Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:03 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
taigi ir buvo piknikai visiems

larperiu:
zaidimai miskuose

rpgsniku:
rpgamta

netgi fantastu buvo:
alchokonai, tik va jie uzsilenke!!!! nera jiems pamainos


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:11 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
dorado nieko neprivalo daryti nei visiems nei sau
daroma tai kas ka nori daryti

jei bendrauti nera noro tai jokie konai nepades
pasiskundimai apie fantastu klubu nykima yra pasiskundimai apie bendravimo nykima
kazkas juk turi imtis spresti problema
o kadangi tu jonai to nesiimi, tenka imtis man, senukui


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:13 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
prasau, leidziu tau to imtis 8) i'll watch you working.

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:15 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
ech, problema ta kad as vienas daugiau nei 50% darbo paprastai nepadarau :)))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Kuo toliau tuo labiau mane tokios kalbos baido nuo visokiu renginiu :F

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
As tai nematau prasmes daryti misriu renginiu, na nebent kazkas apsiimtu organizuoti toki grand rengini, kaip Estijoje tolkinistu susirinkimas.

Del fantastu dalyvavime larpe, kaip ziurovams, tai as kategoriskai pries. Uztenka ir visokiu grybautoju kurie griauna atmosfera, o jau draugai ir pazystami fantastai neigravuchos ivestu is vis daug.

Kiekvieno klubo nariai nori susibegti kartu ir pasibendrauti tarpusavyje be pasaliniu ir as nematau tame jokios problemos.

Del bendro renginio gamtoje, tai RPGamta turi potencialo i toki rengini kazkada isaugti. Jei larpo entuziastai prisidetu prie organizavimo, tai galetu ir visokius seminarus ten vesti ir turnyrus padaryti (i kuriuos visiems butu idomu paziureti) ir t.t. ir pan.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:45 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
aga, apie misrius renginius mes su shizas jau issiaiskinom kad tai LIEVA.

dabar susidare mazdaug toks teiginys

jei as pasiryztu ateiti i kona kad pabendrauti su fantastais, i kona kuriame jokio larpo, ir as "koninuosi" ir man linksma kartu su visais

tai vadinasi egzistuoja potencialus fantastas kuris gali ateiti i larpa viena tam kad pabendrauti su larperiais-fantastais, i larpa kuriame yra zaidimas o nera kono ir jis "larpinasi" ir jam linksma kartu su visais


jei toks neegzistuoja tai tema pradejau totaliai veltui


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 17:48 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
smeli wrote:

tai vadinasi egzistuoja potencialus fantastas kuris gali ateiti i larpa viena tam kad pabendrauti su larperiais-fantastais, i larpa kuriame yra zaidimas o nera kono ir jis "larpinasi" ir jam linksma kartu su visais


jei toks neegzistuoja tai tema pradejau totaliai veltui
taip. jo pavadinimas - LARP'eris.

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 18:03 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
yra vienas bet

jeigu egzistuoja:
rpgamta
alchokonas
larpas

tai zmogus panores susitikti su visais fantastais nueis i visus tris renginius, vadink tu ji larperiu ar kaip kitaip

taciau atkritus pavyzdziui alchokonui, bet kuris fantastas praranda galimybe gamtoje pamatyti kolega larperi-fantasta bei rpg-fantasta, jei jis nepasirys eiti i larpa ar i rpgamta

jeigu panaikinus lituanikona ir hukona tai voobshche fantastui nieko kito nelieka tik eiti i RPGamta ar Larpa


ir be abejo egzistuoja tokiu fantastu kurie neis nei i viena is tu triju renginiu.
nei i fantastu - alchokona
rpgsniku - RPGamta
larperiu - zaidimus


betgi griskim prie pagrindines temos: bendravimo nunykimas. tarkimas noriu isgerti alaus su G. Beresneviciumi prie lauzo. tai negi as dabar esu del to durnius? zinote kiek as ji pazistu man ne karto neteko su juo nei isgerti alaus, nei pabuti prie lauzo
atitinkamai susidaro bendravimo atstumas

kad jis neina i larpa tai man neproblema, jei kalnas neina pas Mahometa, tai kodel Mahometas negalei tuireti galimybes nueiti pas kalna


anyway si tema man paciam jau atsibodo, nes jonas yra jaunas, po 20 metu jonas manau supras apie ka eina kalba, o dabar as jam per senas kad jam galeciau isaiskinti, ir tai tik mano asmenine probelma


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 18:20 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
smeli wrote:
betgi griskim prie pagrindines temos: bendravimo nunykimas. tarkimas noriu isgerti alaus su G. Beresneviciumi prie lauzo. tai negi as dabar esu del to durnius? zinote kiek as ji pazistu man ne karto neteko su juo nei isgerti alaus, nei pabuti prie lauzo
smeli, berods esi vinietis, tad kokios problemos ateiti antradienį į "Dorado" klubą (dabar tiesa, tik po spalio 15-os) ir atsinešti to alaus?.. Jei taip nori pastovaus ir intensyvaus bendravimo (o kaip pastebiu, esi jo išsiilgęs) su fantastais (-ėmis) - užsirašyk į "Dorado" ir maža to bendravimo nepasirodys (tiesa, reiks mokėti nario mokestį, net 5 Lt. per mėnesį)...:) Klube spėjam ir prie alaus (dažniau, tiesa, arbatos) pasėdėti ir renginuką, kita suorganizuoti.

Beje, kur ten taip jau G. Beresnevičius dejavo dėl fantastikos nunykimo?.. Kažkaip tokių kalbų (tekstų) nepamenu.;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited