Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 4:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 129 30 31 32 33 34 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-02 14:37
Posts: 14
Location: Marcinkancy
Pasiziurejau i minmalius reikalavimus kompiuteriui apsilaiziau ir nusprendziau kad mano kompas per silpnas. O pirktas gal pries du metus. Teks greidinti :)) Vien zo Athlon 2400+ 512 MB RAM 64 MB vaizdo korta kaip suprantu jau nebepavez.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 16:43 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Panaši problema :) Nors mane guodė, kad svarbu gerą vaizdo plokštę įsidėti. Visa kita tipo daug maž dar tiktų :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 18:21 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Paleidau su Athlonu ~1k, 256ramu ir 64 vaizdushke. Aishku apie kokybe patylim, bet "it`s alive!!!" :lol:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
ce is tos serijos kur lineage2 ant P350 64 ram 16ram video ejo :)

ni hyrausam reik su geru kompu arba isvis nereik (tiksliau gera videshke, bonuo videshkes srebimas priklauso, nereik sau malonumo gadint su letu kompu grazius geimus gralinant

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 20:55 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Pažaidžiau savaitę, perėjau už 4 rases kampaigną ir tuo mano domėjimasis šiuo žaidimu sustojo, o tikėjausi šiek tiek daugiau. Matyt per ilgai žaidžiau aš Heroes savo gyvenime, kad jau net šitie pabodo greitai.
Įspūdžiai :
Grafika nebloga, bet kam ji reikalinga...
Kameros sukinėjimas "must die", vien dėl šito daug kas nepatinka;
Reikia didesnių mapų ir jų įvairovės, ba niekaip negaliu savo herojų davesti iki uakštesnio kaip 21 lygio, ankščiau viską užmušu;
Galiu pagirti herojaus skilus, magija neblogai subalansuota, o kova tikrai "the best".
Pilies statyba normalu;
Mažai monstrų man;
Mano požiūriu Necromantų ir Angelų pilys stipriausios, dar Elfų pilis jega.
Demonai nieko gero, dungeonai be praradimų niekaip nieko nepadaro(3 heroes jie daug geresni buvo). Už magus beveik nežaidžiau, be komentarų kol kas.
Beje labai nusivyliau Lichais, be to, kad gajumo mažai turi, dar ir subine per keturis langelius užsiaugino...

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 21:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Man irgi nusibodo vos pradėjus žaisti, net heroes3 ne taip greitai nusibosdavo. Gražiai čia viskas padaryta, ir grafika, ir šiaip lyg ir puiku viskas - neturiu konkrečių priekaištų. Bet nekabina kažkodėl ir tiek, kažkokio šarmo trūksta :/ Va Age of Wonders - nei grafika ypatinga, nei siužetas, ir dar bugų pilna, o žaidžiu n metų ir nenusibosta ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-03 21:57 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Karakurt wrote:
ce is tos serijos kur lineage2 ant P350 64 ram 16ram video ejo :)

ni hyrausam reik su geru kompu arba isvis nereik (tiksliau gera videshke, bonuo videshkes srebimas priklauso, nereik sau malonumo gadint su letu kompu grazius geimus gralinant
Bandzhiau ash dar su autosave losht :) tai turna padarius buvo galima eit arbatos.
Saulius wrote:
dungeonai be praradimų niekaip nieko nepadaro(3 heroes jie daug geresni buvo). Už magus beveik nežaidžiau, be komentarų kol kas.
Su dungeonu ne su creaturais losht reikia o su herojum.
Saulius wrote:
Beje labai nusivyliau Lichais, be to, kad gajumo mažai turi, dar ir subine per keturis langelius užsiaugino...
Kogero vieninteliai 2x2 unitai kuriuos dar ir saugot reikia :evil:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-11 10:47 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Norejau pasidometi, ar kas nors bandėte pasiekti kurio nors herojaus ultimate ability? Pvz.: reindžeriui Nature‘s luck, ar analogiškas kitiems? Aš čia internete atsipūčiau tokį skilų ratą, kur sužymėta kas kokiai abilkai reikalinga. Tai kiek žiūriu, su standartiniais herojais labai sunku tą pasiekti. Pvz., tam pačiam reindžeriui pasiekti savo super abilką reikia turėti defence: vitality, last stand, stand your ground. Tuo tarpu single nelabai išeina rinktis herojų, kuris pradiniam etape jau turėtų reikalingus defence skilus. Nes vieno herojaus turimas skilas ir abilka yra defence: protection. Todėl iš defence srities tegalima išmokti tik dar dvi abilkas, o ne tris, kurios reikaligos pasiekti tą super savybę. Ir pas visus panašiai. Ar aš kažką ne taip suprantu?
Todėl norint pažiūrėt kaip veikia tas super, tenka imti herojų, kuris neturi nė vieno reikalingo skilso. Kas vėl sukelia daug sumaišties, nes kylant lygiui skilsus ir abilkas leidžia rinktis atsitiktinai (ir dažnai tenka švaistyti lygius ir ekspą šalutiniams atsitiktinai iškritusiems skilsams).

Ar kas nors ant singlo buvot pasiekę tą super abilką?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-11 15:44 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Ant singlo retai kas surenka tiek xp, kad butu galima ishmokt ultimate, ka jau kalbet apie teisingu abilichiu susirinkima kurie +/- random eina.
Galiausiai nelabai ir apsimoka, nes paprastai buna po kelis useless abilichius kelyje i ultimate, tai jeigu final battle prasides pora lv iki ultimate gavimo busi zhenkliai silpnesnis uzh kita tokio pat lv heroju kuris nesiekia ultimate.
Pvz Demon lord norint gaut ultimate tenka atsisakyti tacticos abilichio su kuriuo apgreidinti cerberiai ir nightmarai, jei neklystu, galetu perbekt visa battlefielda vienu turnu.
Taigi imho ultimate ant popieriaus grazhiai atrodo, o realiai useless feature. Tiesa fanai atrodo modu padare yra kuriuose gaut ultimate yra "realu".

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-11 16:13 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš visa tai suprantu, bet tiesiog noriu pabandyt pabūti kietas ir pasižiūrėti kas tai yra in real :) Grynai iš smalsumo.

Ir pagrinde mano klausimas: ar aš teisus dėl tų pradinių skilų nekintamumų, ar restartinant nioliktą kart gali jos pasikeisti?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 129 30 31 32 33 34 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited