Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-27 9:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject: Gera pradzhia?
PostPosted: 2002-12-23 23:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Norejau pasisemti patirties ish fellow rpgshnikuu, kaip galima originaliai pradeti kompeinaa. Suprantu, kad 4 ish 5 RPG prasideda "sedit joos kabake...". Bet turetuu gi booti ir originalesniuu sprendimuu?

Man, pavyzdzhiui, patinka "fighting start": vienas PCiakas ateina ii pagalbaa kitam, patekusiam ii pasalaa, arba grupe yra sudarytuu ish tarpusavyje nepazhiistamuu zhmoniuu, vazhiuojanchiuu dilizhansu, kurii uzhpuola banditai.

Kitas variantas - PCiakai visi kartu atgauna saamonee visishkai nuogi ir nieko neprisimenantys shviezhiame krateryje kaip ish po normalaus tokio sprogimo, ir vienam juu ish galvos pasigirsta "apleisti nusileidimo vietaa per 30 sekundzhiuu! 29...28...27..."

Aishku, dazhniausiai pradzhia tiesiog praskipinama, papasakojant trumpaa prieshistoree, bet, mano manymu, tai nera teisinga.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-23 23:34 
Gerai raso GURPS Cyberpunk. Jei sukisti cyberpunk herojus i bara tikslu supazindinti viena su kitu - jie vienas kita nuzudys greiciau nei spes susipazinti. Cyberpunks herojams vienas geresniu budu yra gauti meila su pasiulymu uzdirbti kruvas bapkiu. Ten jie susirenka pas darbdavi tada gauna uzduoti kur po viena negaletu iveikti. Misijos eigoje jie vienas prie kito prisipratina, bet nebutinai
Panasus scenarijus tinka ir kitiems zanrams. Susirenka PC uzdirbti bapkiu. Senas geras isbandytas ir net gal kiek banalus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-24 0:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
man kaip zaidejui "fighting start" yra dar banaliau nei sedit jus kabake... ;]
o geriausias visdelto turbut yra atsibundat visi nuogi xer znajet kur, nelabai ka atsimenat o galvas visiems skauda kaip po ppjankes geros ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-24 0:15 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Shizzar wrote:
Man, pavyzdzhiui, patinka "fighting start": vienas PCiakas ateina ii pagalbaa kitam, patekusiam ii pasalaa
Na, kils nedidele problema, jei vienam PC'iakui patekus i pasala, likusieji palauks, kol banditai susidoros su juo, paskui papjaus banditus ir pasidalins grobi :) O ir shiaip, prisimenant neseniai vykusia diskusija apie veikeju motyvacija - tiketina, kad kiti PC nesikish i pjautynes, jei netures tam jokiu priezhaschiu.

Kazhkur (nebepamenu, kur) machiau ganetinai ishsamu sarasha priezhaschiu, kodel PC gali buti ir veikti kartu, reikes gal paieshkot prie progos.

Shiaip vienas ish papraschiausiu variantu - PC buvimo kartu priezhastys pateikiamos prieshistoreje - sheimyniniai ryshiai, seni draugai, etc.
Kitas variantas - priklausymas vienai organizacijai: PC yra policininkai, kareiviai, mafijozai, etc.
Dar viena galimybe - nepazhistamus PC apjungia vienas bendras NPC - bendras pazhistamas, patekes i beda, darbdavys... Arba bendras prieshas.
Taip pat juos gali apjungti bendras tikslas, kuri kartu pasiekti lengviau, nei po viena. Bendras pomegis, susidomejimas irgi gali buti panaudotas.
Apjungimas per kazhkokia situacija (pvz visiems PC ishkilusia gresme) irgi imanomas, nors, IMHO, gaunasi shiek tiek pritemptai, realiai labai tiketina, kad bendradarbiavimas testusi tik tol, kol situacija pasibaigtu, o paskui kiekvienas PC keliautu savo keliu.
Dar vienas variantas - ish esmes irgi remiasi situacija, tik ta situacija ishtesta - tarkime, PC yra kazhkokios mazhumos atstovai. Ypach gerai tai veikia, kai ta mazhuma be visa ko yra diskriminuojama ar persekiojama - tokiu budu gaunasi pastovi gresme PC'iakams, ir jie priversti laikytis kartu, kad ishgyventu.

Tiek vat abstrakchiu minchiu :) Jei labai nerishliai gavosi - per galva azhuolinemis pliauskomis nemushkite ;)

O konkrechiu PC apjungimo i grupe variantu galima prikonstruoti n... Ir tik nereikia apie "sedit jus kabake". Ishdidzhiai pareishkiu, kad absoliuchiai, absoliuchiai ne vienas mano geimas taip neprasidejo :) A ir shiaip... kiek mano ribota atmintis siekia, teko dalyvauti tik viename geime, startavusiame nuo shitos kultines frazes. Taigi, manau, jog kabako versijos populiarumas yra mitas (o gal tiesiog man sekasi su GM?).

--
ghoul


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-24 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
As viena geima buvau pradejas taip:
PCukus prikelia magas kazkokiam bokste nuogus :oops: paaiskinau priesistore tipo ten tas buvo mires nuo to kitas nuo kito ten buvo dwarfas ir minotauras tai tipo jie buvo zuve vienas pries kita kare ir burtininkas dave misija ir rubu taip jie kiekvienas norejo atkersyti uz savo mirti bet ir turejo kitu bendru tykslu :twisted:

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-29 12:21 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-17 15:35
Posts: 217
Location: Vilnius
Na, man labai patiko kai pati pati pirma karta loshiau gurpsus, meistravo mano drauge, labai gerai intriga buwo surezgusi, o prasidejo viskas taip... einu einu ash skardzio shlaitu paslystu, krentu zemyn ir netenku samones...
O kitam pc irgi kazkoks prikolas buwo, bet kadangi atskirai papasakojo, tai gavosi taip, kad jis mano chara atgaivino n'stuff, ir tada prasideda bendru tixlu ir tt ieshkojimas...

_________________
... pievų filosofija


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-29 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Dazhniausia pradzhia turbut "ai, mes jau seniai pazhistami". O jei charai sukurti gerai ir su visais priklausomais background'ais, tokia pradzhia netgi gerai.

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-31 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
na tai geriau negu "pamatot ta ir ta, meskit reakcija". "bendroj sumoj 3..." susitikimas baigiasi skerdynem. nuostabu, ar ne?

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2002-12-31 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
karta meistravau :oops: , tai geimas prasidejo tuo kad dabartis(lenteles sukurtos kad mazdaug atitiktu realiai mokamus geimeriu skilsus),
sedi zaidejai, Lituaniconas, geimina gurpsus susikure lenteles 3teilui, priejo prie stalo pazystamas, atneshe scrola nusipirkta aukcione parodyt, o scrolas magishkas vos jie perskaite ,persikele visi zaidejai i kita pasauli.
taip kad gavos kad zino jie tik tai ka realiai moka plius geime sukurtu geimo lenteliu igudzius, bet apie tai kad moka nauju skilsu nezino... :roll:
poto tolesnej geimo eigoj bandydami gryzht i savo pasauli atskleidzia savo naujus sugebejimus :shock:

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-02 1:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
2 Darkwind: nu ne visi juk zaide gurpsus, todel kaip kam fraze "bendroj sumoj 3..." neturi jokios prasmes. Negi negalima normaliai pasakyti to pacio, ar reikia pasirodyti krutais geimeriias kurie kalba tik zargonu ir ant kitu jiems nusi...?

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited