Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:22

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-05 11:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Aš irgi apie savo pomėgį ir veiklą fantastikoje per daug neskalambiju visiems aplinkui ir į CV neskubu traukti bei prie publikacijų sąrašų dėti. Tiesiog reikia skirti hobį ir darbą, jeigu hobis nėra darbas.
"Kaip kunigas aš ne poetas, kaip poetas aš ne kunigas" - tai dar lietuvių literatūros klasikoje buvo pasakyta :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-05 11:43 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
strannie vi kakie-to.
a kogo vi fantastom nazivaete.
potomu sto esli eto celovek, interesujushijsia fantastikoj - to ja naprimer tocno ne fantast.
i nicego.
ne meshaet:)

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-05 11:50 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Maumaz wrote:
Aš irgi apie savo pomėgį ir veiklą fantastikoje per daug neskalambiju visiems aplinkui ir į CV neskubu traukti bei prie publikacijų sąrašų dėti. Tiesiog reikia skirti hobį ir darbą, jeigu hobis nėra darbas.
Kaip jau ne kartą pastebėjau, potencialūs darbdaviai kreipia labai didelį dėmesį į tokią CV skiltį kaip "laisvalaikio pomėgiai". Vienu atveju darbdavį sužvejojau būtent žodeliu "fantastika" (iškart pradėjo teirautis - o tai kokią mėgstat, mokslinę ar fantasy ir t.t.), kitu atveju - karo istorija.
Iš viso - skalambyt gal ir nereikia, bet slėpti - irgi. Jei jau fantastikos mėgėjai pradėtų gėdytis savo pomėgio.. Kas į ją rimtai tuomet bežiūrės?


Top
   
 Post subject: vat ir buna...
PostPosted: 2005-10-05 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Adis wrote:
...bet speju, jei nebuciau "prie fantastikos" (ir jei nebuciau uztartas tokiu paciu asmenu), joje dabar nedirbciau. Nei pagal pomegius, nei pagal galimybes.
Hah, neblogai :)
Fantastikos fanu esu sutikus ishvis keistom aplinkybem.
dar kai buvau paaugle, tevai turejo shioki toki bizni Rusijoje. Ash ir buvau nuvazhiavus... skaichiau knyga (zhinoma fantastine), kai priejo grazhus ir skoningai apsirenges (na ta isidemejau :wink: ) jaunas vyras ir pasiteiravo, ka skaitau. Ash mielai leidausi i diskusija ir mes gera pusvalandi plepejom apie fantastika - irgi fanas, pasirodo. Paskui maloniai atsisveikino, palinkejo sekmes ir nuejo.
Tuojau pat pie manes priejo pazhystami ir paklause, koki "naloga" uzhdejo.
- Ka toki? - stebejausi. - Mes apie Heinleina kalbejom ir apie Strugackius...
Pasirodo tas fanas buvo... vietines reketininku shaikos vadas :)
(Tevu nerekatavo, jokiu problemu su bizniu jie neturejo , skirtingai nuo kitu ...
... fantastikos nemegstanchiu :wink: )

Kita "fano atpazhinimo" situacija ir keista: 2 kursas, veluoju i pirma paskaita pas nauja ir vriedna destytoja. Ieinu i auditorija... js mane aprekia :o
Tyledama cimpinu iki stalo, atsisedu prie jo - destytojas eina paskui ir toliau burnoja, jog veluojanchiu netoleruos ir aplamai jiems shakes bus...
Ash tyliu - o ka bepasakysi - ir pasidedu kuprine, atsegu ja, noriu pasiimt uzhrashus...
Destytojas nutyla ir isispokso i mano krepshio giluma. Paskui staigus judesys - ne neklauses pasichiumpa fantastine knyga :oops: ir nuzhingsniuoja shalin sakydamas:
- Pirmadieni atneshiu.

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-05 14:55 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Įdomią fantastų/antifantastų reakciją kartą teko stebėti autobuse. RPG žaidėjai po ką tik baigto žaidimo važiavo troleibusu ir garsiai rėkaudami aptarinėjo žaidimą, maždaug "nežinau, nežinau, tokie burtai tiek negali kainuoti", ar "..kai aš nukilinau tą orką, iš nugaros, kad šoks nemirėlis su kirviu!". O vyrukai jau buvo įmitę, nebe visiškas jaunimėlis. Troleibuso keleivių (nefantastų) akys buvo išpūstos...


Top
   
 Post subject: boooona...
PostPosted: 2005-10-05 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
...(nefantastų) akys buvo išpūstos...
Kazhka panashaus apie "ishpustas nefantastu akis" pasakojo Brazhukas (buves Kauno "Fenikso" prezidentas).
Irgi nejauniklis :lol:
Vienzho, buvo jis nuvazhiaves pasizhiuret LRPG Pakruojy. Veiksmas vyko uzh keliolikos (atrodo) km. nuo miesto ir, gryzhtant atgal pritruko vietos mashinose. Ne tik zhmonem, bet ir ekipiruote netilpo :oops:
Tai jis pasieme diiideli karda - na tas jau niekur netilpo - ir nuzhingsniavo pestute miestelio link.
Beeidamas pamate pakelej alaus bariuka, triukshmimga toki.
Kai iejo - ishkart mirtina tyla ir jau minetos "ishpustos akys" :lol:
Tai ramiai taip musu "Geraltas" karda pasidejo, alaus ishgere ir ishejo :wink:

Na, jei dar apie "ishpustas akis", tai per viena lrpg 2000-aisis (atrodo) prie Pakruojo situacija buvo ir smagi visai :)
O buvo taip: nakti mishke jungtines "Fenixo" ir "Legiono" pajegos nuklydo iki pat kazhkokio plento. Mashinu kaip ir nera, bet tolumoj suzhibo shvieseles. Tada legionierius Daumantas aka Visuotine Pasaulio Laime nutare pasiprikolint ir ishejo i vidiri kelio, stovi rankas ishsketes.
Patikekit, atrode neblogai: sharvai spindi, ilgas juodas apsiaustas plevesuoja, kartas "vilkmushys" rankoj, lankas ant peties...
Mes laukiam krumuose, zhiurim kas bus.
Privazhiuoja mashina... nugis GREITOJI PAGALBA.

Kai jau tureju jegu apsidairyt, pamachiau, kad aplink visi ish juoko zholej raitos..

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: boooona...
PostPosted: 2005-10-05 18:18 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Akela wrote:
gedas wrote:
...(nefantastų) akys buvo išpūstos...
Privazhiuoja mashina... nugis GREITOJI PAGALBA.

Kai jau tureju jegu apsidairyt, pamachiau, kad aplink visi ish juoko zholej raitos..
emm, ir ka gi daktarai besake? :))


Top
   
 Post subject: Re: boooona...
PostPosted: 2005-10-05 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
sub-zero wrote:
emm, ir ka gi daktarai besake? :))
O kas lauks, kol jie sustos/ishlips ? :lol: Dar kokie stambus "sesalai", niekad negirdeje apie lrpg, suchiups ir nuvesh i namus minkshtom sienom...

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-09 2:00 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Senokai šiame forume lankiausi, bet apsilankęs greitai pastebėjau daug naujų dalykų. Vienas iš jų - ši potemė.
Darbe dažnokai pasijuntu nelabai jaukiai, nes nesupranta. Nepatinka jiems mano polinkis į fantastiką, į kitoniškumą. Kadangi dirbu mokykloje, tai ten mėginau įsteigti fantazijos lavinimo būrelį. Pateikiau programos projektą ir būsimo sambūrio pavadinimą. Mokyklos direktorė kategoriškai pasisakė prieš tokį pavadinimą. Būrelį teko paslėpti po "Dailės" pavadinimu, o sumanytą veikos programą "adaptuoti". Ne visi bendradarbiai toleruoja mano polinkį fantastikai, nors tiesą pasakius po mažu nuo jos tolstu. Štai kodėl čia retokai apsilankau. Asimiliuojuosi prie nefantastikos :)

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-09 14:08 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Nezinau, gal del to, kad as tos fantastikos taip nesureiksminu, jokiu problemu, susijusiu su ja, as nepastebiu.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited