Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 8:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 119 20 21 22 23 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-25 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Senis beviltiskai sedejo ant grindinio, vis keiktamas mus ir aplinkini pasauly. Aplink pasigirdo suksniai, ir geleziniu batu dundejimas. Klausiamai dirstelejau i dragus kone ragindamas traukis.








_________________
// :lol: senis !!! \\

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
"Stokis girtuokli! Manau tau teks mus pasikviesti i svecius!"
Gan stipriu rankos judesiu Doreanas stumtelejo Zaraka i nugara, ragindamas ji kuo greiciau eiti link jo busto.

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Galiu užtikrinti, jausimės kaip namie. - pridedu nuo savęs.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 21:56 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Mintyse norejau priestarauti, bet tik numojau ranka ir pasukau paskui draugus.
Viduje buvo nemazesnis siukslynai nei lauke. Kampe rangesi pora aptriususiu kaciu, neukreipes zvilgsni salin, pastebejau nemaza kruvele i kita kampa sumestu tusciu vyno buteliu.
- Taigi, seniokas turi nemaza aistra. - Sarkastiskai tariau nukreipdamas pasaipu zvilgsni i kazin kokius niekus burbanti seni.
- Eh dar sis tas, kas gi tave sieja su neuzaugomis, kas jie ir kokio velnio cia atsityso ? - Primeciau apziurinedamas, nemaza peiliu arsenala suversta ant isklibusio tamsaus medzio stalo. Kiek toleliau, kampe buvo atvira spinda, i kuria buvo sukrautos neilgos placia asmenes ietys, lygiai tokios kokias turejo, Nauro suimti atzygiave nykstukai.
- Nagi nagi, atrodo turi pazinciu, - Drebtelejau, - Karui ruosies ? - Pirma meginau sakyti pajuokenciai, bet poto mano zodis surimtejo ir igaves nauja prasme, atkreipe draugu demesi.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 22:23 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Pasklaidau peilių krūvą ant stalo tarsi kažko ieškodamas, bet neradęs, nenusimenu ir paimu dar vieną peiliuką sau ir užsikišu už diržo, prieš tai patikrindamas ar jis subalansuotas. (t.y. kur yra svorio centras.).
- O ginklų tu čia nedideliai armijai prisikrovęs... Nepatinka man tavo ginklų eilės...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 22:42 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
- Kuo dar mane apkaltinsi, tavo motynos isprievartavimu, kales vaike!!! - Senis uoliai liuoktelejo ant koju ir griebe pirma pasitaikiusi peili nuo stalo ir megino pulti Naura, taciau paties nuostabai is nugaros jie prigavo Doreanas ir stumtelejo ant zemes, apgirtes Zarakas neissilaike ant koju ir blumptelejo ant zemes pamesdamas pailga ir siaura durkla.
- Rupuze, - Uzkliko jis, - Koks kopustgalvis moke pulti seni is uznugaros, - vis griadojo senis.
Po keliu senundziu link jo pasisuko Doreano rapyra ir tas nematydamas kitos iseities, eme piktai pasakoti.
- Hirai, mirai, anirai... Koks mano reikalas kas jie tokie ?! - Suburzge jis pradedamas, - atejo, ana savaite ar panasiai prie duru pasiprase darbo... Keisti atrodo, na ir kas ?! Daviau pora uzduoteliu, atliko nepriakaistingai, tai priemiau pas save pagyvent, ana matai jie vis skundesi, kad busto susirasti negali. Kur tau gales kai ties sudsnukiai nykstukai vertina pagal ju prakeikta isore! Velniai griebtu tuos guobsuolius ! Ginklai, koks jusu nukrustas reikalas, kieno cia ginklai, na bet jei jau tu kales vaike man ruosiesi ta rapyra suvaryt, tai geriau atsakysiu, - Suniurzge jis, - Kai sakiau esu Zarakas, smulkiai prekiauju ginklais... Cia ne cia koks jums skirtumas, prekiauju ir tiek, kazkaip verstis reik... Kazkaip raudonoja prasimanyt irgi reik.. Tai va ir dirbu... Koks tavo reikalas smailialiezuvi , - Atkirto jis i klausima is kur jis gauna ginklus, - Nesakysiu, nors sukapokit! , - Doreanas Mostelejo rapyra, - Pala, pala , pala ! Nera ko visko priimti uz gryna auksini ! Yra daugiau prekiautoju, mes visi tarpusavy perkam parduodam ....
Prieangyje pasigirdo zingsniai ir seniokas nutilo ir ibede akis i tarp dury.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Tyliai ,bet greitais žingsniai prieinu prie durų ir, kadangi jos atsidarinėja į vidų atsistoju taip, kad joms atsidarius likčiaus jų dengiamas, bet įeidinėjančiųjų nematomas. Atsistoju ir laukiu. Ranka ant durklo rankenos, žvilgsnis nukreiptas į draugus. Nors per duris ir nesimato įeinančiųjų, bet galima apie juos nuspręsti ioš draugų veido išraiškos ir, jeigu prireiks, veikti atitinkamai. Aišku, geriau butų, jeigu jie (o gal jis) pima visisškai įeitų į vidų ir nestoviniuotų tarpduryje.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 23:13 
Offline
User avatar

Joined: 2007-02-26 12:31
Posts: 8
Location: Klaipeda
Atsistojau prie duru ir po keliu sekundziu atidariau duris. Na tai ka pamaciau mane truputeli, na gerai labai nustebino. Du vyrai sustoje arti smagiai isgerusio zmogeno, o vienas is dvieju dar laike nukreipes rapyra tiesiai i senuka. Ai taip pamirsau pamineti jog prie mano kaklo atsirado peilio gelezte. Atrodo siandien savo reikalu neissiaiskinsiu, o gal....
Puikiai supratau kokius mano isvaizdos bruozus jie galetu apibudinti:zmogus su trumpa juoda barzda
, ilgakojis, liesas, jaunas, apsivilkes rudai su ruda skrybele, kuria vainikavo balta plunksna.
- Jeigu gerbemieji ponai atleistu noreciau paklausti vieno klausimo. Suprantate man rodosi jog jus ketinate pribaigti si zmogu, bet ar galetumet palaukti kol as pirmiausiai issaiskinsiu savo reikalus su juo? (sunku kalbeti kai prie tavo garkles prikistas peilis)
Nelaukes atsakymo pradejau judeti senio link prie senio ( visa ta laika tikejausi jog busiu paprasciausiai papjautas) ir priejes numeciau prie jo koju karda. Tiksliau metalo mase kuria buvo bandyta paversti kardu.
-Antra karta tu mano uzsakymo neivygdai, antra karta gaunu beforme metalo mase, ir antra karta noriu atgauti savo pinigus !
Atrodo senis del to nustebo, bet greit susitvarde ir nusisipsojes atsake:
-Jeigu manai jog as esu pinigu maisas kuris ketina duoti tau pinigu, betkada kai tu ju paprasai - labai klysti.
O va tokiu veiksmu is senioko nesitikejau nei as, nei trijule. Jis pasoko is kazkur jo rankose atsirado peilis ir as atsiduriau labai nemalonioje situacijoje: peilis prie gerkles, kunu prisidengta kaip skydu.
-Jei prisiartinsit prie manes as papjausiu sita vaikigali. Neabejojau, kad seniokas apkvaites nuo svaigalu dar netokiu dalyku iskrestu .
Trijule susizvalge ir pajudejo atgal, bet cia mano uzpuolikas padare esmine klaida - jo demesis buvo nukreiptas i trijule, o ne i mane. Staigiai sokau atgal viena ranka sugriebdamas jo alkune ir nustumiau ja nuo saves, o kita alkune smogiau i smakra. Dabar padetis velgi pasikeite: senis prisiplojo pries sienos, ir trijule vel ji apstojo.

_________________
Ne tiek baisūs rusų tankai, kiek girti jų ekipažai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 23:43 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Trijule susizvalge. Loreinas pagriebe ant grindu gulejusi skudura, perplese ji pusiau, tada priejo prie kampe sedejusio senio, tas megino jam kazka sakyt, taciau iskart gavo gan stipru smugi tiesiai i nosi(Doreanui kazkodel pasirode, jog Loreinas jau seniai laukia sios progos, turbut kompanijoje gali but tik vienas "senis"), ir suriso jam rankas.Doreanas lietai priejo prie duru ir uzstojo jas, kad niekam(nei seniui, nei tik ka pasirodziusiam naujokui) nekiltu noras pasisalinti is sios nuostabios draugiskumu dvelkiancios situacijos. Tuo tarpu Nauras visa savo poviza rode naujam sveciui, jog kolkas verciau jam nesiimti jokiu veiksmu, nes gali baigtis taip, kaip Zarakui, o gal ir blogiau...

-"Man jau susidare toks ispudis, jog sis namas yra lankomiausias pastatas visame Tovahare, ar daugiau tu nieko nelauki?"

_________________
Spincia


Last edited by Kriol on 2007-02-26 23:59, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 23:54 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Senis kilstelejes ant koju, lyg prarades pusiausvyra sulingavo ir virto sienos link, matyt kitoje situacijoje butu pasiremes ranka, bet suprantant jo kelble situacija jis znektelejo peciu i siena ir suaimanaves nuslydo palei ja zemyn.
- Trauk jus devynios, - riktelejo, - Jus visus ! Nieko as nelaukiu, ir sito paslemeko nelaukiau, - Mostelejo galva i atvykeli, kuris dabar mete zvilgsni i visus tris draugus.
- Kad perkunas jus uzgriutu, kiekviena is jusu! - Niurzgejo senis. lyg prarasdamas jegas.
Atrodo jis daugiau i pokalbius nenorejo leistis, todel susmuko prie sienos, nuleido galva ir visiskai nusisuko nuo likusiujuju kambaryje.
Atrodo dabar draugai ir atejunas susisaude zvilgsniais, ne vienas nezinojo ka daryt, nuo ko gi cia dabar pradeti, juk situacija iskilo kvailiausia is tu, kurios tik galejo iskilti.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 119 20 21 22 23 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited