Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:23

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject: Guild Wars
PostPosted: 2005-06-11 11:14 
Offline

Joined: 2005-06-11 11:01
Posts: 1
Krc galvoju reikia supazindint zmones su situo game nes jis tikrai vertas demesio.
Is pradziu as galvojau kad sitas game ira rpg stiliaus bet kai pazaidziau tai tikrai nustebau nes siame zaidime pagrindinis tikslas ne kelti leveli ar rinkti daiktus nors tai zinoma irgi reikalinga, taciau cia pats pagrindas yra pvp tai reiskia zaidejo pries zaideja kovos.

Daugiau info galit ieskoti bei jei ko nerandate klausti forume: www.guildwars.ten.lt arba irc kanale #guildwars

Sorry del linka biski susimaisew dabar pataisytas.

P.S. Skubekit skaityt foruma nes siuo metu yra rengiami eventai is kuriu jus galite laimeti veikiancius GuildWars accountus.

_________________
..


Last edited by PATS on 2005-06-13 15:38, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-11 13:14 
Offline

Joined: 2005-02-23 23:53
Posts: 49
Neveikia adresas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-11 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Buvau GuildWars betoje. Man kaip tik juose patiko PvE (Player vs Environment) misijos, o PvP nepatiko. Misijos idomios todel, kad daug daugiau linijines palyginus su MMOGais, todel yra siuzetas. O siuzetas yra gerai. :lol:

PvP as bandziau tiktai arena, kur atsitiktinai sudaromos 4 pries 4 grupes ir zaidziama iki laimejimo. Laimetojai gauna kovoti su sekancia atsitiktine grupe. Na pasipjauni siek tiek ir nusibosta. Bijau, kad gildiju kovos irgi panasiai, nes skirtingai nuo Dark Age of Camelot arba World of Warcraft nera didziules teritorijos po kuria gali lakstyti armijos, nera is ranku i rankas pereinanciu piliu ir t.t. Cia viskas instanced, tai arciausia turbut Warcrafto battlegroundams, nors ir tai mazesniu mastu.

Taciau tiems, kurie megsta mazas taktines kovas (4 pries 4, 8 pries 8 ir pan.) ir nemegsta dideliu armiju arba netiketai juos uzpuolanciu priesu, Guild Wars turetu buti pats tas. Menesinio mokescio nera. :) Vien zo, rekomenduoju. :wink:

Gildiju mustynes, o ne karas Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-16 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-11 14:26
Posts: 32
Location: At the core I've forgotten
As taip pat dalyvavau betoje, senai jau buvo, taciau atsiminimai dar neiseje is galvos :)

Viskas tikrai gana paprasta: lengva susirast party vykdyti misijai, daug zmogu aplink laksto, dazniausiai ieskodami party membersu (lb daznai priestu) arba laukdami kol juos kas pakvies. Taigi, lengvai susicooperatini ir varai, tikrai idomu. Gali ir vienas eit, taciau iskept koki sunkesni pusbosi jau bus sunku..
Del itemsu mustis nereikia, juos ismetant paskiria pagal klase, labiausiai tinkanciam zaidejui, o kiti tiesiog negali imti jo, ir tvarka :)
Tiek grafika, tiek kt dalykai tikrai smagus. Ir kas geriausia- nera to mokescio!

Isties gaila kad dar iki siol neisigijau GW (amzinas bankrotas pas mane..) bet tikrai zadu :D

_________________
The ones who never fail, are the ones who never try..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 4:50 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Ydomus zaidimas, tik pazaidus ~2-3h pradeda nervinti. Ydomus questai, galima apjungti 2 prof skillus, zaidejas priklausomas nuo Party. pasiekiau dar nedaug - 10 lv.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
Man sitam zaidime itarima kelia, tas menesinio mokesio nebuvimas. Jiems juk servus laikyt kainuoja.

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 17:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Jie planuoja issilaikyti is expansion pack'u isleidziamu kas 2-4 menesiai. Ar tai jiems pavyks, parodys ateitis.

Vienas dalykas, kur jie laimi pries neonline zaidimus yra tas, kad piratavimas galbut mazesnis ir jie galbut ilgiau gales pardavineti zaidima uz pilna kaina ($40 ar pan.). O tai vis delto nemazos iplaukos.

Atsiminkite, kad net kai kurie neonline zaidimai turi online serverius grupiniams zaidimams, kuriuos islaiko zaidimu kompanijos. Tad tai nera taip jau brangu/tragiska. Juo labiau, kad Guild Wars viskas taip paremta instancing, kad serveriu architektura ir kaina bus mazesne nei tipisko MMOGo.

Raimondo Serveris


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-18 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-03 23:51
Posts: 139
Location: Vilnius
O šitas gėris Lietuvoje parsidavinėja? Default senamadiškas, internetu neapsipirkinėja.

Neseniai GPX buvau. Lyg ir nemačiau. Viršelis į akį krentantis, tokį tikrai pamatęs būčiau. :wink:

Ech, amžinas bankrotas ir pas mane, o WoW taip vilioja... :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-18 21:31 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Lietuvoje nera pirkti :-]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-19 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-11 14:26
Posts: 32
Location: At the core I've forgotten
default wrote:
Ech, amžinas bankrotas ir pas mane, o WoW taip vilioja... :cry:
^ same here..
Is tiesu pac WoW mane nuvestu dar i didesni bankrota :P

_________________
The ones who never fail, are the ones who never try..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited