Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 1:58

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 11:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
shiaip nuoshirdzhiai galiu pasakyt kad stipriai shaunat pro shali neishleisdami multiplayer ir skirmish mode originalioj versijoj... Ir tiesa sakant ash nemanau, kad tai uzhtruktu labai jau ilgai ideti shiuos du punktus ir paveluoti ta menesi ar du. Jei jusu marketingas mano, kad su kaledoms ishlosh daugiau, nu nezhinau nezhinau :roll:
Su pirmu teiginiu sutinku (multiplayer ir skirmish nebuvimas - rimtas trūkumas). Tačiau įdėti multiplayer'į yra milžiniškas darbas, todėl taip ilgai atidėti išleidimo negalime.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 18:53 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
"ko gi dar klausti, is taves bent siek tiek objektyvesnio atsakymo tikiuos"

Iš kūrėjo neįmanoma gauti OBJEKTYVAUS savo kūrinio apibūdinimo. Pats žodis "objektyvus" tam prieštarauja. Kūrėjo požiūris negali būti "nešališkas".

O jei nori subjektyvios nuomonės - man mūsų projektas patinka. Testuodamas tikrai jaučiu žaidimo malonumą (žinoma, jei nereikia testuoti to paties levelio 4-5 kartus iš eilės ;), mano reikalavimai grafikai yra pilnai patenkinti (tiksliau, iš geimo reikalaučiau ir daug mažiau grafikos srityje), atmosfera yra, galimybė įsijausti į žaidimo aplinką - irgi. Bent jau taip yra MAN. Po daugybės valandų "privalomo" žaidimo ;)

Ar patiks kitiems, ir ar iš pirmo karto - negaliu pasakyti. Man pačiam, per betatestingą, vykusį prieš daugiau nei pusmetį, ne viskas patiko. Bet geimas nuo tų laikų SMARKIAI pasikeitė.

Šiaip jau netrukus galėsit ir patys susidaryt nuomonę. Atidėliotoji demo pasirodys šiomis dienomis.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
nu va bent kelis zodzius isgirdom :) kad is subjektyvokus bet geriau nei nieko

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 21:18 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
ghoul wrote:
Nomad wrote:
Tiesa, dėl techninių reikalavimų ir multiplayer nebuvimo greičiausiai neteks man jo pažaisti.
Labai tikimės, kad po kurio laiko pasirodys ad-on'as, kuriame bus multiplayer'is, skirmish-mode'as bei naujas campaign'as. Bet kol kas dar anksti kažką tvirtai žadėti.
Jeigu nera nei mp nei skirmish, tai kyla klausimas, kokio ilgio campainas? Ir ar butu koks tikslas perzhaisit campaina ishnaujo jau perejus viena karta? Jei campainas trumpas ir viena kart suzhaides viska pamatysi, tai imho kol jus ta adona ishleisit visi jau jus senai uzhmirshe bus.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 21:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
sarua wrote:
Jei campainas trumpas ir viena kart suzhaides viska pamatysi, tai imho kol jus ta adona ishleisit visi jau jus senai uzhmirshe bus.
Na tai priklausys nuo zaidimo populiarumo. :) Populiariems zaidimams add-onai ir modai kuriami net po 3-5 metu po ju pasirodymo. :)

Bus idomu paskaityti atsiliepimus 'nete Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 23:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
sarua wrote:
Jeigu nera nei mp nei skirmish, tai kyla klausimas, kokio ilgio campainas? Ir ar butu koks tikslas perzhaisit campaina ishnaujo jau perejus viena karta? Jei campainas trumpas ir viena kart suzhaides viska pamatysi, tai imho kol jus ta adona ishleisit visi jau jus senai uzhmirshe bus.
2 campaign'ai po 6 misijas, viso - apie 20-25 valandas žaidimo (pradedančiajam žaidėjui, po to, kai praeini misiją 35 kartą jos žaidimo trukmė labai sutrumpėja :) ). Dėl žaidimo iš naujo - na, tai vis tik RTS, ne RPG, scenarijus tiesinis (deja), tačiau be privalomų misijos užduočių bus papildomos, taip pat galima išbandyti kelias taktikas. Bent jau man testuojant būna įdomu sužaisti tą pačią misiją kelis kart, skirtingais sunkumo lygiais ir naudojant skirtingą taktiką. Apskritai daugelio RTS replayability (t. y. pakartotinis žaidžiamumas) nėra didelis (būtent tam skirtas skirmish mode'as), tačiau, mano subjektyvia ir šališka nuomone, PSI žaisti antrą kartą norėsis labiau nei tarkime Warcraft, LoTR: Battle for Middle Earth ar Warhammer: The Dawn of War būtent dėl didesnės taktikos įvairovės. Kita vertus - su Fallout'u lygintis tikrai neišeina :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 23:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Išdidžiai pranešame: PSI Demo jau yra!!!.
http://www.wireframedreams.com/?page=downloads_lt

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-14 23:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Na va, ir kaip tyčia kompiuteris nepaveža :(

_________________
Ką ainiai pasakys?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-15 1:19 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Raimondas wrote:
sarua wrote:
Jei campainas trumpas ir viena kart suzhaides viska pamatysi, tai imho kol jus ta adona ishleisit visi jau jus senai uzhmirshe bus.
Na tai priklausys nuo zaidimo populiarumo. :) Populiariems zaidimams add-onai ir modai kuriami net po 3-5 metu po ju pasirodymo. :)

Bus idomu paskaityti atsiliepimus 'nete Raimondas
Kiek ash esu pastebejes, tai rts(ir tbs taipogi) populiaruma lemia ne campainai, ne skirmish, o butent mp. Taigi norint but populiariam imho mp yra butinas.

[qute="ghoul"]tačiau be privalomų misijos užduočių bus papildomos, taip pat galima išbandyti kelias taktikas.
Quote:

Shito butent ir norejau paklausti, bet gal bishk netaip suformulavau klausima :)

Bandom downloadint. Zhinau kad nepavesh kompas, bet ash tikiu stebuklais :lol:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-15 2:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
sarua wrote:
Kiek ash esu pastebejes, tai rts(ir tbs taipogi) populiaruma lemia ne campainai, ne skirmish, o butent mp. Taigi norint but populiariam imho mp yra butinas.
Gali buti, nors TBS as esu zaides tik single-player. Sutinku tik del campaignu: man labiausiai patiko "Master of Magic" kur campaignu isvis nebuvo. (Ar tai, kas ten buvo, vadintina "skirmish", nezinau.).

Off topic: person-vs-person man idomiausia zaisti Bridge (toki kortu zaidima 8) ) ir MMOGu PvP. MtG bandziau labai mazai, nepatiko, bet gal dar bandyciau, nors abejoju. FPS/RTS/TBS PvP nebandziau, bet abejoju, kad susidomeciau.

Multi player Raimondas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited