka balsuota. Tame jokiu klaidu nera. As pati kelis kartus tikrinau. Taciau, jei jau Maumui taip nepatinka, kad uz jo kurini balsuota, galim tuos balsus perkelti i skilti "Nebalsavo".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 16:03 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Strega wrote:
Nagi, toje lenteleje tiesiog surasyta, kiek uz ka balsuota. Tame jokiu klaidu nera. As pati kelis kartus tikrinau. Taciau, jei jau Maumui taip nepatinka, kad uz jo kurini balsuota, galim tuos balsus perkelti i skilti "Nebalsavo".
Tai ir perkelkit. Nes jeigu prezidento rinkimuose į biuletenį kas nors įrašo Paksą, nors jis negali kandidatuoti, nuo to kandidatu jis netampa, o toks biuletenis vadinamas "sugadintu".

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 16:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Šita, o gal nesipeškit taip aršiai, a Vien dėl biuletenių - juk klaidų visada buvo9 ir bus - tai jums galiu garantuoti 8)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited