Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 14:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 158 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 516 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-21 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
2Aether:
mano pirmasis variantas toks ir buvo, bet tam kaip tu sakei reikia keleto meistru, o tas automatiskai yra sunkiau.

Laikas nelabai apibreztas - pasaulio sukurimas (ta praeitume greitai), ir tolimesnis jo vystymas, bei konfliktavimas su NPC dievais, del savo ir kitu dievu sukurtu pasauliu...
Ferox wrote:
Idėja nenauja, bet įdomi. Keli pastebėjimai:
-Turint dieviškas galias character driven scenarijus gali labai greitai tapti dideliu bardaku.
-Įdomiausias, mano nuomone, variantas būtų imti realias mitologijas ir dieviškas būtybes. Savadarbiai dievukai rizikuoja neturėti tiek šarmo.
-Dievų galios turi būti tiksliai apibrėžtos. Ypač jei tarp jų (PC, NPC - nesvarbu) bus kažkokie nesutarimai.
3.galios - mazdaug esu pamastes, bet IMO pirma reiketu suzinoti kokia dievybe jis nori buti ir tik tada apibrezineti dieviskas galias...
2. Ideja nr2 - dievus imam is mitologijos, bet veiksmas su zemes istorija nesutampa, taip pat ir dievu panteono ypatumai.
1. gal tu ir teisus, bet jei galios butu apribotos, siuzeto kabliuku primetyta, gal kas nors iseitu... nors ka man cia aiskinti, juk vistiek daug maziau patyres uz kitus :oops:

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-21 16:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Na, jei būtų dar pora meistrų, gal ir aš prie GM prisijungčiau.

EDIT: tokiu atveju užsiimu vadovavimą norse sektoriui ;)

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-21 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Aether wrote:
O konkrečiai kokioje erdvėje viskas vyks? Laikai? Pasaulis?

Jeigu atsirastų daugiau meistrų norinčių prisidėti, galbūt būtų galima padaryti taip (toliau pateikiamas pavyzdys mūsų pasaulyje):

"Kartą seniai seniai žemėje gyveno daugybė dievų. Vieni vikingų žemėse, kiti dykumose prie piramidžių (ir taip toliau). Žmonės keliavo, todėl susidūrimai tarp dievų tapo neišvengiami. Tai vyko vis dažniau ir dažniau. Dievai, kurie priklausė bendram panteonui taip pat kaudavosi, o kur dar troliai, valkirijos, titanai, mantikoriai ir kitos pabaisos..."
Tokiame pasaulyje atsiranda PC. Priklausomai nuo žaidimo apimties viskas galėtų vykti tam tikroje teritorijoje (Indijoje, Graikijoje ar kur kitur). PC pasiskirsto roles (aš - Odinas, jis - Toras, ji - Frėja ir pan.). Apie dievus internete galima rasti tikrai nemažai info. Kiekvienas PC< priklausomai nuo to kas jis yra, turi tam tikras galias (Dzeusas svaido žaibus, Toras puikiai naudoja kūjį). Taip pat galima pritaikyti ir kitas mitų detales: Asgardo dievai nesensta kol turi jaunystės obuolių ir t.t. Toliau viskas priklauso nuo meistro. Jeigu žaidėjų ir meistrų pakankamai daug, galima imti didesnę teritoriją, tuomet vyktų konfrontacija tarp skirtingų tikėjimų. Taip pat galima imti didelę teritoriją ir PC būtų tam tikro tikėjimo vyriausieji dievai - Ra, Odinas, Dzeusas, Šyva/Višnus ir t.t.
Age of mythology :) Gera strategija

bet paemus tik vyriausius dievus jau gaunasi kaip ir strategija... ar tai gerai ?


p.s. mano megstamiausi graikai

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Last edited by XXIcentury on 2005-10-21 16:37, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-21 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Na, reikia tikėtis daugiau meistrų ;)

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-23 8:13 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Aether wrote:
Kiekvienas PC< priklausomai nuo to kas jis yra, turi tam tikras galias (Dzeusas svaido žaibus, Toras puikiai naudoja kūjį).
Nezinau, mane kazkaip link strategijos nesa labiau - o ar nebutu idomu suzaisti, kaip dievai pritraukineja tikinciuosius, dalijas aukas, ir intriguoja siame plane. Tiesiog socialines situacijos valdymas+kontaktai tarp dievu (o is to savaie - intrigos)

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-23 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
O man strateginis variantas nepatinka. Geriau jau Black'n'White pažaist.

_________________
Ką ainiai pasakys?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-23 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Taigi man rodos variantai tokie:
a) daug dievu, visi sugalvoti, sukuria pasauli kartu ir tvarkosi jame, saugodamiesi Npc dievu is kitu sistemu (cia buvo mano variantas)
b) zeme, antikos laikai
b.1) visi zaidejai didieji ivairiu religijos dievai (dzeusas, odinas) - strategija :)
b.2) visi zaidejai vieno panteono atstovai (pvz graiku) - intrigos tarpusavyje ir kova su kitomis religijomis (imanomas ir strateginis variantas)
b.3) visi zaidejai ivairiu religiju dievai / dievukai, daug mestru atsakingu uz skirtingas religijas - strateginis ir nestrateginis variantai
c) (nauja mano ideja) tas pats kaip a), tik visi dievai yra kokio nors antikos Dievo atitikmuo.

lygtai planavau dar kazka parasyt, bet nepamanu ka tiksliai...
Quote:
Nezinau, mane kazkaip link strategijos nesa labiau - o ar nebutu idomu suzaisti, kaip dievai pritraukineja tikinciuosius, dalijas aukas, ir intriguoja siame plane. Tiesiog socialines situacijos valdymas+kontaktai tarp dievu (o is to savaie - intrigos)
integruota strategija RPG - butu idomu pabandyt, bet pas mane labai didelis patirties trukumas... :oops:

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-24 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
b.3) variantų užsiimu meistro skandinavų dievams rolę.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-24 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Aether wrote:
b.3) variantų užsiimu meistro skandinavų dievams rolę.
mano graikai, siaip butu gerai jei dar kas prisijungtu, be to reiketu normaliai susitarti...
(asmeniskai man labiausiai patinka b3 ir c variantai...)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-10-24 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
As buciau labiau uz viena panteona. Ir uz ispletotus santykius su NPC dievais ir zmogeliais pamaldziais.

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 158 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 516 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited