Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:03

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 624 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 563 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-25 21:41 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Tiesą sakant, "Diablo" pirkau vien dėl atsiliepimų šiame forume. Kadangi pirmoji žaidimo dalis man LABAI patiko*, o antroji - beveik nė kiek, ir veiksmas vyksta atseit tarp abiejų dalių, tai visgi susigundžiau. Na ir kaip dabar čia pasakyti... Skaityti - sąžiningai bandžiau. Už Simak'o "Blogio Irštvą" - neabejotinai gyviau ir įdomiau. Ko gero, priešingai, nei minėtąją, gal kada nors net ir pribaigsiu. Bet apibendrinant, jau antra iš eilės Eridano leista ir mano pasirinkta "maginės fantastikos" knyga, kuria tenka geroooookai nusivilti. Įskaitant 4-ąją "Raganiaus" ciklo knygą, kurios iki šiol nebuvau skaitęs jokia kita kalba - tai jau net ir trečias nusivylimas (bet dėl tolesnio "Raganiaus" ciklo leidimo nė kiek neprieštarauju/nepriekaištauju, kaip ir dėl "juodosios gvardijos" ar "Barajaro sagos", nesvarbu, kiek nuobodu tai būtų :D

O dabar sėdau ant "Skaitmeninio Jėzaus". Velniai griebtų, kabina. Pagrinde tuo, kuo man labiausiai patinka ir S. Kingas - išsamiu ir motyvuotu aka detalizuotu veikėjų charakterių kūrimu. Tiesiog malonu skaityti, net atmetant kartais ir labai jau primestą romano "siužeto intrigą".

______
* Čia matyt tas atvejis, kai "tais laikais žaidimai būdavo geresni" ;)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-26 9:33 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Bakoozhe wrote:
Eridanas anonsuoja nauja Tolkieno mokini Fritz Leiber ir jo romana "Nevono magija". Romano pavadinimas eilini karta neatitinka orginalo, tad nelabai aisku kuri tai n-logijos dalis:
http://www.fantasticfiction.co.uk/l/fritz-leiber/
O šiaip tas Leiber, įdomus? Nes po po "Smuklininko dainos"/"Burtininko mirties" (pabraukti reikalingą) kažko skeptiškai nusiteikęs aš ta mokinių galerija... Tai be abejo neapima Sapkovskio. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-26 10:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aaaaahahaha, laikykite mane penkiese, Fricas Leiberis, kurio Eridano pavadinta "Nevono magijos" diiidelė dalis parašyta išvis dar prieš pasirodant ŽV, tai va šitas Fricas Leiberis - Tolkieno mokinys? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dėl pačios 'Nevono magijos', tai pasiimkit PFAFo pirmą tomą, ten bus toks netrumpas apsakymas, pavadinimą pamiršau, bet veiksmas vyksta Lankhmare, ir veikėjai yra barbaras Fafhrdas ir vagis Pilkasis Peliautojas, apie kuriuos visa Nevono magija ir sukasi. Patiks tas, drąsiai galit pirkti šitą naują Tolkieno mokinuką.

(Jei kam rūpi mano nuomonė, tai šitas ciklas - vienas iš nedaugelio fantasy kūrinių, kurį imanoma skaityti ne vieną kartą 8))


"Diablo" tikrai neskaitysiu, bo žinau save - tuoj susiinstaliuosiu D2 atgal (kuris man patiko labiau nei 1, bo ilgiau trunka ;) ir sudie, vasara, bet netikiu, kad už Saimaką kažkokia geimo adaptacija yra geriau. Netikiu! :-P

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-26 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Pjovejas wrote:
O šiaip tas Leiber, įdomus?
Man jis nepatiko, bet sutinku su Krakadyla: perskaitykit ka nors is Lankhmaro ir susidarysit ispudi. Tai atseit humoristine fantasy, jau tais laikais siek tiek ciniska ir isjuokianti fantasy klise (daugiausia apie vagis, didziakrutes grazuoles ir pan.).

O del Tolkieno mokiniu tai ir mane galite laikyti penkiese Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 12:33 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Šiandien pagaliau gausiu S. Kingo "Mobilųjį". Ilgai laukiau, bet, manau, buvo verta..:) Girdėjau, kad labai neblogas romanas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 14:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aš irgi šian gavau. Ir dar nusprendžiau duoti šansą šabloninei fantasy ir pasiėmiau Elriko nuotykius.

O dabar, kaip tie storuliai, kur prisikabinėja riebių šiknų nuotraukų ant šaldytuvo durelių, reik suverst visas neskaitytas knygas į piramidę, nufotografuot ir užsiklijuot ant piniginės :cry:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 14:55 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Vakar nusipirkau Elrika. Labai patiko Korumo ciklas ir cia turetu buti kazkas panasaus :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 15:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
damon wrote:
Vakar nusipirkau Elrika. Labai patiko Korumo ciklas ir cia turetu buti kazkas panasaus :D
O mane būtent tas ir atbaido :P Bo Korumo kronikos nepatiko. Ir iš vis, pagal Eridano knygas susidaro įspūdis, kad Moorkokas be kronikų daugiau nieko rašyti nemoka? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 16:03 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Va ir as ta nauja sedevra vakar knygyne ciupinejau. Kas nors perskaites parasykit atsiliepimus, nes Korumas per daug senai skaitytas ir nelabai islike net ispudziai apie ji.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 20:18 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Man tai Michael Moorcock vienas megstamiausiu rasytoju.

As vis dar nesuprantu, kodel eridnas megsta keisti knygu pavadinimus :? Nes is "Elric of Melnibone" pasidaro "Elriko Kronikos" + tai ne pirmoji Elriko sagos knyga :evil:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 624 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 563 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited