Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Alien Planet
PostPosted: 2006-03-29 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Siaip jau gal tai turetu buti filmu temoje, bet man atrodo, kad geriau tinka i diskusijas.

Ar kas nors matete Discovery pseudo-dokumentini filma "Alien Planet"? http://www.imdb.com/title/tt0453446/

Trumpa santrauka: filme vaizduojama kaip zmonijos kosminis laivas su robotais-zvalgais tiria planeta kitos zvaigzdes sistemoje ir gyvybe toje planetoje. Animacini siuzeta komentuoja grupe mokslininku.

Idomu butu isgirsti kas filme pasirode imanoma ir realistiska, kas islauzta is pirsto. Panasu, kad IMDB filmas vertinamas labai kontroversiskai: kai kurie zmones mano, kad tai visiska fantazija ir priestarauja fizikos ir biologijos desniams; kai kurie mano, kad parodytos gyvybes formos yra ganetinai realistiskos.

Man filmas patiko (8/10), nors yra pora vietu del kuriu realistiskumo abejociau. Bet apie tai veliau, jei uzsimegs diskusija. ;)

Ike & Leo & Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-29 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Filmas labai smagus :) Su malonumu suziurejau.

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-29 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
kiek suprantu ten visa serija tokiu filmu...
Na mano nuomone... yra taip kaip su matemeatiku ir blondine:
Klausimas gatveje - kokia tikimybe pamatyti tropikos mishku papuga vidury Vilniaus
Mokslininkas: 0,0000000000000235864888435467......
Blondine: 50/50... juk pamatysi arba ne!

Ta filma kur maciau mane nustebino grobuoniu trukumas - dauguma taikus arba salyginai taikiai sprendzia evoliucijos problemas. Mokslininkai matyt turi liguista potrauki i "protinga, taiku, demokratishka" problemu sprendima... Aisku tai gal ir teisinga, nes manau, kad zmogus (ne kaip individas bet apibendrintai) yra pats didziausias grobuonis ir butu pats baisiausias grobuonis svetimoje planetoje, net jei toje planetoje gyventi svetimi is tos knygu serijos. Prisiminkime: "Uz ka uzmuse Miegaliu? Juk jis tok geras buvo. Ramus, jis net eidamas galedavo uzmigti..."

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-29 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Taip, tai serialas, bet galima ja visa gauti 1 DVD. :)

O grobuoniu (jei matei tik viena epizoda, tai gal nematei ju pakankamai) ten kaip tik atrode per daug. Afrikoje 1 liutui tenka kokia turbut simtas gazeliu, o filme didziausia zoledziu banda yra gal 10 individu, kai tuo tarpu matome gal 5-10 plesrunus. Bet gal tai tiesiog biudzeto animacijai stoka.

Plesrunas Raimondas


Last edited by Raimondas on 2006-03-29 22:10, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-29 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
As, kadangi ziurejau ne kaip moksline teorija, o kaip smagu fantazijos poleki - tai buvo labai miela pamatyt ivairiu striuoksinciu baisuneliu ir kitko ;)

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-29 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-07-31 18:08
Posts: 401
Location: Vilnius
Pas mane Discovery rusiškai, todėl nelabai ką supratau(tiek kiek tėvai išvertė), bet vaizdai labai patiko :wink:

_________________
Apsilankykite http://www.PenisLand.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-30 9:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
O gal tada DVD pasidalinti kas gali?? kompakta kompensuoku + alaus jei pilnametis uzvadinu...

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-30 11:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Na man asmeniskai tas serialas visai patiko.
Tiesiog kaip viena teorija. Is n galimu.
Ale tie monopedal begikai tai biski ismuse is veziu :o
Nu kazkaip sunku isikirst ir tiek. Kazkaip niekuom nepagrista tokios strukturos gyvybes forma.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-30 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Bungalo wrote:
Ale tie monopedal begikai tai biski ismuse is veziu :o
Nu kazkaip sunku isikirst ir tiek. Kazkaip niekuom nepagrista tokios strukturos gyvybes forma.
Jo siek tiek keisti, nors, kiek suprantu, kazkiek paremti moksliniais judejimo tyrimais. Atrodo MITe buvo padaryti (ar sumodeliuoti) panasus robotai.

Aisku, evoliucijos poziuriu, abejotina, kad keturios kojos susijungtu i dvi. Nors, jei yra gyvunu su dviem kojom salia viena kitos (kaip zmones, kai kurie dinozaurai, ir pan.), tai kodel negali buti gyvunu su dviem kojom viena pries kita.

Dvikojis Raimondas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited