Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-13 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Pritariu Raimondui. Implantai skirti netik prailginti gyvenimui, bet ir pagerinti kokybei. Aš, pvz, neatsimenu, kada rugsėjo 11 buvo. o čia galvoje į implantą opa, įsirašei, ir jau nepamirši. Arba implantuotas fotikas padėtų prisiminti žmones (kaip kokioj šeštoj klasėj vyko pradinės klasės susitikimas, tai vieną klasiokę gal per 10min tik atsiminiau), vietas ir pan...

Glory for Cybernetics

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-13 23:03 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
JcDent wrote:
Aš, pvz, neatsimenu, kada rugsėjo 11 buvo.
nesusilaikiau - juk atsimeni, rugsėjo 11 :)

Raimondai, bet galima traktuoti ir kitaip:
petras žavisi veikla A,B,C. veiklai A jis paskyrė 20 savo gyvenimo metų, tapo visišku profesionalų, patyrė malonumą juo būti ir daryti tai, ką daro profai. good for him, bet dabar jį jau užkniso, taip kad jis ėmėsi veiklos B. per 34 veiklos plėtojimo metus jis beveik visiškai pamiršo veiklą A, tačiau buvo įnikęs į veiklą B ir ten siekė aukštumų, kol veikla B jį ir vėl užkniso. and so on and so far, tiesiog gyvendamas ilgiau praeisi didesnę alfabeto dalį :)

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-14 0:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
jonas wrote:
Raimondai, bet galima traktuoti ir kitaip:...
Galima. Nors manyciau, kad dauguma zmoniu viska traktuoja kazkur sio spektro ribose: kai ka megsta daryti visa gyvenima, kai kas nusibosta po 5 metu, kai kas nusibosta po savaites.

Sakykime taip: man asmeniskai siuo metu labiau padetu dvidesimt penkta valanda dienoje (perkeltine prasme! :)) nei ilgaamziskumas. 8)

Per daug pomegiu per mazai laiko Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-14 0:35 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
ašen gal geriau pakeisiu skeletą, prifarširousiu smegenis implantų, pakeisių pilkąsias (ir kitas) ląstelės pagal vėžio ląstelių madą "gamintis dafig" (idėja nubombinta iš "Padangių Lordų" serijos), susimesiu sintetinius raumenis, kiber-akis (pageidautinai, aklinai juodas), poodinisu šarvus, užveisu kraujo srovej nanobotus, paer genus padidinsiu ūgį, refleksus, apdorosiu organus... ir bus gyvenimas gražus (kol batarėjos nesibaigs ;) )

Deadly combination of flesh and steel

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-14 0:52 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Raimondas wrote:
Tai, kad pries 100 metu (ar net pries 5) ismokai sokti ar programuoti ar karstytis kalnais, nereiskia, kad ta galesi gerai padaryti siandien.
Įlipęs į Everestą ar tapęs pasaulio sportinių šokių čempionų suaugusiųjų profesionalų klasėje turbūt imčiausi kitų pomėgių :) Be to, įgūdžių palaikymas reikalauja gerokai mažiau laiko nei jų įgijimas.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-02 16:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
tadas wrote:
Megsti istorija? O ka Tu joje megsti? Jei bendrai - tai patikek - ir 10000 metu bus mazai. nes istorijoje pastoviai atsiranda pakitimu ir visko iki galo nezinosi. Dodel siuo atveju "reikai 500 metu susipazinti su istorija yra visiskai taspat kas 50 metu.
Na, 500 metų yra žymiai geriau, nei 50, bet apskritai taip, supratai mintį.
Aš daugiausia domiuosi Amerikos tautomis ir antika.
Quote:
Nori nardyti? Jau baigei nardymo kursus? Jiems daug laiko nereikia - 3-4 valandos per savaite ir ir po keliu menesiu bent sertifikata turi. Visgi pradzia... O siaip speju nevaiksciojai... o greiciausia net nesidomejai kur vyksta tie kursai.
Taip, nes nėra tam laiko. Visą laisvalaikį suryja kiti hobiai. Tačiau jei prieš akis turėčiau amžinybę..
Quote:
Nori alpinizmu uzsiimti... Mano broliukas sistemingai varineja kelis kart i savaite. Cia va ryt i Chekija vaziuoja... nu ka metus pasitreniravo ir pradeda jau rimtai. O Tu leiskai paklausti - ar ruosiesi?
Žr. aukščiau
Quote:
Nu vat su pagyvenimu kievienoje shalyje po kelis metus tai cia jau nieko nepadarysi...
Tik nepriimk asmenishkai - tiesiog Tu pateikei varianta kad zmogus turi ideju ir svajoniu. Ash pateikiau varianta kad zmogus ju nesiekia. Paziurek i tai filosofishkai.
Kiekvienas žmogus turi atsisakyti tai, ko nori, dėl to, ko labiau nori :) Tačiau tai nereiškia, kad ši situacija mane tenkina. Net labai netenkina. Taip, mano norai absoliučiai neadekvatūs galimybėms ir švelniai vadinami drambliuko svajonėmis. Tačiau, manau, supratai, kodėl norėčiau nemirtingumo arba bent gerokai prailgintos gyvenimo trukmės. Iš fantastinių svajonių, nemirtingumas turbūt man yra pirmoje vietoje. Ir nesuprantu žmonių, kurie svaigsta apie kažkokį atsibodimą ar pavargimą... tikrai nesuprantu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-02 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Tai gal kokis Gedas ar dar kas iš raudonosios kolegijos galėtu iškleti temą apie ilgaamžiškuma atskirai?

Pasakysiu filosofiškai: Žmonės visada trokšta to ko neturi reikia jiems to ar nereikia...

Faktas paprastas: jei mane kas padarytu nemirtingu, visą tą laiką kol gyvenčiau ieškočiau būdo numirti...

Ar pasiupgradinęs iki tol kad galėtu backupuoti atminti ir įgudžius, Keisti savo fizinius pajėgumus at will ir t.t. Vis dar išliksi žmogumi? O jei nebebūsi žmogumi tai ar gali vertinti toky egzistavimą iš žmogaus pozicijų?

Dar pora dalykų užstrigusių man visame šitame ginče:
a) Niekur nefiguruoja jokie KITI žmonės. Ar tavo artimieji ir sanykiai tarp jų nesikeis kai amžius augs iki jūsų 500 metų? Ar galėsi su vienu žmogumi išgyventi šimtmečius(Dabar ir poros metų nevisi ištempia)? Ar nežmuštu toks ilgaamžiškumas Šeimos ir Giminės sąvokų?

b) Iš kur toks įsitikinimas kad žmogus paskyręs 100 metų šokiams (arba bet kitai veiklai kuri turi savyje rungtyniavimo elementą) sugebėtum tapti geriausiu arba netgi bent kiek unikaliu? Jei 50000 žmonių paskiria po 100 metų savo gyvenimo tai veiklai kodėl staiga TU turėtum tapti geriausiu? O jei turėjai tikslą tapti geriausiu ir jo nepasieki ar verta paskirti dar 100 metų? Ar toks modelis eliminuoja faktą, kad nesvarbu kiek laiko gyventum ir kiek besistengtum visada gali būti kažkas kitas paskyręs laiko daugiau arba tiesiog turintis daugiau įgimtų gabumų (Ir ar apskritai įgimti gabumai ką nors dar reikštu?)?

c) Visur sakoma apie pomėgius hobius ir kitokią veiklą, bet niekur nesakoma, kad kažką galų gale turėsi valgyti (Išlaikyti Implantus!!!!). Taigi turėsi dirbti (Niekas nekalbėjo apie utopijas kuriose nieko nereikia niekam daryti tik gyventi ir kaifuoti). Kiek žmonių ir kiek yra darbų kurie/kuriuos galima būtu dirbti šimtmečiais?

Čia paskysiu savo filosofinę nuostatą: Žmonės nori gyventi ilgiau nes nėra patenkinti tuo ką turi dabar ir deda viltis į Šviesų Rytojų. Ar tikrai jei gyvensi ilgai tas Šviesus Rytojus ateis ir jis bus geresnis (ar bentjau toks geras kaip tikėjaisi)? O jei visą gyvenimą jausi kad šliauži purvu ir tikiesi pasiekti sausumą ir tik karts nuo karto pro debesis šviečia saulė? Ar ne geriau taip šliaužti 50 metų o ne 500?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-02 17:59 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Aivaras wrote:
Ar pasiupgradinęs iki tol kad galėtu backupuoti atminti ir įgudžius, Keisti savo fizinius pajėgumus at will ir t.t. Vis dar išliksi žmogumi? O jei nebebūsi žmogumi tai ar gali vertinti toky egzistavimą iš žmogaus pozicijų?
Kokias pozicijas turėsiu, iš tokių vertinsiu. Koks skirtumas, kaip pavadinsi :)
Quote:
Dar pora dalykų užstrigusių man visame šitame ginče:
a) Niekur nefiguruoja jokie KITI žmonės. Ar tavo artimieji ir sanykiai tarp jų nesikeis kai amžius augs iki jūsų 500 metų?
Nelabai supratau. Jei turi omeny, kad mums visiems bus po 500, aišku, keisis. Santykiai visalaika keičiasi, ir po 5 metų jau tampa kiek kitokie. Jei turi omeny, kad kiti nebus tokie ilgaamžiai, tai taip, keisis patys artimieji, išmirs vieni atsiras kiti :)
Quote:
Ar galėsi su vienu žmogumi išgyventi šimtmečius(Dabar ir poros metų nevisi ištempia)? Ar nežmuštu toks ilgaamžiškumas Šeimos ir Giminės sąvokų?
Va čia labai gali būti, kad ir užmuštų. Tik man jos, kaip tuščios abstrakcijos, nėra svarbios. Ir jau tuo labiau nepalyginamai mažiau svarbios už ilgaamžiškumą ar nemirtingumą.
Quote:
c) Visur sakoma apie pomėgius hobius ir kitokią veiklą, bet niekur nesakoma, kad kažką galų gale turėsi valgyti (Išlaikyti Implantus!!!!). Taigi turėsi dirbti (Niekas nekalbėjo apie utopijas kuriose nieko nereikia niekam daryti tik gyventi ir kaifuoti). Kiek žmonių ir kiek yra darbų kurie/kuriuos galima būtu dirbti šimtmečiais?
Turėdamas prieš akis amžinybę, turėčiau kvalifikaciją įvairiose srityse ir darbą galėčiau pastoviai keisti. Jau vien mokslo srity kokios erdvės atsiveria...
Quote:
Čia paskysiu savo filosofinę nuostatą: Žmonės nori gyventi ilgiau nes nėra patenkinti tuo ką turi dabar ir deda viltis į Šviesų Rytojų. Ar tikrai jei gyvensi ilgai tas Šviesus Rytojus ateis ir jis bus geresnis (ar bentjau toks geras kaip tikėjaisi)? O jei visą gyvenimą jausi kad šliauži purvu ir tikiesi pasiekti sausumą ir tik karts nuo karto pro debesis šviečia saulė? Ar ne geriau taip šliaužti 50 metų o ne 500?
Nežinau kaip kiti, aš noriu gyventi ilgiau tik dėl trijų priežasčių. Pirma, kad man labai patinka šis pasaulis ir nenoriu jo palikti. Antra, kad spėčiau įgyvendinti / užsiimti gausybe hobių, kuriems dabar nėra laiko, bei išmėginti save gausybėje skirtingų sričių. Trečia, noriu pamatyti, kas bus ateityje, tarkim, po 100 metų, po 200, po... :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-02 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Nomad wrote:
Nežinau kaip kiti, aš noriu gyventi ilgiau tik dėl trijų priežasčių. Pirma, kad man labai patinka šis pasaulis ir nenoriu jo palikti. Antra, kad spėčiau įgyvendinti / užsiimti gausybe hobių, kuriems dabar nėra laiko, bei išmėginti save gausybėje skirtingų sričių. Trečia, noriu pamatyti, kas bus ateityje, tarkim, po 100 metų, po 200, po... :)
Ir ketvirta - keturis šimtus su viršum metų iš ilgo gyvenimo, tave išlaiko valstybė (pensija, bliamba) ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-02 23:59 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Shapeshifter wrote:
Nomad wrote:
Nežinau kaip kiti, aš noriu gyventi ilgiau tik dėl trijų priežasčių. Pirma, kad man labai patinka šis pasaulis ir nenoriu jo palikti. Antra, kad spėčiau įgyvendinti / užsiimti gausybe hobių, kuriems dabar nėra laiko, bei išmėginti save gausybėje skirtingų sričių. Trečia, noriu pamatyti, kas bus ateityje, tarkim, po 100 metų, po 200, po... :)
Ir ketvirta - keturis šimtus su viršum metų iš ilgo gyvenimo, tave išlaiko valstybė (pensija, bliamba) ;)
teisingai, tik reikia tapt kiborgu kol valstybė nesusigaudė :D
o man jokio skirtumo kur gyvent - ar utopijoj, ar Falloutinėj distopijoj, svarbu individuali galia ir nemirtingumas. Kad galėčiau į 200-300 metų piliečius iūrėt ir nusivaipyt "pff, jaunimas"...

Immortality and power are the only things I seek

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited