Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 8:47

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 20:20 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-14 13:55
Posts: 111
Narfuin: kak po litovski govorit, aciu.

Gedas: neatsakete, kurioj vietoj mano postas buvo nesusijes su tema. ir dar, kurioj vietoj jame buvo izvelgti keiksmai. jei manote, kad ten buvo siaip papezaliojimai, tai as labai rimtai tureciau pasakyti, jog mano profilis is tiesu siuolaikiniu kalbu vadinosi, bet man leido pasirinkti biologija A lygiu. tai yra ISSILAVINIMO tema.


Top
   
PostPosted: 2006-11-28 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
Pakartosiu ir pasikartosiu: paprastai neturiu jokio noro ir laiko tranioti oftopicus ir tai darau kai peržengiama tam tikra riba ir prasideda nebe pokalbis, o kvailionės.

Jei neturi laiko kazhka daryti gerai (atrinkti, kas koliojasi, o kas tiesiog mandagiai nors ir laisvai bendrauja pagal tema), gal ishvis nedaryk, a? Nes shiuo atveju nukenchia kiti.
gedas wrote:
Šiuo atveju oftopicai nuvedė į pasikeiksnojimus tad buvo ištrinti tiek pastarieji, tiek likę oftopicai.
Gedai, elgies kaip fashistas, kuris uzh viena partizana isake ishshaudyti visa kaima :wink:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Last edited by Akela on 2006-11-28 20:36, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 20:35 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Tai kad atsakiau, malonėkit atidžiau skaityti (taip pat ir apie keiksmus). Trinties, che, priežastį paaiškinau (2 kartus), aiškinti ir aiškintis dar 22 kartus apie tą patį nesiruošiu, cituoti ištrintų pranešimų (ar net atskirų jų dalių), atleiskite - irgi. Nuo to nei jūs nustosite piktintis, nei aš pradėsiu atgailauti.


Top
   
 Post subject: nuss
PostPosted: 2006-11-28 20:40 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
... Nuo to nei jūs nustosite piktintis, nei aš pradėsiu atgailauti.
Kita karta, kai vel uzhsimosi trint "bez atbora" prisimink, kad tai gresia dar vienu tokiu fleimuku skyriuje "apie foruma" - gal tai pades susikaupti ir geriau atlikti savo darba.
Tai tiek shi karta. :nervas:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 20:51 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-14 13:55
Posts: 111
Gedas: tiesa sakant, nieko jus neatsakete. As jums graziai paaiskinau, jog mano postas buvo BE KEIKSMU, I TEMA, ir PAGRISTAS. Jus man tiesiog pasakete, jog pasakete. Be komentaru.

Ironiskiausia, jog cia FANTASTIKOS forumos. Zmoniu su VAIZDUOTE. Imho, LIBERALIU :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-14 13:55
Posts: 111
Kita vertus, gerai, jog forumu yra rupinamasi..... Tik va, kartais ir vieni gero nori, ir kiti, ale gaunasi snipstas....


Top
   
 Post subject: Re: nuss
PostPosted: 2006-11-28 21:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Akela wrote:
Kita karta, kai vel uzhsimosi trint "bez atbora" prisimink, kad tai gresia dar vienu tokiu fleimuku skyriuje "apie foruma" - gal tai pades susikaupti ir geriau atlikti savo darba.
Klaidinga manyti, jog grasinimai fleimukais apsaugos offtopininkų kaimus..;) Beje, fleimukų ir čia nebus, nes pasibaigus klausimų-atsakymų vakarui tema bus užrakinta.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Gedo moderavimu as senokai nusivyles, bet, deja, nepanasu, kad jo stilius pasikeis. Vis delto prisijungiu prie prasymu siek tiek maziau mosuoti trintuku.

P.S. Nesu ir neapsimetu besalisku, kaip galite matyti is pries tai buvusios temos...

Netrinkite Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 21:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Prisijungsiu ir aš. Nors apskritai esu tolerantiškas moderatoriams, ibo pats patyręs ką tai reiškia, bet Gedas kartais persistengia, mano subjektyvia nuomone. Tačiau ne tiek, kad tai būtų rimta problema.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: nuss
PostPosted: 2006-11-28 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
Klaidinga manyti, jog grasinimai fleimukais apsaugos offtopininkų kaimus..;)
Problema tame, kad oftopininkais tu laikai asmenis, kurie bendrauja pagal topica. Ir ne tik as tau tai sakau - paskaityk ir isigilink ir i kitu pareishkimus. Shiuo atveju problema tavyje, o ne offtopicuose. :nervas: Problema tame, kad tu tiesiog trukdai zhmonems bendrauti pagal kazhkuria tai tema. Bendrauti, o ne sudarineti lista ish punktu: 1.2.3...
gedas wrote:
Beje, fleimukų ir čia nebus, nes pasibaigus klausimų-atsakymų vakarui tema bus užrakinta.
Nieko tokio - sukursim nauja tema ir dar nauja - kiek reikes. Geriau nulipk nuo kalno pavadinimu "chia sedi mooderas, kuris niekada neklysta". Buk labiau zhmogishkas, Gedai.

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited