Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 6:03

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 13:49 
Offline
User avatar

Joined: 2006-02-18 15:58
Posts: 3
Location: Vilnius
Larpas buvo visai nieko aciu DromaR ir Patrijotui, bet vienas dalykas man labai nepatiko kai buvo musu pilies sturmas ten buvo biski vyruku kurie negailejo smugiu i galvas ( bet toliau kaip niekur nieko kovojo ) atsirado ir tokiu kurie i skydus is koju sparde, o paskui -Tai ka negalima, nezinojau..... Tai chebra jei nezinot taisykliu tai daugiau i larpus nevaziuokit. Nes kita karta galiu uz savo veiksmus ir neatsakyti. Jei zaidziam, tai zaidziam pagal taisykles :)

_________________
Ištikimybė!!!Garbė!!!Brolybė!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 13:55 
Offline

Joined: 2004-04-25 0:51
Posts: 102
AHA. Jei atėjom žaisti LARPG tai ir larpinkim, o jei nori pasidubasint yra tam skirtų vietų.

lengviau pamatyti krislą kito akyje, negu rastą savojoje..

_________________
Sing loud for the sunshine, pray hard for the rain,
show your love to the lady nature,
and she will come back again..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-09 13:56
Posts: 359
Location: Vilnius
karalius hoksas atsipraso vaiduokliu del jo komandos pavelavimo. is dalies delto jiem teko pralaukt daugiau... kaip lankininkai saude neziurejau, bet bent jau is manes nieks i galva negavo.

labai laukiam viesai padetu nuotrauku!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-16 23:51
Posts: 50
Nuotrauku ir filmuotos medziagos :)

_________________
Tamsa nera sviesos priesingybe. Tamsa tai sviesos nebuvimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 20:14 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-03 9:50
Posts: 76
Location: Panevezopoly
labai deja zaidynese negalejau dalyvaut. Bet tikrja labai noreciau pamatyt video ar fotkes kokias ^_^

_________________
I was born with the voice of the riot storm


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-06 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-13 22:20
Posts: 143
Location: Vilnius
Viskas ore, tik ten tie magai ir sniečkos per didelę įtaką darė [=


Top
   
 Post subject: foto
PostPosted: 2006-03-07 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 2005-04-05 13:19
Posts: 121
Larpas buvo viasai nieko, nors magai buvo nebalansuoti.
Hebra! Kas fotkino ir filmavo, nepatigekit mest linka. :roll:

_________________
Govori istinu i lzec ubezit ot tebia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-07 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-02 9:18
Posts: 181
Location: ten kur niekas niekad negyveno... Šiaip Antakalnis
vienas pastebejimas, del magu, is pradziu ju turejo du, o as herbaloge gydytoja(liliana), bet tiesog taip nutiko, kad radau viena labai miela artifakta:}man ziemines zaidynes buvo pirmosios, tad paliko neisdildoma ispudi:}

labai labai noreciau padekoti visiems zmonems, nes istikruju visi stengesi:}

jus visi esate nuosabus zmones ir turiu viena maza prasyma:"pasistenkime, kad jokie nesusipratimai nesugandintu musu nuotaiku, nes atvaziavome pasilinksminti, o ne vienus kitus isskersi tiesiogine to zodzio prasme" :ninjastar:


miauuu :wink:

_________________
Žmogus yra iracionali dresuojama būtybė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-07 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 2006-02-18 15:58
Posts: 3
Location: Vilnius
Gerbiams null as atsiprasau :oops: , kad biski pratrukau, bet man regis jau kiekvienas susinervintu kai visus smugius gautu ne kazkur kuno srityje o i galva. Taip, kad darykit isvadas!!!! Suprasciau jei buciau sulaukes atsiprasymu, bet dabar chebra kaip niekur nieko stovejo puolanciuju gretose toliau. Su keiksmazodziais mes su gladiku ir henriku stenksimes kazkaip kovot, taikyt kazkokias nuobaudas, musu gvardijoje. Dar karta sorry ir tikiuosi tai kas buvo nebepasikartos tiek is jusu puses, tiek is mano. :lol:

_________________
Ištikimybė!!!Garbė!!!Brolybė!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-07 18:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Hmmm.... paskaicius cia komentarus tai i galva sauna tik dvi idejos: arba atsitraukti nuo larpo visiskai arba pabandyti dirbti ir stengtis pakelti musu larpo lygi. Smelis bande tai daryt,bet..... vienas lauke ne karys.
Kas liecia kovas tai stai del tokiu dalyku larpe nebeimu ginklo i rankas (o jei matot mane su ginklu, tai arba as apziurineju kazkieno ginkla, arba tai mano aksesuaras :lol: ). Visokie gincai ala "jis man pataike i galva, bet nemire", "jis neturejo teises trenkti skydu i skyda" ir pan man atrodo beprasmiai. Juk larpas yra skirtas atzaist savo personaza, o ne irodyti pranasuma. Nes kiek zinau is patirties, tai bandymas irodyti pranasuma dazniausiai baigiasi tokia kova, kuri perzengia larpo taisykliu ribas.
Del lankininku ir magijos masinese kautynese: cia gi yra larpas - pasaulis, kuriame veiksmas vyksta fantastiniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir tai nera kazkas neiprasto. Jei jums patinka gatves mustynes, tai ir eikit kovot i gatve, o ne i larpa.
Uz neatzaidinejima, keiksmazodzius ir izeidinejimus siulyciau ivesti kazkoki "kickban'a". O jei "zaidejas" atsisako tuoj pat palikti pologona - uzdeti draudima dalyvauti tarkim 3 artimiausiose zaidynese ar pan. Nes tikrai neimanoma isijaust i vaidmeni ar tiesiog nereaguoti, kai nei is sio nei is to tau pradeda rekt: "ateik cia ir as tave is****" arba "issitrauk b*** is burnos kai su manim kalbi", jau nekalbant apie "kovos suksnius" kovos metu ir t.t.

Taigi po zaidyniu ypatingai noriu padekoti:
"Slibinams" ir "Vilkams" - uz puiku personazu atzaidinejima, kostiumus, aukstesnius tikslus zaidynese (lyginant su didesniaja dalimi buvusiu dalyviu).
Broliams vienuoliams - kad lydejo mane i sia misionieriska misija, dalinosi alum ir duona.
Viespaciui (Patrioto ir Dromaro asmenyse) - uz ispildytas maldas (gavom viska ko meldem: malku, mergu, alaus, apsaugos, sventyklos, dieviskos pagalbos paprastuose darbuose). taipogi uz zaidynes ziemos vidury - puiki proga pramankstint savo senus kaulus.
Dviems merginu duselems - tiesiog deimantas siame nelemtame Brogerio regione.
Gvardieciu merginoms - dekui uz tai, kad savo kostiumais, kalbos ir elgesio manieromis 1000 kartu pralenket savo "rycarius".

Tai tiek pamastymu. Peace al Am'aleiko.

Kronas.

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited