Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 624 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 763 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-31 1:09 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Savo laiku - pakankamai seniai - esu skaitęs. Tuomet visai patiko. Tokia gana tipinė heroic fantasy su šiokiu tokiu humoru.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-03 22:14 
Offline

Joined: 2003-06-16 17:35
Posts: 35
O aš norėjau paklausti,gal kas skaitė knygą "visagalio akis"?Jei taip,tai kokie atsiliepiamai?Ten veiksmas sukasi apie Šaolinius or not (hm,Shaolin Temple man pirma asociacija perskaičius žodžius "..Šiaurės ir Pietų vienuolynai.." :) )?So,is it worth to read? :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-04 9:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-10 9:09
Posts: 551
Location: Siauliai
Kaip supratau, Rusijoje šios Vasiljevo ir Lukjanenko apysakos buvo išleistos vienoje knygoje. Tad kurių galų Eridanas tarp jų įkišo vakarų fantastikos atstovo apsakymą. Jokiu būdu nesakau, kad apsakymas blogai, bet knygos struktūra ganėtinai keista gaunasi.

_________________
«And on the eighth day, god created Bakoozhe.» ©Sloganizer.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-04 11:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Bakoozhe wrote:
Kaip supratau, Rusijoje šios Vasiljevo ir Lukjanenko apysakos buvo išleistos vienoje knygoje. Tad kurių galų Eridanas tarp jų įkišo vakarų fantastikos atstovo apsakymą. Jokiu būdu nesakau, kad apsakymas blogai, bet knygos struktūra ganėtinai keista gaunasi.
O jei būt knyga be apsakymo, bet geresnės struktūros, būtų geriau?..;) Įdėjo - nes buvo dar laisvos vietos ir tiek. Apsakymas visai neblogas. Tegul tik dažniau tokias kn. leidžia, gal netrukus vėl atgims apsakymų rinkiniai, kaip kad Rusijoje nutiko po kelių sėkmingų rinkinukų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-04 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 2006-07-10 20:02
Posts: 20
Su tais apsakymu pridejimais idomiai gaunasi,
ant virselio nera parasyta. O kai nusiperki tik tada pastebi kad dar kazkoks apsakymas levas idetas.

Dar man labiau patinka kai apsakymas tokio pat ilgio kaip ir fantastinis romanas... ir abu vienoje knygoje.

MAnau geriau tegul plonesne parduoda ir pigiau, nei prideda prie knygos kazka ko vistiek neskaito. Gali isleisti atskyrai knyga fantastiniai apsakymai ar dar ka.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-04 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Kamis wrote:
Su tais apsakymu pridejimais idomiai gaunasi,
ant virselio nera parasyta. O kai nusiperki tik tada pastebi kad dar kazkoks apsakymas levas idetas.

Dar man labiau patinka kai apsakymas tokio pat ilgio kaip ir fantastinis romanas... ir abu vienoje knygoje.

MAnau geriau tegul plonesne parduoda ir pigiau, nei prideda prie knygos kazka ko vistiek neskaito. Gali isleisti atskyrai knyga fantastiniai apsakymai ar dar ka.
Tai sakyčiau čia esminis momentas yra MAnau. Pavyzdžiui aš apsakymus knygos gale skaitau su pasimėgavimu...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-05 13:40 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Su tais apsakymu pridejimais idomiai gaunasi,
ant virselio nera parasyta. O kai nusiperki tik tada pastebi kad dar kazkoks apsakymas levas idetas.
Bene kas verčia skaityti. Jei esi nepatenkintas, kad tau pardavė daugiau, nei norėjai pirkti, perskaityk tik tiek, kiek norėjai :)


Kita vertus, "Ambero princų" serijos Eridano leistose knygose įdėti Zelazny apsakymai gerokai lenkia patį romaną.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-06 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 2006-07-10 20:02
Posts: 20
O as ir neskaitau dazniausiai.

Bet man atrodo juokinga, perki knyga 350 puslapiu, is ju romanas 100 puslapiu, o apsakymai 150.

(cia pvz, gal taip ir nebuvo... bet paieskojus gal ir rastum)

Kai perku, vistiek moku uz ta 150 puslapiu, kuriu nenaudoju.
Galetu pigiau buti ir viskas.

Arba, bent jau to paties autoriaus darbai galetu buti ideti, ar galu gale storesne ir brangesne, bet du romanai romanai vienoje knygoje.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-06 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Kamis wrote:
O as ir neskaitau dazniausiai.

Bet man atrodo juokinga, perki knyga 350 puslapiu, is ju romanas 100 puslapiu, o apsakymai 150.

(cia pvz, gal taip ir nebuvo... bet paieskojus gal ir rastum)

Kai perku, vistiek moku uz ta 150 puslapiu, kuriu nenaudoju.
Galetu pigiau buti ir viskas.

Arba, bent jau to paties autoriaus darbai galetu buti ideti, ar galu gale storesne ir brangesne, bet du romanai romanai vienoje knygoje.
Buagagagaga...
Nusipirkau pakelį pieno ir jį išgėriau. Bet pakelio nesuvalgiau. Geriau pardavinėtų be pakelių...

Sorry žinau, kad nelabai į temą bet negalėjau susilaikyti :)...

IMHO knygos turi optimalų minimalų puslapių skaičių ir žemiau jo leisti knygų nebeapsimoka. Taigi jei rašytojas sukuria neišpūstą romaną tai tenka dapildyti. Žmonių kurie skūstusi dėl apsakymų buvimo knygose yra labai nedaug ir todėl ta praktika ramiai prigijo. Ir negana to neretai apsakymai kaip kūrinio forma turi nemažai pranašumų prieš romaną...

Ir dėl požiurio kad perki 150 puslapių kurių nenaudoji. Tai tik grynai tavo požiūris į tai. Realiai tu sumoki už 350 psl ir tu juos gauni. Kad tu renkiesi kažkuo nesinaudoti (neskaityti) tai jau tavo problema ne skaityklos. Ji tokius sprendimus priima principu, kad įtiktų daugumai. jei tau neįtinka tai galimas šansas, kad esi mažumoje...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-06 20:20 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Man apsakymai niekda nemaise ir nemaisys. Esu pirkes 245 Amzinybes ritualus tik del autoriaus ir nezinojau, kad dar yra harlan elison apsakymai, tai vienas tu apsakymu buvo geresnis uz visa pag. kurini, beto i ta knyga butu sutilpe dar kokie minum trys apsakymai ir jie tikri nebutu maise, o kaina vistiek ta pati.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 624 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 763 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 53 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited