Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 18:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2007-03-31 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 2007-03-31 23:11
Posts: 34
Location: Vilnius
Na matau kad daug kas čia susidomėję foruminiais rpg, ir mano manymu viename forume nesukiši 50 žaidimu sistemų, todėl manau neblogai būtų išleisti kokį nekomercinį projektuką, kadangi nebūtų komercijos galima naudoti gurps (generic universe role-playing system) basinius char sheet'us perkurtas stat'sų skaičiavimo sistemas, na mano manymu pakaktų tų sheetų kuriuos galima rasti nemokamus oficialiame sjgames web saite, pvz:
http://www.sjgames.com/gurps/resources/ ... rSheet.pdf
manau to char sheeto pakaktų :)

na jai yra susidomėjusių, ir apsijamusių užsimti Sci-fi žaidimą (jau radau kas turėtų užsimti Fantasy, aš apsiimsiu Near Future) čia dar pildomo ir pagalbos laukiančio forumo linkas:
http://gurps.projektas.in/index.php

Aišku reiks ir visų fantasy bei near-future megėjų, visgi 1 žmogus visko nesutvarkys :D

Visa info, pagalba, kažkokie nurodymai, linkai ar panašūs projektai su kuriais būtų galima derėtis ir jimt kyšius :D yra laukiami, taipogi ieškau žmonių kurie susidomės gal net priisjungs prie žaidimo, nes kolkas padariau tokį paprastą forumėlį tik tam kad galėtume žaisti draugų rate ir nereiktų kasdienių/savaitinių susitikimų kokiame nors pub'e :)

Na jai įdomu arba neaišku klauskite manęs čia arba jai pykstate dėl reklamos galite naudoti mano pm inboxą :)

na gal iš 4Fun projektuko visi kažkiek apsijungę sulipdysim ką nors rimčiau ir įdomiau?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-04 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Totaliai nesupratau apie ka eina kalba. Nauja zaidima? Nauja foruma? Nauja sistema?

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-04 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 2007-03-31 23:11
Posts: 34
Location: Vilnius
forumą, su modifikuotais Gurps char sheets'ais, ten keli žaidimai vienu metu bus, tai bus atskiri gm, char'ai ir t.t. nėra jokių naujovių, nieko kas palengvintų ar pnš, tiesiog subforumas subforume ir taip lipdau viską po truputį.

galit siūlyti savo temas, sukursiu jums kategoriją, surašysite ten kokių subforumų ir pnš reiks, sumesim viską, nes kolkas 1 žaidimas 1 tema, tuštoka :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-04 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
O kodel ne cia?

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-04 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-03-31 23:11
Posts: 34
Location: Vilnius
kažin, čia mane visi išvadintu lopu ir plytom užmėtytų :D dar plius ten aš pasikonfiguravęs kad man patogu būtų :) jai yra norinčių galima sudėti kad ir tuščius arba mirštančius frpg ir kažką pildyti ir t.t. ten o poto paleisti.

pvz aš dbr tą savo Industrial-Near future dar pildau, miestus statau, pasidariau kad Military negalėtų pas rebbelsus į miestą lyst ir atvirkščiai, ir vieną bendrą miestą visokiems amatininkams ir šeip kas ten pardavinės savo gaminamus goods.

Prigalvojęs aš visokio briedo, dar plisu tuos forumus sukurt ten kelios minutės.

Tik pasitvarkyt ten reikia, skillus atrinkt ir pnš. vnž galima prasukt frpg ir paprastus be jokių registracijų, galima padaryt registracijas, na čia jau ribų nėra, ir aš atviras pasiūlymams :)

GM bus tas kieno žaidimas, aš tik sumesiu visokisu subforumus o viską ten jau darysit patys :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-30 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 2007-03-02 22:04
Posts: 8
hm norejau nueiti paziureti bet kad neileidzia manes i ten :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-01 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
|Jap neleidzia

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-01 21:38 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
pats H-P dingo ir jo projektas išnyko kartu su juo... ;)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited