Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 21:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2006-04-05 22:50 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Apie šią S. Lukjanenko knygą žr. čia:

http://www.fantastika.lt/naujos-knygos- ... juodrastis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-06 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
va tom kasdienėm smulkmenom ir paperka. kai jo knygų veiksmas vyksta Žemeje 20maždaugdabartaisiais metai, tai atrodo (kai kalba apie Maskvą), Šilainiuose viskas vyksta - daugiabučiai, kioskai, aptriušę laiptinės, bobutės, vampyrai... Jėga.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-17 18:25 
Offline

Joined: 2005-06-26 16:41
Posts: 9
Location: vilnius
ka cia bepasakysi, skaitai ir norisi daugiau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-19 15:10 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
pirkau 6 eridano knygas, pirmą pagriebęs perskaičiau "Juodraštį", dabar skaitau kitą atsitiktinai ir neįdomu, nuobodu... nu nežinau... Lukjanienko veža.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-20 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-14 13:55
Posts: 111
gal galetumete ka nors papasakoti apie "paskutine sargyba"? cia kaip suprantu ketvirtoji knyga (neskaitant vasiljevo peterburgo sargybos, kuria laikau visishku nesusipratimu. ir dar tas dzeimsas bolivaras di grizas su gyvate ant virshelio...:). ta prasme, gal zinot, gal zadama ja lietuvishkai ishleist ar ka tai tokio...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-30 18:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-27 18:52
Posts: 25
Location: Kaunas
Maskvoj normalu atsistojus šaikelėje "balsuoti"., t.y. stabdyti mašinas. Tai kaip (ne?)legalūs taksi. Kas tikrai taksauja, kas, važiuodamas į darbą paveža ką nors ir prie algos taip prisiduria. Norma.

Juodraštį perskaičiau. Gaila, kad taip greitai baigėsi :cry: , gal tikrai bus antra dalis :roll:

Niekuo negaliu sau padėti, Jo pasauliai visada TAIP įtraukia...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 20:31 
Offline

Joined: 2006-06-09 20:15
Posts: 1
Isvis seniai jau eridana beskaiciau, ir siek tiek juo nusivyliau :cry: paskaiciau rusiska vertima is anglu (rodo F. Herberto "kopa") ir paskaiciau lietuviska vertima, norejosi nudeti koki verteja :twisted: o stai lukjanenko knygos originalo kalba man labai patiko, tuoj skaitysiu juodrasti :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-10 13:51 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Tarnum wrote:
Isvis seniai jau eridana beskaiciau, ir siek tiek juo nusivyliau :cry: paskaiciau rusiska vertima is anglu (rodo F. Herberto "kopa") ir paskaiciau lietuviska vertima, norejosi nudeti koki verteja :twisted: o stai lukjanenko knygos originalo kalba man labai patiko, tuoj skaitysiu juodrasti :)
O kas? Gramatinės klaidos?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-13 13:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
Pagaliau ir aš uždėjau nagus ant "Juodraščio". Tikras Lukjanenko, idėja orginali, bet kažko tokio gal kiek trūksta, tik negaliu užčiuopti ko. Tiesiog seniau buvo geriau.

O dabar pastebėjimas truputį į šalį. Rusijoj atrodo tikrai blogai darosi, jei net Lukjanenka vos ne kiekvienoj knygoj stengiasi paaiškinti visas tas blogybes anapusinių jėgų įsikišimu. Prisiminkim teorija apie tai, kad komunizmas - šviesiųjų samokslas iš "Sargybos". Čia vėl kita teorija, nespoilinsiu kokia. Ir šiaip. politizuojasi Lukjanenko (rašo su politine potekste). Tai nėra priežastis pradėti eilinę spamo "Lukjanenko piktasis juodašimtininkas" seriją, aš su tuo totaliai nesutinku. Tiesiog jo kūriniuose pastebima vis daugiau politinių poteksčių, kurių ankstyvojoje kūryboje ("Lordas iš Žemės", "Berniukas ir Tamsa") tikrai nebuvo. Aplinka kalta...

_________________
Gyvenimas kenkia jūsų sveikatai. Darykite išvadas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-19 17:46 
Offline

Joined: 2005-07-12 20:31
Posts: 84
Location: Vilnius
------------------------truputi spoilerių žemiau------------------

Perskaičiau ir aš šią knygutę, skaitėsi tikrai maloniai, greitai suėjo. Kas labiausiai nepatiko - pagrindinio veikėjo nacionalizmas bei jau minėtas politinis atspalvis. Kažkokia ligota grandnacijos ideologija. Antras minusas - kažkaip labai nerealu kad dalis žmonių naudojasi perėjimais, o apie tai niekaip nesužino plačioji visuomenė, dar pora tokių bajeriukų man kažkaip didelę dalį kurinio pasaulio realumo sugriovė.
O šiaip mano nuomone nors tai toli gražu ne geriausias Lukjanenko kūrinėlis, bet paskaityti tikrai verta.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited